Vše o nákupu

6 varovných signálů, že vám v těle chybí kolagen

24. 4. 2017, Inca Collagen

Není to botox. A přece dokáže vyhladit vrásky, ubrat pár let a navíc je pro lidské tělo přirozený. Co to je? Řeč je opět o (INCA) kolagenu! Pokud vás trápí první vrásky nebo lámavé vlasy, je velmi pravděpodobné, že i vám už začaly pomaličku docházet zásoby nejdůležitější stavební bílkoviny. Zejména pokud patříte do věkové kategorie 35+! Pro všechny, kteří chtějí zjistit, jestli jim v těle kolagen skutečně chybí, máme KRÁTKÝ TEST.

Trápí vás první vrásky, strie, nehezké pigmentové skvrny, křehké nehty či lámavé, řídnoucí vlasy? Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděla ano, zřejmě vás výsledek nepotěší. Je totiž velmi pravděpodobné, že i vám kolagen v těle už začíná docházet.

Kolagen není botox. Je to tělu vlastní bílkovina

Na začátek trochu teorie. O kolagenu jsme toho už napsali dost. Pokud však vezmeme v úvahu, že ho kosmetické salony neustále opěvují jako nový botox, možná by se ještě někomu mohlo zdát, že kolagen je pro naše tělo něčím, co k němu přirozeně nepatří. Opak je pravdou. Nejenže je kolagen našemu tělu vlastní, je to dokonce ta nejzákladnější stavební látka v našem těle! Věděli jste, že právě tato důležitá bílkovina tvoří nejen pojivové tkáně pohybového aparátu, ale i strukturu našich kostí a kloubů, a dokonce až 70 % bílkovin naší kůže?

 

Důležitý nejen pro pokožku, ale i pro celé tělo

A to zdaleka není vše, co dokáže. Pokud si ho naše tělo dokáže v plné míře doplnit samo , funguje jako vnitřní elixír zdraví. Vyživuje, regeneruje a zásobuje živinami i všechny tkáně, vlasy a nehty. Jednoduše řečeno, právě kolagen je v našem těle tím hnacím motorem, který udržuje naši pokožku i vlasy dokonale mladé, přirozené a pružné. To však platí pouze, dokud ho máme v těle dostatek. Mnozí z vás už totiž vědí, že s přibývajícím věkem se obsah kolagenu v našem těle výrazně snižuje. No a po čtyřicítce se nám již "sám od sebe" netvoří téměř vůbec. U někoho může stav "kolagenové nouze" nastat dříve, u někoho později.

Chybí vám v těle kolagen? Otestujte se!

 

1) Je vaše pleť suchá, dehydrovaná, se sklonem k tvorbě vrásek?

2) Trápí vás ochablá pokožka či nehezké strie?

3) Jsou vaše vlasy lámavé a bez lesku? Mají sklon k zvýšenému vypadávání?

4) Máte křehké, štěpící se nehty?

5) Trápí vás pigmentové skvrny?

6) Máte více než 35 let?

 

Pokud jste alespoň na dvě nebo více otázek odpověděli kladně, pravděpodobně trpíte nedostatkem kolagenu. Není to nic neobvyklého, právě naopak. Nedostatek kolagenu je jednoduše důsledkem přirozeného procesu stárnutí a týká se každého z nás, kteří už dávno nemáme 25. Co je stejně nepříjemné, nedostatek kolagenu může mít na svědomí i vznik prvních vrásek. Pokožka je bez zásoby kolagenu najednou nadměrně suchá, nehty se lámou, vlasy pomalu řídnou a ztrácejí lesk...

Kolagen si můžete pravidelným užíváním doplnit, a výrazně tak zpomalit stárnutí pokožky, vyhladit drobné vrásky, či zlepšit kvalitu a růst vlasů i nehtů. A nejen to.  Aby však kolagen fungoval tak jak má (a tam kde ho právě nejvíce třeba), je důležité, abyste ho vašemu tělu dodali v té správné, pro tělo přirozené bio-aktivní (= INCA) formě. Na zdraví, přátelé!

Inca Collagen

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Ke každému nákupu dárek zdarma! Do každé zásilky Vám přidáme jedno balení vitamínu C.

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách