Vše o nákupu

Inca Collagen podporuje sport

5. 12. 2017, Novinky

Pohyb je pro lidské tělo přirozený. Tělo si pravidelným sportováním buduje kondici a zároveň vyžaduje kvalitní a správnou regeneraci. Kromě tradičních výživových doplňků jsou tu další, které se starají o váš kvalitní a bezbolestný pohyb. Jedním z nich je samozřejmě i kolagen.

Kolagen je důležitou strukturální látkou kostí, kloubů, svalů, pojivové tkáně, vaziva a šlach. Jeho hlavní funkcí je vyživovat klouby, zlepšit pohyblivost svalů a zabránit stárnutí kloubních struktur a tkáně. Nedostatek kolagenu v těle může vést ke zhoršení stavu kostí, oslabení svalstva a způsobuje nežádoucí změny v organismu. Vrcholoví sportovci musí o své tělo dbát o to víc. Jsou sice zvyklí na neustálou zátěž, ale právě regenerace je pro ně extrémně důležitá. Výživové doplňky jsou jedním ze způsobů jak se udržet fit. A právě zde hraje svou roli i Inca Collagen, který si oblíbilo několik profesionálních sportovců či dokonce sportovních týmů. Podívejte se, kdo jsou naši spřízněni sportovci: Jen dodáme, že Inca Collagen je samozřejmě vhodný pro každého, nejen pro vrcholové sportovce :)

 

Inca Collagen

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Ke každému nákupu dárek zdarma! Do každé zásilky Vám přidáme jedno balení vitamínu C.

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách