Vše o nákupu
KOUPIT INCA COLLAGEN
9 varovných signálů, že vám v těle chybí kolagen
24. 4. 2017, Inca Collagen

Není to botox. A přece dokáže vyhladit vrásky, ubrat pár let a pomoci s nejedním zdravotním problémem. Co to je? Řeč je opět o (INCA) kolagenu! Pokud vás trápí první vrásky, lámavé vlasy či bolavé klouby, je velmi pravděpodobné, že i vám už začaly pomaličku docházet zásoby nejdůležitější stavební bílkoviny. Zejména pokud patříte do věkové kategorie 35+! Pro všechny, kteří chtějí zjistit, jestli jim v těle kolagen skutečně chybí, máme KRÁTKÝ TEST.

Kouříte? Toto s vaší pletí udělá už jedna cigareta denně!
6. 4. 2017, Inca Collagen

Milé kuřačky, o škodlivosti kouření nejen pro vaši pleť jste už určitě slyšely. Kuřačky prostě MAJÍ horší pleť, bez ohledu na počet absolvovaných omlazujících procedur. Jak to s tím vlivem kouření na pleť vlastně je?

5 jednoduchých tipů, jak dát do léta konečně SBOHEM celulitidě
31. 1. 2017, Inca Collagen

Máme ji téměř všechny. A je velmi pravděpodobné, že ji máte i vy, protože jste klikla právě na tento článek. Nebojte se dámy, nejste v tom samy. Strašák jménem celulitida alias nepěkná pomerančová kůže postihuje prý téměř každé ženské tělo bez výjimky. Statistiky hovoří až o 95 procentech! Takže, pokud ji i náhodou ještě nemáte, nechci vás strašit, ale zřejmě se jí nevyhnete. Samozřejmě, stadium, do kterého ji necháte zajít, je na vás. Se správným plánem, trochou sebezapření a Inca Collagenem můžete výrazně zredukovat celulitidu už do příštího léta. Zkuste začít OPRAVDU již dnes a dodržovat tyto jednoduché triky příštích pár měsíců. Nemáte co ztratit - leda nehezké bulky a ošklivé jamky na břiše, stehnech a hýždích :)

Jak se zbavit potíží při kojení
9. 12. 2016, Inca Collagen

Asi každá kojící maminka to zná – tělo se pomalu vrací do formy, ale než na porod úplně zapomenete, ještě to chvíli potrvá. Navíc vám možná padají vlasy, cítíte se unaveně, pleť je povadlejší, objevily se strie, možná paradentóza… Co s tím? Možnosti v tomto období jsou omezené, protože všechno, co konzumujete, jde rovnou do mateřského mléka. Ale nebojte, pořád si můžete efektivně a hlavně šetrně pomoci.

7 důvodů proč v zimě brát kolagen
5. 12. 2016, Inca Collagen

Z oblohy se sype první sníh. Vítr, mráz a sníh se však s naší pletí příliš nekamarádí. A trpí i naše vlasy. Jak se ochránit před chladném počasí a dodat pokožce a vlasů, potřebnou výživu? Zkuste si doplnit kolagen a uvidíte, že se vám v létě poděkují za to, co jste pro ně udělali v zimě.

 

Prudké změny teplot, mráz, plískanice a ledový vítr navíc neškodí jen pleti a vlasům. Nízké teploty dokáží pořádně potrápit i naše klouby.

 

Staráte se o sebe? Jíte zdravě? Cvičíte? Mažete se pravidelně drahými krémy? Nejen kosmetika má vliv na vaši krásu – vnitřní výživa je to, co potřebujete, abyste byli zdravější a krásnější. Zkuste vaší péči o sebe doplnit o kolagen. Přečtěte si, proč je dobré kolagen užívat právě v zimě.

Zatočte s pigmentovými skvrnami díky kolagenu
9. 9. 2016, Inca Collagen

Také se vám někdy stane, že to se sluněním přeženete, místo bronzové barvy jste spíš dočervena a musíte řešit, že jste se spálili? Pokud se vám to přihodí vícekrát po sobě, může se stát, že kromě popálenin budete mít potíže i s pigmentovými skvrnami.

Inca Collagen

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Ke každému nákupu dárek zdarma! Balení vitamínu C.

1 260 Kč s DPH

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách