jak vám pomůže kolagen v zimě

Jak vám pomůže kolagen v zimě?

1. Dehydrovaná pleť

zimě naše pleť doslova trpí – je vysušená, zčervenalá a oslabená. Může se objevit i podráždění a různé vyrážky. Pokožka nemá dostatek živin, hůř se regeneruje a vypadá nezdravě. Může za to i to, že méně pijeme a že často přecházíme z vytopených místností rovnou na mráz. Aby vaše pleť byla krásná i v zimě, potřebuje mít dostatek kolagenu. Právě kolagen tvoří až 70% všech bílkovin kůže a je zodpovědný za její vypnutí a míru hydrataci.

2. Suché a lámavé vlasy

Vlasy potřebují výživu hlavně v zimě. Suchý vzduch, střídání teplot a nošení čepic, to všechno jim škodí. Dodejte jim pravidelným užíváním kolagen a nedivte se, jestli budou už brzy pružnější, pevnější a lesklejší.

3. Štěpící se a lámavé nehty

Zimou trpí i vaše nehty. Trápí je neustálé změny teploty, rukavice a taky nedostatečná výživa. V zimě se doplněním kolagenu postaráte i o pružné a pevné nechty, které odolají nástrahám chladného počasí.

Ať už chcete brát kolagen v zimě kvůli vyhlazení vrásek nebo zastavení vypadávání vlasů – kolagen si vždy najde to správné místo, kde má v těle pomoci. Důležité je užívat jej ve vysokém množství a v bioaktivní formě.

Udělejte si radost a kupte si Inca Collagen pod stromeček. Obsahuje 3000 miligramů čistého kolagenu v denní dávce. Seženete ho v každé lékárně, nebo si ho pohodlně a jednoduše objednejte v našem e-shopu.

Hydrolyzovaný mořský kolagen Inca Collagen

Ušetřete při nákupu Inca Collagenu

Nakupte nyní o 140 korun výhodněji přes e-shop. Získáte dopravu zdarma a také dárek – balení vitamínu C
pro lepší vstřebávání.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

 

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×