Vše o nákupu

Inca Collagen pokračuje v spolupráci s Ondřejem Ježkem

5. 2. 2018, Novinky

Český motocyklový závodník Ondřej Ježek letos rozjede druhou sezónu v mistrovství světa Superbiků. Ondra pro tuto sezónu přestoupil k týmu Guandalini Racing, díky kterému bude závodit na Yamaze YZF-R1. S týmem před pár dny absolvoval první testy ve španělském Jerezu a portugalském Portimãu a nyní své dojmy z nového týmu, stroje a také plány před sezónou sdělil na oficiální tiskové konferenci, kterou uspořádal v Praze.

Pro Inca Collagen je to taky dobrá správa, protože Ondra bude jezdit na modré motorce, která sa bude bezvadně hodit k farbám Inca Collagen. Ondru jsme byli podpořit už na loňskéme závodě v Kataru, z kterého jsme vám přinesli exkluzivní rozhovor. Vzájemnou spolupráci jsme prodloužili i na příští rok, a tedy Ondra bude přinášet novinky, postřehy a fotografie ze svých závodů. Velkou událostí bude samozřejmě závod na domácím okruhu v Brně, kterého sa tím Inca Collagen také zůčastní. 

„Letos nás čeká celkem 13 závodních víkendů. Oproti loňskému roku došlo ke dvěma změnám v kalendáři. Jednou změnou je zřejmě Argentina místo Jerezu, ale to ještě není potvrzeno. Druhou změnou je závod v Brně, který nahradil závod v Německu. Je to po šesti letech, kdy se Superbiky vrátí do Brna a já se na to moc těším. Budu se také snažit připravit něco zajímavého pro fanoušky – nějaký kotel na Céčku, fan trička a podobné předměty. Doufám, že přijde fandit co nejvíce lidí,“ říká Ježek.

Ondra samozřejme také užívá Inca Collagen, o kterém říká: "Kromě klasických proteinových nápojů po výkonu užívám také přírodní kolagen. Kromě urychlení regenerace mi pomáhá například i s problémy s koleny. Těmi jsem vzhledem ke svému sportu, ale také mé oblíbené doplňkové cyklistice, v minulosti velmi trpěl. Díky kolagenu mi tyto potíže odezněli, za což jsem velmi rád,“ poukazuje Ondřej Ježek na „tajnou“ ingredienci své přípravy.

Ondrovi i tímto držíme palce a těšíme se na novou sezónu.

Foto:  Eva Koňáková - Silničnímotorky.cz

Inca Collagen

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Ke každému nákupu dárek zdarma! Do každé zásilky Vám přidáme jedno balení vitamínu C.

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách