Dobrá rada pro ty, kterým není jedno, že jejich tělo vstupuje do každé sezóny o rok starší: doplňte si kolagen! A dobře vybírejte ten správný produkt, není kolagen jako kolagen! Jak si vybrat? Čtěte dál, třeba vám tento článek pomůže a třeba využijete i slevový kód pro golfisty, se kterým výrazně ušetříte!

Chystáte se ze všech sil na další sezónu? Byli jste už dvakrát v Turecku a ještě to jednou stihnete, než oschne poslední březnové bláto, nevynecháváte indoor? Výborně. A staráte se podobně intenzivně i o své – zase o rok starší – klouby, svaly, šlachy a vůbec celou tělesnou schránku? Protože golf je sice, jak říkají ti, co jej nehrají, procházka, ale procházka dosti dlouhá, kde dostanou zabrat nohy, a pro dobrý švih je zase potřeba mít v pořádku svaly ramen, břicha i zad…

Tam všude je jednou z významných stavebních složek kolagen. Kolagen má celkový pozitivní vliv na lidský organismus, podporuje práci všech buněk tvořících lidské tělo. V mládí si ho vyrábíme z potravy sami. Jeho produkce se ale se stárnutím těla snižuje, kolem 45. roku života ustává úplně, projevy stárnutí se projevují všude, od kloubů po kůži. Tento proces můžeme brzdit tím, že si kolagen dodáváme zvenčí – tělo ho přijímá a distribuuje ho tam, kde je ho potřeba.

Trocha teorie
Výživových doplňků obsahujících kolagen je tisíc, ale jen málokterý z nich nabízí čistý kolagen v dostatečné dávce. Jsou kolageny hovězí, vepřové – ty se získávají vařením, a rybí, nejčistší, získávané z mořských ryb lisováním za studena.
Proč si vybrat INCA Collagen: je to čistý mořský rybí kolagen, dodává jej česká firma stejného jména. Je bioaktivní, to znamená, že se výborně vstřebává. Balení obsahuje 90 gramů hydrolyzovaného kolagenu, denní dávka je tři gramy, to je skutečně pořádná porce. Běžné produkty jsou sice zdánlivě levnější, ale při přepočtu na gram kolagenu zjistíte, že zaplatíte klidně až 900 Kč za gram. Zde jeden gram vyjde na 12,50 Kč, to je zdaleka nejlepší poměr cena/výkon na trhu.
Balení obsahuje 30 zlatých sáčků, prášek je snadno rozpustný ve vodě a jiných tekutinách, nemá téměř žádnou chuť.

 

Článek zveřejnil web golfinfo.cz.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language