sport, výživa, zdraví, inca collagen

Kolagen se skloňuje nejvíc v souvislosti s kosmetickým průmyslem. Věděli jste, že významný, ne-li důležitější, je pro naše vnitřní zdraví?

Jak zpomalit stárnutí?

Tvoří přibližně třicet procent všech bílkovin, obsažených v našem těle. S věkem se jeho produkce snižuje a buněčná struktura se oslabuje. Kůže je mnohem náchylnější k poškození, vlasy ztrácí lesk a na pleti se objevují první vrásky. To vše začíná už kolem třicátého roku života. Ano, bohužel taková je pravda. Kolem sebe máme spoustu lidí, kteří se i před třicátým rokem pohybují jakoby měli pět let do důchodu. Znáte někoho takového?

Stárnutí naší tělesné schránky je fyziologický proces, kterému bohužel nelze zabránit, ale lze ho do určité míry ovlivnit. Pro dosažení mladistvého vzhledu je nutné kolagen doplňovat ve formě potravinových doplňků a to nejen z estetických, ale také ze zdravotních důvodů. Zajišťuje totiž správnou funkci vaziv, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů, očí (tvoří vysokou procentuální část bělma) a částečně i zubů. Výzkumy také potvrzují, že specifické aminokyseliny obsažené v kolagenu mohou zlepšovat rovnováhu a v našem těle zajišťují přirozenou hormonální produkci.

Hydrolyzovaný mořský kolagen Inca Collagen

Ušetřete při nákupu Inca Collagenu

Nakupte nyní o 140 korun výhodněji přes e-shop. Získáte dopravu zdarma a také dárek – balení vitamínu C
pro lepší vstřebávání.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

Kolagen je elixír mládí

Asi jste tedy pochopili, že kolagen je pro naše tělo stejně důležitý jako voda. Neobejdou se bez něj vrcholoví i rekreační sportovci, kterým pomáhá zároveň i při svalové regeneraci. Pokud budete chtít být aktivní i v pokročilém věku, měli byste kolagen pravidelně doplňovat.

Nezapomínejte také, že důležitý je dostatečný příjem vitaminů, zejména E a C, které napomáhají správnému vstřebání kolagenu a jsou velmi významnými antioxidanty.

Článek zveřejnil také web marianne.cz.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×