Vše o nákupu

Potřebujete oživit pleť? Vsaďte na kolagen z moře!

10. 4. 2018, Napsali o nás

Lifestylový magazín zena.cz zveřejnil článek o jak rozpoznat ten správný kolagen. Samozřejmě od Inca Collagen. 

Potřebujete oživit pleť? Vsaďte na kolagen z moře!

Ani ten největší kosmetický zázrak vám v souboji s časem nepomůže, pokud tělu nedodáte to, o co s věkem přirozeně přichází. Už po dvacátém pátem roce začne v pleti ubývat kolagen. A právě kolagenová vlákna jsou to, co jí pomáhá udržet si pevnost a pružnost a předcházet vzniku vrásek.

Po třicítce si mnoho žen kupuje jeden drahý krém za druhým, aby pokožce navrátily pružnost. Na trhu najdete množství přípravků s obsahem kolagenu: od krému, gelu, přes pilulky po injekci. Může pocházet z různých zdrojů, nejčastěji se využívá vepřový kolagen. Existuje ale jednodušší cesta. Taková, která se pozitivně podepíše třeba i do stavu pohybového aparátu.

Bio-aktivní mořský kolagen od Inca Collagen. Je vyráběný hydrolýzou, tedy šetrnou účinnou metodou, díky které je zachována vysoká dávka účinné látky. Je také nejpodobnější kolagenu lidskému, proto s ním naše tělo pracuje jako s vlastním a nejefektivněji jej vstřebává. Nejlepší je doplnit kolagen tělu zevnitř a ve vysoce koncentrované formě.

Skoro jako vlastní

Inca Collagen má vysoký obsah kolagenu, až 3000 mg v jedné denní dávce, což je 400krát více, než má průměrný kolagenový produkt na trhu. Tělo s ním zachází stejně, jako by si ho vyrobilo samo, distribuuje ho po těle a využívá podle své aktuální potřeby. Inca Collagen je unikátní i formou prášku, který se rozpouští ve vodě a pije, protože právě tato konzistence je jedinou, při níž zůstane zachována bio-aktivita kolagenu.

Bonusy pro krásu i zdraví

Kolagen je také základní stavební prvek pojivových tkání, cév, vnitřních orgánů, očí, zubů, ale i vlasů, nehtů a pokožky. Jeho dostatek vám zajistí krásné vlasy, mladistvou pokožku, zdravý pohybový aparát i pružné cévy. Jednoduše celkové zdraví a krásu člověka.

 

Článek zveřejnil web zena.cz.

Inca Collagen

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Ke každému nákupu dárek zdarma! Do každé zásilky Vám přidáme jedno balení vitamínu C.

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách