Dobrá rada pro ty, kterým není jedno, že jejich tělo vstupuje do každé sezóny o rok starší: doplňte si kolagen! A dobře vybírejte ten správný produkt, není kolagen jako kolagen! Jak si vybrat? Čtěte dál, třeba vám tento článek pomůže a třeba využijete i slevový kód pro golfisty, se kterým výrazně ušetříte!

Chystáte se ze všech sil na další sezónu? Byli jste už dvakrát v Turecku a ještě to jednou stihnete, než oschne poslední březnové bláto, nevynecháváte indoor? Výborně. A staráte se podobně intenzivně i o své – zase o rok starší – klouby, svaly, šlachy a vůbec celou tělesnou schránku? Protože golf je sice, jak říkají ti, co jej nehrají, procházka, ale procházka dosti dlouhá, kde dostanou zabrat nohy, a pro dobrý švih je zase potřeba mít v pořádku svaly ramen, břicha i zad…

Tam všude je jednou z významných stavebních složek kolagen. Kolagen má celkový pozitivní vliv na lidský organismus, podporuje práci všech buněk tvořících lidské tělo. V mládí si ho vyrábíme z potravy sami. Jeho produkce se ale se stárnutím těla snižuje, kolem 45. roku života ustává úplně, projevy stárnutí se projevují všude, od kloubů po kůži. Tento proces můžeme brzdit tím, že si kolagen dodáváme zvenčí – tělo ho přijímá a distribuuje ho tam, kde je ho potřeba.

Hydrolyzovaný mořský kolagen Inca Collagen

Ušetřete při nákupu Inca Collagenu

Nakupte nyní o 140 korun výhodněji přes e-shop. Získáte dopravu zdarma a také dárek – balení vitamínu C
pro lepší vstřebávání.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

Článek zveřejnil web golfinfo.cz.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×