láska na Valentýna

14. únor je neodmyslitelně spjatý se svátkem Svatého Valentýna. Ať už máte na tento svátek jakýkoliv názor, faktem je, že ženy většinou touží být na Valentýna obdarovány. Nemusí to být velký dar, často stačí jen gesto, anebo pozornost, které je utvrdí v tom, že jsou pro vás nenahraditelné.

Vyznat se v ženské mysli je však tvrdý oříšek (někdy i pro ženy samotné). Pomůžeme vám pěti tipy ujasnit si, po čem ženy touží, a poradíme vám, čím jejich touhy (nejen) na Valentýna naplnit:

1. PO LÁSCE

Každá žena touží po lásce. Chce být dobývána, zbožňována a utvrzována v tom, že je úžasná. Dopřejte jí celý den malé důkazy lásky. Začněte snídaní, kterou jí připravíte a donesete do postele, očistěte jí zasněžené auto, anebo ji rovnou odvezte do zaměstnání. Pošlete jí kurýrem květiny. Napište pár zpráv o tom, jak jí to ráno slušelo a jak se na ni večer těšíte. Překvapte ji tím, že ji z práce unesete rovnou na večeři. Nezapomeňte přibalit jí kosmetickou taštičku, aby se cestou mohla ještě přepudrovat 🙂 Nezapomeňte jí celý den připomínat, jak velmi ji milujete.

2. PO ROMANTICE

Muži romantiku velmi nechápou, ale ženy se jí nemohou nabažit. Dívají se na romantické filmy a posmrkují do kapesníčků, že ony takovou romantiku nikdy nezažily. Překonejte se a udělejte nějaké bláznivé romantické gesto. Zasypte ji lístky růží ráno v posteli, anebo probuďte serenádou přímo pod oknem. Dejte jí v rádiu, které poslouchá, zahrát její oblíbenou písničku. Namalujte na chodník před domem obrovské srdce. Připravte jí romantickou koupel s bublinkami ve vaně i ve skleničce. Uneste ji na místo, kde jste randili na začátku vašeho vztahu. Fantazii se meze nekladou.

3. BÝT VYSLECHNUTY

Zde se dostáváme k věčnému kameni úrazu v soužití žena-muž. Ženy toho namluví a muži tak rádi svůj sluch vypínají. Proto mají mnohokrát ženy pocit, že nejsou vyslechnuty. Zkuste si vzpomenout na něco, co vám před časem vaše polovička vyprávěla, že si chce koupit a překvapte ji tím. Dostane jasný důkaz toho, že ji posloucháte. Pokud si na nic nemůžete vzpomenout (protože to s tím nasloucháním je někdy opravdu náročné), zeptejte se její nejlepší kamarádky nebo sestry. Určitě vám dobře poradí, po čem vaše polovička touží.

4. BÝT NENAHRADITELNÉ

Dejte jí pocítit, jak ztracený byste bez ní byl. Vzpomeňte si na věci, v kterých vám pomohla a bez ní byste je nezvládl. Utvrdíte ji tak v její potřebnosti a připomenete i sobě, že je pro vás opravdu nenahraditelná. Pokud jí navíc dáte vyrobit nějaké ocenění “nejlepší přítelkyně/žena na světě”, rozpustíte ji.

5. BÝT NAVŽDY KRÁSNÉ A MLADÉ

Ženy se těžko vyrovnávají se stárnutím a s tím, že ztrácejí svoji mladost a krásu. Utvrďte ji v tom, že je stejně krásná, jako když jste se poznali a zároveň jí pomozte zpomalit stárnutí dárkem v podobě Inca Collagenu. Díky němu si do organismu doplní kolagen, který se s věkem ztrácí, a její pleť, vlasy, nehty a celá pokožka budou krásnější a pevnější.

Tak co pánové, pomohli jsme vám? Už víte po čem ženy touží?

Doufáme, že se vám podaří udělat z tohoto Valentýna pro svoje ženy opravdu nezapomenutelný zážitek.

S láskou váš Inca Collagen tým.

Hydrolyzovaný mořský kolagen Inca Collagen

Ušetřete při nákupu Inca Collagenu

Nakupte nyní o 140 korun výhodněji přes e-shop. Získáte dopravu zdarma a také dárek – balení vitamínu C
pro lepší vstřebávání.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×