Bonboniéra, růže, plyšový medvídek, polštář ve tvaru srdíčka nebo parfém. Tyto dárky se zaručeně objeví téměř při každé romantické valentýnské večeři. Ale co kdybychom vám prozradily, že existuje dárek, který potěší každou ženu, protože jeho účinky bude moci sledovat přímo na sobě v zrcadle? Jde o unikátní bioaktivní kolagen, právem přezdívaný zázračná bílkovina. Mnoho žen by potvrdilo, že si toto označení opravdu zaslouží.

Po čem ženy touží

Otázka, kterou si určitě položil nejeden muž. Čím potěšit svou milovanou? Přitom to vůbec nemusí být tak těžké. Garantujeme, že každá žena touží po silných a zdravých vlasech, čisté a hladké pleti a pevných nehtech, které se nelámou. Jak to zařídit? Kolagen s věkem v těle přirozeně ubývá. To se přímo podepisuje na tom, jak žena vypadá a jak se cítí. Nedostatek kolagenu zhoršuje stav pleti a přibývání vrásek. Také se může objevit nadměrné vypadávání vlasů, jejich oslabení, roztřepené konečky a ztráta objemu. A aby toho nebylo málo, snížené množství kolagenu v těle se projevuje i na lámajících se nehtech a celulitidě.

Řešení tkví v doplnění kolagenu do těla. Jak vypadají jeho účinky po pravidelném užívání? Neuvěřitelně! Pomáhá vyhladit vrásky, je zodpovědný za hydrataci a pružnost pleti. Vlasy plné kolagenu méně vypadávají a rychleji rostou, nehty jsou viditelně pevnější. Navíc pomáhá v boji proti celulitidě a zesvětluje pigmentové skvrny. To ocení každá žena. Na kolagenu je navíc úžasné, že putuje přesně tam, kde ho tělo potřebuje nejvíce.

A co dál? Už jen pozorovat stále širší úsměv na tváři něžné polovičky, když se jeho účinky začnou naplno projevovat.

Hydrolyzovaný mořský kolagen Inca Collagen

Ušetřete při nákupu Inca Collagenu

Nakupte nyní o 140 korun výhodněji přes e-shop. Získáte dopravu zdarma a také dárek – balení vitamínu C
pro lepší vstřebávání.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

Článek zveřejnil web babinet.cz.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×