Co si budeme nalhávat. Potěšit ženu pod vánočním stromečkem není úplně jednoduché. Jasně, usměje se i nad ponožkami, pyžamem, papiňákem a voňavkou, kterou dostává každý rok. Vždyť, snaha se cení a Vánoce přece nejsou o dárcích. Ale co, kdybychom Vám prozradili tip na dárek, který potěší každou ženu, protože jeho účinky bude moci sledovat přímo v zrcadle? Jde o jedinečný bio-aktivní kolagen, který přezdívá elixír mládí. A musíme potvrdit, že si toto označení opravdu zaslouží.

Proč je kolagen zázračná bílkovina?

Zázraky jednoduše k Vánocům patří. Některé jsou však reálnější, než by se na první pohled zdálo. Například účinky kolagenu na naše tělo můžete vnímat jako takový malý zázrak. Kolagen se v našem těle nachází zcela přirozeně a v mládí si ho tělo dokáže vyrobit dostatek. S věkem však jeho množství klesá a po 45. roce se už netvoří téměř vůbec. Kolagen tvoří 30% všech bílkovin v těle, 70% bílkovin kůže a také 70% kloubních chrupavek. Takže si asi umíte představit, že jeho nedostatek tělem pořádně zamává. Kolagen se nachází i v zubech, tělesných orgánech, cévách a oční rohovce.

Kolagen hraje klíčovou roli v tom, jak vypadáme a jak se cítíme. Má neuvěřitelnou vlastnost – umí putovat přesně tam, kde nám chybí nejvíce. Výborná zpráva je i to, že kolagen si můžete jednoduše doplnit pravidelným užíváním.

Krásná pleť, vlasy i nehty v jednom dárečku

No dobře, nejsou to sice šperky, ale co je pro ženu důležitější než zářivá pleť, lesklé silné vlasy a pevné nehty? Nedostatek kolagenu má za následek přibývání vrásek a unavený vzhled pokožky. Také se může objevit vypadávání vlasů, které jsou navíc jemné, slabé a bez života. K tomu měkké lámající se nehty a celulitida. Ano, se všemi těmito problémy vám může kolagen pomoci. A nejen Vám, ale i vaší sestře, mamince, babičce či tchýni.

Když se rozhodnete kolagen darovat, nezapomeňte vysvětlit i jeho úžasné účinky. Bohužel, ne každá žena je zná, a tak se často trápí nad tím, jakými přípravky své kráse pomoci. Takže si to shrňme: kolagen pomáhá vyhladit vrásky, je zodpovědný za hydrataci a pružnost pokožky, vlasy plné kolagenu méně vypadávají a rychleji rostou, nehty jsou viditelně pevnější.

Takže dámy anebo i pánové, už víte, co napíšete v dopisu Ježíškovi nebo co darujete ženám ve Vaší rodině?

 

Článek zveřejnil také web primazena.cz.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×