Kolagen v těle věkem ubývá, doplňte si ho! Úkolem kolagenu je udržet pružnost pokožky, minimalizovat vznik vrásek, udržet strukturu pokožky v co nejkvalitnějším stavu, nepřetržitě obnovovat kožní buňky, zabránit dehydrataci. Bio-Aktivní kolagen představuje jeden z největších vynálezů světové biochemie. Je nejvíce podobný lidskému kolagenu, snadno se vstřebává a má rychlý nástup účinku. Inca Collagen je vyvážený komplex bílkovin, které příznivě působí na lidský organismus. Proto si také v lékařském prostředí našel svoje místo.

Od 25. roku života se obsah kolagenu v pokožce snižuje a po 40. roce se téměř netvoří už vůbec. Pro zachování zdravé, krásné a pružné pokožky bez vrásek je velmi důležité jeho doplňování. Bez kolagenu vznikají vrásky, celulitida, pokožka je suchá, ztrácí se lesk nehtů a vlasů a začíná nevyhnutelný proces stárnutí. Kolagen je kromě pokožky důležitou strukturální látkou kostí, kloubů, svalů, pojivového vaziva a šlach. Na trh přichází inovativní novinka, 100% -ní mořský kolagen s omlazujícími účinky. Právě kolagen je nejdůležitější bílkovinou v lidském těle.

„Bílkovina mládí“, jak bývá tato látka obvykle nazývána, tvoří více než 30% bílkovin lidského organismu a až 70% bílkovin kůže. Inca Collagen je výjimečný kolagen, který ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenových vláken. Díky své unikátní stavbě zajišťuje pokožce, vlasům i nehtům optimální stupeň výživy. Jeho jedinečnost je v tom, že si zachovává i po svém zpracování strukturu trojité šroubovice, tzv. helisy, která je typická pouze pro bílkoviny živých organismů.

Článek zveřejnil web empiria21.cz.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×