Vše o nákupu

Dárek, který potěší každou ženu

20. 12. 2017, Napsali o nás

Ženský internetový magazín primazena.cz zveřejnil článek o Inca Collagenu.

Co si budeme nalhávat. Potěšit ženu pod vánočním stromečkem není úplně jednoduché. Jasně, usměje se i nad ponožkami, papiňákem a voňavkou, kterou dostává každý rok. Vždyť, snaha se cení a Vánoce přece nejsou o dárcích. Ale co, kdybychom Vám prozradili tip na dárek, který potěší každou ženu, protože jeho účinky bude moci sledovat přímo v zrcadle? Jde o jedinečný bio-aktivní kolagen, který přezdívá elixír mládí. A musíme potvrdit, že si toto označení opravdu zaslouží.

Proč je kolagen zázračná bílkovina?
Zázraky jednoduše k Vánocům patří. Některé jsou však reálnější, než by se na první pohled zdálo. Například účinky kolagenu na naše tělo můžete vnímat jako takový malý zázrak. Kolagen se v našem těle nachází zcela přirozeně a v mládí si ho tělo dokáže vyrobit dostatek. S věkem však jeho množství klesá a po 45. roce se už netvoří téměř vůbec. Kolagen tvoří 30% všech bílkovin v těle, 70% bílkovin kůže a také 70% kloubních chrupavek. Takže si asi umíte představit, že jeho nedostatek tělem pořádně zamává. Kolagen se nachází i v zubech, tělesných orgánech, cévách a oční rohovce.

Kolagen hraje klíčovou roli v tom, jak vypadáme a jak se cítíme. Má neuvěřitelnou vlastnost - umí putovat přesně tam, kde nám chybí nejvíce. Výborná zpráva je i to, že kolagen si můžete jednoduše doplnit pravidelným užíváním.

Krásná pleť, vlasy i nehty v jednom dárečku
No dobře, nejsou to sice šperky, ale co je pro ženu důležitější než zářivá pleť, lesklé silné vlasy a pevné nehty? Nedostatek kolagenu má za následek přibývání vrásek a unavený vzhled pokožky. Také se může objevit vypadávání vlasů, které jsou navíc jemné, slabé a bez života. K tomu měkké lámající se nehty a celulitida. Ano, se všemi těmito problémy vám může kolagen pomoci. A nejen Vám, ale i vaší sestře, mamince, babičce či tchýni.

Když se rozhodnete kolagen darovat, nezapomeňte vysvětlit i jeho úžasné účinky. Bohužel, ne každá žena je zná, a tak se často trápí nad tím, jakými přípravky své kráse pomoci. Takže si to shrňme: kolagen pomáhá vyhladit vrásky, je zodpovědný za hydrataci a pružnost pokožky, vlasy plné kolagenu méně vypadávají a rychleji rostou, nehty jsou viditelně pevnější.

Ten správný kolagen je Inca Collagen
Na trhu najdete množství přípravku s obsahem kolagenu. Ale nekupujte "zajíce v pytli," je důležité zaměřit se na složení výrobku, jeho původ a způsob užívání. Nejlepší je doplnit kolagen tělu zevnitř a ve vysocekoncentrované formě.

Sáhněte po Inca Collagenu. Je to 100% čistý mořský kolagen bez přísad, navíc jeho denní dávka obsahuje až 3000 mg kvalitního kolagenu. Díky tomu, že je bio-aktivní, dokáže s ním Vaše tělo pracovat přesně tak, jakoby si ho vyrobilo samo. Navíc se perfektně hodí jako vánoční dárek, protože v krásné modro-zlaté krabičce najdete 30 zlatých sáčků na celý měsíc. V sáčcích je hydrolyzovaný kolagen ve formě prášku, který jednoduše necháte rozpustit ve vodě nebo jiném nápoji a vypijete. A co dál? Počkáte, než doputuje přesně tam, kde ho Vaše tělo potřebuje a těšíte se z jeho účinků. Perfektně se hodí i jako dáreček pro čerstvé maminky, pomáhá totiž regeneraci po těžkém období těhotenství a v období kojení.

Takže dámy anebo i pánové, už víte, co napíšete v dopisu Ježíškovi nebo co darujete ženám ve Vaší rodině?

A kde ho Ježíšek sežene? V každé dobré lékárně, anebo na www.incacollagen.cz. 

Článek zveřejnil web primazena.cz. 

Inca Collagen

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Ke každému nákupu dárek zdarma! Do každé zásilky Vám přidáme jedno balení vitamínu C.

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách