kolagen, kojení

Porod dá tělu pořádně zabrat a kojení taky…

Mateřské mléko je to nejlepší, co můžete vašemu miminku ze sebe dát. Ale platí to doslova. Jeho tvorbou totiž vaše tělo spotřebuje mnoho živin – hlavně bílkovin – z vlastních zásob. A to se bohužel může projevit tak, že vám jinde scházejí. Některé dámy mají to štěstí a kojení se na nich nijak nepodepíše, ale většina z vás asi bude souhlasit, že dostat se po porodu a při kojení zpátky do formy dá hodně zabrat. Zvlášť jestli je vám už po třicítce

Padání vlasů, kruhy pod očima, vrásky, povadlá a zašedlá pleť Pokud jste navíc rodila císařským řezem, asi vám nemusíme říkat, jak je regenerace s malým miminkem obtížná. Při dlouhodobém kojení jste také více ohrožená úbytkem svaloviny v důsledku změn metabolismu.

Maminky, dbejte o sebe a nezanedbávejte se. Vaše miminko si zaslouží zdravou a odpočatou maminku. Čím lépe se cítíte vy sama, tím lépe i pro miminko.

Jak si můžete pomoci, abyste svému tělu dodala všechno potřebné?

Obzvlášť pokud se někdy nestíháte ani najíst, natož si třeba umýt vlasy…

Základ je samozřejmě ve vyvážené racionální stravě a také v pitném režimu, který si zaslouží zvláštní pozornost. Kávu a jiné životabudiče si raději dopřávejte jen v omezené míře. Místo toho zkuste každé ráno vypít 2 deci vody s rozpuštěným kolagenem, nejdůležitější stavební bílkovinou lidského těla.

Proč kolagen?

Pravidelným pitím bioaktivního kolagenu si v období kojení snadno doplníte chybějící proteiny a také energii na to, abyste rána po náročných nocích zvládala s úsměvem a bez kruhů pod očima. A co je na kolagenu nejlepší? Je absolutně bezpečný jak pro vás, tak i pro vaše miminko, takže se ho na rozdíl od jiných přípravků nemusíte bát při kojení užívat.

Inca Collagen je 100% čistý mořský bioaktivní kolagen bez přísad, s denní dávkou 3000 mg. Seženete ve všech lékárnách nebo jednoduše v našem e-shopu.

Hydrolyzovaný mořský kolagen Inca Collagen

Ušetřete při nákupu Inca Collagenu

Nakupte nyní o 140 korun výhodněji přes e-shop. Získáte dopravu zdarma a také dárek – balení vitamínu C
pro lepší vstřebávání.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×