Vše o nákupu
KOUPIT INCA COLLAGEN

7 důvodů proč v zimě brát kolagen

5. 12. 2016, Inca Collagen

Z oblohy se sype první sníh. Vítr, mráz a sníh se však s naší pletí příliš nekamarádí. A trpí i naše vlasy. Jak se ochránit před chladném počasí a dodat pokožce a vlasů, potřebnou výživu? Zkuste si doplnit kolagen a uvidíte, že se vám v létě poděkují za to, co jste pro ně udělali v zimě.

 

Prudké změny teplot, mráz, plískanice a ledový vítr navíc neškodí jen pleti a vlasům. Nízké teploty dokáží pořádně potrápit i naše klouby.

 

Staráte se o sebe? Jíte zdravě? Cvičíte? Mažete se pravidelně drahými krémy? Nejen kosmetika má vliv na vaši krásu – vnitřní výživa je to, co potřebujete, abyste byli zdravější a krásnější. Zkuste vaší péči o sebe doplnit o kolagen. Přečtěte si, proč je dobré kolagen užívat právě v zimě.

Jak vám v zimě pomůže kolagen? 7 problémů a jejich řešení

1 – Dehydrovaná pleť

V zimě naše pleť doslova trpí – je vysušená, zčervenalá a oslabená. Můžou se objevit i ekzémy, podráždění a různé vyrážky. Pokožka nemá dostatek živin, hůř se regeneruje a vypadá nezdravě. Může za to i to, že méně pijeme a že často přecházíme z vytopených místností rovnou na mráz. Aby vaše pleť byla krásná i v zimě, potřebuje mít dostatek kolagenu. Právě kolagen tvoří až 70 % všech bílkovin kůže a je zodpovědný za její vypnutí a míru hydrataci.

 

2 – Suché a lámavé vlasy

Vlasy potřebují výživu hlavně v zimě. Suchý vzduch, střídání teplot a nošení čepic, to všechno jim škodí. Dodejte jim pravidelným užíváním kolagen a nedivte se, jestli budou už brzy pružnější, pevnější a lesklejší.

 

3 – štěpící se a lámavé nehty

Zimou trpí i vaše nehty. Neustálé změny teploty, rukavice a nedostatečná výživa jim dokáží způsobit mnoho. V zimě se doplněním kolagenu postaráte i o pružné a pevné nechty, které odolají nástrahám chladného počasí.

 

4 – Celulitida                              

Statisticky celulitida – pomerančová kůže – trápí až 95 % žen. Pomáhá proti ní pohyb, zdravá strava, případně speciální masáž. V zimě se ale fyzická aktivita snižuje a vysedávání na gauči ještě nikdy nikomu stehna nevyhladilo. Kolagen působí na pokožku jako její opora a výplň. Zpevňuje hluboké vrstvy kůže a výrazně tak pomáhá celulitidu regulovat.

 

5 – Bolavé klouby

Bolesti kloubů jsou v zimě velmi aktuální. Zima a nízké teploty jsou živnou půdou pro všechny potíže s klouby. Doplnění kolagenu pomáhá při úbytku chrupavčitých tkání, zmírňuje bolesti a zlepšuje pohyblivost. Může zabránit chronické bolesti pohybového aparátu a předcházet výskytu jeho degenerativních a zánětlivých onemocnění, ale také zmírnit bolest kloubů a zlepšit jejich pohyblivost.

6 – Úrazy a zlomeniny  

S přibývajícím věkem si na sebe musíme dávat obzvlášť velký pozor. Zlomeniny se v zimě hojí pomalu a těžko. Kolagen hojení pomáhá urychlit a celkový průběh zotavení po úrazu je rychlejší a méně bolestivý.

7 – Bolesti svalů a kloubů při sportu

Snowboard, lyže, nebo přechody mezi mrazem na ulici a vytopenou posilovnou... V zimě dostávají pořádně zabrat nejen naše kolena, ale také všechny svaly. Při zátěžových sportech ve svalech vznikají mikrotrhliny, které pociťujeme v podobě svalových křečí a bolestí. Kolagen má pozitivní vliv na regeneraci a růst svalové hmoty a ve velké míře je zodpovědný i za to, že jsou svaly silnější.

Ať už chcete brát kolagen kvůli vyhlazení vrásek, zastavení vypadávání vlasů, nebo kvůli zmírnění bolestí kloubů – kolagen si vždy najde to správné místo, kde má v těle pomoci. Důležité je užívat jej ve vysokém množství a v bioaktivní formě.

Udělejte si radost a kupte si Inca Collagen pod stromeček. Obsahuje 3000 miligramů čistého kolagenu v denní dávce. Seženete ho v každé lékárně, nebo si ho pohodlně a jednoduše objednejte v našem e-shopu.

 

Inca Collagen

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Ke každému nákupu dárek zdarma! Balení vitamínu C.

1 260 Kč s DPH

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách