Jak vám v zimě pomůže kolagen? 3 problémy a jejich řešení

1 – Dehydrovaná pleť

V zimě naše pleť doslova trpí – je vysušená, zčervenalá a oslabená. Může se objevit i podráždění a různé vyrážky. Pokožka nemá dostatek živin, hůř se regeneruje a vypadá nezdravě. Může za to i to, že méně pijeme a že často přecházíme z vytopených místností rovnou na mráz. Aby vaše pleť byla krásná i v zimě, potřebuje mít dostatek kolagenu. Právě kolagen tvoří až 70 % všech bílkovin kůže a je zodpovědný za její vypnutí a míru hydrataci.

2 – Suché a lámavé vlasy

Vlasy potřebují výživu hlavně v zimě. Suchý vzduch, střídání teplot a nošení čepic, to všechno jim škodí. Dodejte jim pravidelným užíváním kolagen a nedivte se, jestli budou už brzy pružnější, pevnější a lesklejší.

3 – štěpící se a lámavé nehty

Zimou trpí i vaše nehty. Neustálé změny teploty, rukavice a nedostatečná výživa jim dokáží způsobit mnoho. V zimě se doplněním kolagenu postaráte i o pružné a pevné nechty, které odolají nástrahám chladného počasí.

Ať už chcete brát kolagen kvůli vyhlazení vrásek nebo zastavení vypadávání vlasů – kolagen si vždy najde to správné místo, kde má v těle pomoci. Důležité je užívat jej ve vysokém množství a v bioaktivní formě.

Udělejte si radost a kupte si Inca Collagen pod stromeček. Obsahuje 3000 miligramů čistého kolagenu v denní dávce. Seženete ho v každé lékárně, nebo si ho pohodlně a jednoduše objednejte v našem e-shopu.

Ušetřete při nákupu Inca Collagenu

Využijte nyní slevu 140 korun při nákupu přes e-shop. Získáte dopravu zdarma a také dárek – balení vitamínu C pro lepší vstřebávání.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

 

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Ke každému nákupu dárek zdarma! Do každé zásilky Vám přidáme jedno balení vitamínu C.

1 260,00 

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language