Určitě jste už slyšeli tvrzení, že muži stárnou později. Ne později, ale pomaleji.  Navzdory tomu jim s přibývajícím věkem  kolagen v těle ubývá stejně jako ženám. Ještě víc se může u nich projevit  jeho nedostatek  tehdy, jestli sportují a vedou aktivní život. Prozradíme Vám, proč je kolagen vhodný i pro muže.

 

Nedostatek kolagenu a s ním související projevy jsou s přibývajícím věkem úplně přirozeným jevem i u mužů! A právě úbytek kolagenu, ke kterému (i ) v mužském těle  věkem postupně dochází, je ve velké míře zodpovědný  nejen za vznik prvních  vrásek, ale i za tolik obávané řídnutí vlasů, menší pružnosti šlach a svalů a jejich oslabení. Bohužel vyhnout se tomu nedá, je to přirozenou součástí procesu stárnutí.

Kolagen je důležitý pro manažery  i sportovce

Sedavý způsob zaměstnání nebo naopak  aktivní styl života se nutně musí někde podepsat a to bez ohledu na věk. Ať už sedíte u počítače a nebo si naopak dáváte do těla ve fitness, na lyžích nebo snowboardu, Vaše tělo i svaly  dostávají  pořádně zabrat. Pokud aktivně sportujete  je to určitě to nejlepší , co pro sebe můžete udělat. Každý sport a dokonce i ten rekreační je zároveň  zátěží pro celé tělo! Chrupavky musí při sportu odolávat intenzivnímu zatížení, tím vznikají mikrotrhliny a může dojít až k jejímu mechanickému opotřebení, bolesti kloubů a rozvoji artrózy. Doplněním kolagenu pro muže, můžete účinně předcházet mechanickému opotřebení pohybového aparátu a tím již zmíněným  problémům.

 

Účinky  kolagenu:

  •  Kolagen  zvyšuje funkčnost pohybového aparátu.
  • Přispívá k zvýšení imunity celého organismu.
  • Podporuje růst svalové hmoty, to ocení nejen sportovci.
  • Pomáhá aktivnímu životnímu styku – kvalitní bílkoviny hrají významnou roli při budování svalové hmoty a při regeneraci po cvičení.
  • Zlepšuje hojení  pokožky při poraněních a popáleninách.
  • Výrazně zlepšuje kvalitu a růst vlasů.
  • Intenzivně hydratuje pokožku a omlazuje pleť – budete se cítit fit, zdravější a hlavně mladší.
  • Pomáhá zjemnit a zredukovat existující vrásky – už žádné stárnutí, kolagen je speciálně určený na eliminaci stárnutí.

Kolagen spojuje všechny buňky v těle

Aby Vám pohyb skutečně prospíval, měli by jste si dobře všímat varovných signálů svého těla a nečekat až se dostaví bolest. Prevence  a s tím spojené užívání kvalitních kolagenových přípravků je tou nejlepší formou, jak si udržet zdravé tělo a užít si pohyb bez bolesti. Odpovědí je Inca Collagen.

Inca Collagen  je kolagen pro muže. Líbí se mi muži, kteří se starají o svůj byznys  tak jak o sebe. Svědčí to o jejich kvalitě života. Pro mne by měl být muž James Bond i bez zbraně když vystoupí z auta a odloží oblek. Zdravý, silný a v kondici. Užívání Inca Collagenu mohu  samozřejmě mužům doporučit, jen tak zůstanou bezpečným přístavem pro svoje partnerky”. Prozrazuje svoji vizi zakladatelka značky Inca Collgen, Romana Ljubasová.

Naši zákazníci nejsou jen ženy, ale i muži, kteří vědí , že starost o sebe není žádná  zženštilá  záležitost, ale že jim může přinést jen dobré výsledky.

Patrik Kubiček – fitnes trenér

 

 

Vím o účincích kolagenu na lidské tělo a potřeboval jsem do těla doplnit zvýšenou dávku v rámci regenerace.

 

 

 

 

 

 

Tomáš Pitrun – fyzioterapeut, masér

Inca Collagen používám víc jak tři roky. A nejen já a vlastně i moje rodina. Moje máma ho užívá každý den už rok a půl. Má už víc jak deset let artrózu třetího stupně v oblasti chodidel a v zápěstí. Za poslední rok se jí výrazně ulevilo. A poslední kontrola? Artróza prvního stupně. Doporučuji ho svým klientům. A výsledky jsou taktéž neskutečný. Výrazné zlepšení různých problémů s pohybovým ústrojím, vidím to a cítím to na kvalitě pokožky u mých klientů při masáži. Mohl bych uvést tolik příběhů z vlastní zkušenosti. Dnes ho používám i při samotných masážích zevně.

Ondřej Ježek – motocyklový závodník

 

Kromě klasických proteinových nápojů po výkonu jsem každý den užíval také přírodní kolagen. Kromě urychlení regenerace mi pomohl například i s problémy s koleny. Těmi jsem vzhledem ke svému sportu, ale také mé oblíbené doplňkové cyklistice, v minulosti velmi trpěl. Díky kolagenu mi tyto potíže letos odezněli, za což jsem velmi rád.

 

 

 

 

Martin Friedl – taekwondista

Při exhibičním vystoupení v televizi přerážel jsem Ytongove tvarnice polité a zapálené. Divili se že to mám velice rychle a pěkně zahojene. Tak díky velké zátěži jakou každý sportovec na tělo vyvyji je potřeba i kvalitní regenerace což Inca Collagen jednoznačně je. Pro mě jednoznačně na funkci vazů, svalů i šlach. A samozřejmě díky úrazu už vím že i na rychlou regeneraci popálení kůže.

 

 

 

Richard Štěpánek – handicapovaný sportovec

Vím, že mi díky Inca collagenu chybějící končetina nedoroste, ale věřím, že mi pomůže se zbytkem mého pohybového aparátu a dodá mu vše, co potřebuje.  Jako jeho pravidelný uživatel vím, že je pro mě Inca collagen ta správná volba. Dnes můžu říct, jak kolagen na mé tělo účinkuje. Nepsal bych o tom, kdybych nebyl z vlastní zkušenosti přesvědčen, že Inca Collagen opravdu funguje.

 

 

 

 

Richard Stacha – sportovec a podnikatel

Od operace kolene, které jsem si doslova rozšrotoval z bojových umění mne doprovází stále problémy. Nedokázal jsem uběhnout víc jak kilometr, tak aby mne koleno nezačalo zpívat. Zkoušel jsem různé preparáty a stále nic. Jelikož mne čeká další operace stejného kolene, tak jsem na doporučení Tomáš Pitrun začal na sobě testovat Inca Collagen. Po dvou měsících jsem poprvé překonal 4,5km v běhu a to jsem přestal bežet z důvodu lennosti. Nebudu tady psát žádnou další “kašu-maltu”. Uzavřu to tak, že tento produkt na mne zcela funguje. Sám jsem zvědavý, co mi sdělí doktor, až porovná výsledky magnetické rezonance před zahájením pravidelného užívání Inca Collagenu a před plánovanou operací.

Takže pánové, Inca Collagen je vhodný i pro vás. Zkuste ho.

Ušetřete při nákupu Inca Collagenu

Nakupte nyní o 140 korun výhodněji přes e-shop. Získáte dopravu zdarma a také dárek – balení vitamínu C
pro lepší vstřebávání.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech.

Teď ke každému nákupu vám přidáme vitamín C jako dárek zdarma.

1 260,00 

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách. Inca Collagen v českých lékárnách

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×