Vše o nákupu

Časté otázky

Jaké jsou účinky a na co přesně Inca Collagen pomáhá?

Kolagen vám může pomoci s řadou problémů. Například při stárnutí pleti, pigmentových skvrnách, suché a popraskané kůži, nekvalitních a padajících vlasech, se slabými a lámavými nehty… Kolagen tvoří 30 % veškeré bílkovinné tkáně v lidském těle a až 70 % kůže. Jeho nedostatek může stát za velkým množstvím potíží. Podívejte se podrobněji, jak vám kolagen může pomoci s problémy s pokožkou, při cvičení, při péči o pleť a o vlasy a nehty.

Zavřít

Jaké množství mořského kolagenu obsahuje jedno balení Inca Collagenu?

V jednom balení najdete 90 000 miligramů kvalitního mořského kolagenu rozdělených do 30 denních dávek po 3 000 miligramech.

Zavřít

Jak dlouho vydrží jedno balení Inca Collagenu?

Jedno balení vám vydrží 30 dní každodenního užívání.

Zavřít

Jak správně Inca Collagen užívat?

Pokud s Inca Collagenem začínáte, je důležité, abyste absolvovali úvodní dvou až tříměsíční kúru. Tato kúra spočívá v pravidelném užívání přípravku po jednom sáčku denně. Ten si jednoduše rozmícháte v 200-300 ml pitné vody, ovocného džusu nebo mléka. Pokud již Inca Collagen užíváte a máte za sebou úvodní dvou až tříměsíční kúru, je možné pokračovat v užívání v závislosti na problému. Ovšem pravidelně. Jelikož se kolagen věkem z těla ztrácí a v našem organismu hraje nezastupitelnou roli, doporučujeme pokračovat v jeho užívání, nebo podle doporučení lékaře
Přečtěte si více o správném užívání Inca Collagenu.

Zavřít

Jak často je možné užívat Inca Collagen?

Inca Collagen je možné používat dlouhodobě a bez omezení v souladu s odpovědí na předchozí otázku - tj. alespoň dvou až tříměsíční úvodní kúra. Pokud již Inca Collagen užíváte a máte tuto kúru za sebou, je možné pokračovat v užívání v závislosti na problému. Ovšem pravidelně. Jak dlouho budete kolagen užívat, je jen na vás – vy sami na sobě nejlépe poznáte, jak na vás Inca Collageen účinkuje a jak vám pomáhá.

Zavřít

Měla by být při užívání mezi jednotlivými baleními pauza?

Pokud už máte za sebou úvodní dvou až tříměsíční kúru, je možné pokračovat v užívání v závislosti na problému. Jelikož se kolagen věkem z těla ztrácí a v našem organismu hraje nezastupitelnou roli, doporučujeme pokračovat v jeho užívání, nebo podle doporučení lékaře.
Přečtěte si více o správném užívání Inca Collagenu.

Zavřít

Kde a jak je možné Inca Collagen zakoupit?

Inca Collagen si můžete jednoduše a hned koupit v našem e-shopu nebo ve všech českých lékárnách.

Zavřít

Existují nějaké vedlejší účinky?

Inca Collagen nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky. Jedná se o jednosložkový potravinový doplněk. Obsahuje jen vysoce kvalitní kolagen, bílkovinu, která se běžně vyskytuje ve vaší stravě. Inca Collagen se liší pouze v kvalitě a molekulární struktuře, takže jej vaše tělo využije lépe než kolagen, který přijímá z jídla.

Zavřít

Můžu Inca Collagen užívat i v těhotenství?

Inca Collagen je potravinový doplněk. Potravinové doplňky se nesmí testovat na těhotných ženách, takže jeho užívání v těhotenství nedoporučujeme. Pokud jej i přesto v těhotenství užívat chcete, poraďte se o tom prosím se svým lékařem.

Zavřít

Smí se Inca Collagen užívat při kojení?

Ano, při kojení žádná omezení neplatí. V tomto období vám kolagen může pomoci proti padání vlasů, s rozpraskanou kůží, proti striím a s dalšími obtížemi.

Zavřít

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Kontaktujte nás na:

Odpovíme následující pracovní den

Na dotazy vám odpoví: Zákaznická podpora s pomocí odborníků: MUDr. Vladimír Holoubek Ortoped, Brno

Inca Collagen

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Ke každému nákupu dárek zdarma! Do každé zásilky Vám přidáme jedno balení vitamínu C.

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách