Jak pigmentové skvrny vznikají?

Při tvorbě pigmentových skvrn (často se jim říká i stařecké skvrny) dochází k nadměrné produkci melaninu. To je kožní pigment, který má mimo jiné na starosti i barvu vaší pokožky. Chrání pokožku před škodlivým UV zářením. Pigmentové skvrny se můžou nečekaně objevit v jakémkoliv věku. Není pravda, že by se tvořily jen starším lidem. U lidí starších 50 let se považují za přirozený projev věku, stárnutí. Nejčastěji se objevují právě na místech, která byla pravidelně vystavovaná slunečnímu záření.

Pigmentové skvrny vznikají i z jiných příčin. Například kvůli:

  • genetice
  • reakci pokožky s parfémem a jinou kosmetikou při slunění
  • hormonálním změnám – hormonální antikoncepce, těhotenství…
  • určitým typů léků a potravinových doplňků
  • některým onemocněním

S tvorbou pigmentových skvrn souvisí i stárnutí, kterého se bojí snad každá žena. Nadměrným vystavováním pokožky slunečnímu záření se ale tento proces značně urychluje. Naštěstí existuje způsob, jak tento problém eliminovat díky Inca Collagenu.

  • Kolagen je nejdůležitější bílkovina v lidském těle, říká se mu někdy „bílkovina mládí“.
  • Má omlazující účinky. Vyhlazuje drobné vrásky, zvyšuje elasticitu pokožky, zesvětluje pigmentové skvrny a intenzivně hydratuje.
  • Tvoří až 30 % všech bílkovin v lidském těle a přes 70 % bílkovin kůže.

Vaše tělo si kolagen tvoří samo. Bohužel se jeho produkce s přibývajícím věkem snižuje. Věděli jste, že po 25. roce života se zásadním způsobem snižuje tvorba vlastního kolagenu o 1,5 % za rok a po 40. narozeninách se už netvoří vůbec?

Inca Collagen obsahuje 100 % mořský bio-aktivní kolagen. Podporuje obnovu a regeneraci kolagenových vláken ve vašem těle. Tento typ kolagenu je nepodobnější tomu lidskému. Proto dodá kvalitní výživu vaší pokožce, vlasům, nehtům, kloubům a dalším tkáním.

Inca Collagen je potravinový doplněk ve formě prášku, který je rozpustný v jakékoliv studené tekutině s výjimkou grepového džusu.

Hydrolyzovaný mořský kolagen Inca Collagen

Ušetřete při nákupu Inca Collagenu

Nakupte nyní o 140 korun výhodněji přes e-shop. Získáte dopravu zdarma a také dárek – balení vitamínu C
pro lepší vstřebávání.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×