Vše o nákupu

Zatočte s pigmentovými skvrnami díky kolagenu

9. 9. 2016, Inca Collagen

Také se vám někdy stane, že to se sluněním přeženete, místo bronzové barvy jste spíš dočervena a musíte řešit, že jste se spálili? Pokud se vám to přihodí vícekrát po sobě, může se stát, že kromě popálenin budete mít potíže i s pigmentovými skvrnami.

Jak pigmentové skvrny vznikají?

Při tvorbě pigmentových skvrn (často se jim říká i stařecké skvrny) dochází k nadměrné produkci melaninu. To je kožní pigment, který má mimo jiné na starosti i barvu vaší pokožky. Chrání pokožku před škodlivým UV zářením. Pigmentové skvrny se můžou nečekaně objevit v jakémkoliv věku. Není pravda, že by se tvořily jen starším lidem. U lidí starších 50 let se považují za přirozený projev věku, stárnutí. Nejčastěji se objevují právě na místech, která byla pravidelně vystavovaná slunečnímu záření. 

Pigmentové skvrny vznikají i z jiných příčin. Například kvůli:

  • genetice
  • reakci pokožky s parfémem a jinou kosmetikou při slunění

  • hormonálním změnám – hormonální antikoncepce, těhotenství…

  • určitým typů léků a potravinových doplňků

  • některým onemocněním

S tvorbou pigmentových skvrn souvisí i stárnutí, kterého se bojí snad každá žena. Nadměrným vystavováním pokožky slunečnímu záření se ale tento proces značně urychluje. Naštěstí existuje způsob, jak tento problém eliminovat díky Inca Collagenu.

  • Kolagen je nejdůležitější bílkovina v lidském těle, říká se mu někdy „bílkovina mládí“.

  • Má omlazující účinky. Vyhlazuje drobné vrásky, zvyšuje elasticitu pokožky, zesvětluje pigmentové skvrny a intenzivně hydratuje.

  • Tvoří až 30 % všech bílkovin v lidském těle a přes 70 % bílkovin kůže.

Vaše tělo si kolagen tvoří samo. Bohužel se jeho produkce s přibývajícím věkem snižuje. Věděli jste, že od 25. roku se obsah kolagenu v pokožce snižuje o 1,5 % za rok a po 40. narozeninách se už netvoří vůbec?

Inca Collagen obsahuje 100 % mořský bio-aktivní kolagen. Podporuje obnovu a regeneraci kolagenových vláken ve vašem těle. Tento typ kolagenu je nepodobnější tomu lidskému. Proto dodá kvalitní výživu vaší pokožce, vlasům, nehtům, kloubům a dalším tkáním.

Inca Collagen je potravinový doplněk ve formě prášku, který je rozpustný v jakékoliv studené tekutině s výjimkou grepového džusu.

Inca Collagen

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Ke každému nákupu dárek zdarma! Do každé zásilky Vám přidáme jedno balení vitamínu C.

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách