Přečtěte si krásný rozhovor s Romanou na velmi příjemné akci věnované ženám, kde Inca Collagen dostal svůj prostor a rozhodně zaujal.

Když naše pozvání na první český event v Brně přijala Romana, zakladatelka značky Inca Collagen, neznaly jsme se osobně, jen z fotek. Začínala kdysi jako sestřička v nemocnici, ale tam jí nebylo umožněno plně se seberealizovat. Když jsme ji potkaly osobně a zažily její nespoutaný stand-up, díky kterému rozesmála celé publikum, potvrdily jsme si, že je na správném místě a musí vystupovat častěji.

Moje kamarádka Ivana řekla kouzelnou větu: ,,A proč ne.´´. V tom roce jsme vyrazily do Thajska potřetí. Letěly jsme s cílem zjistit, jak se to vyrábí, kde se to vyrábí a nakonec jsme se dostaly do patové situace a zjistily jsme, že vyrobit se to dá, ale dovážet se to nedá. A tak jsme se rozhodly ho vyrábět. Našly jsme si cestu k zcela vlastnímu kolagenu a tak jsme začaly produkovat unikát.

Jste v tom dvě kamarádky.

Ano, jsme v tom dvě ženy, dvě maminky. Jedna je viditelná (blondýna v červených šatech) a druhá je neviditelná, doplňuje mě, ona je ta pečlivá maminka a já jsem ta přelétavá. Potřebuji nad sebou kontrolu. Ona je můj stabilní bod. Je mou nedílnou součástí. Ona je pro mě vzor a stabilita. Já létám v oblacích (smích).

Celý rozhovor si lze pročíst na tomto linku na webu akcnizeny.com

 

VIDEO z akce:

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Ke každému nákupu dárek zdarma! Do každé zásilky Vám přidáme jedno balení vitamínu C.

1 260,00 

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language