Každý lidský život začíná v lůně matky. A proto s vděčností oslavujme tento požehnaný stav a připomínejme jeho důležitost. Protože nebýt těhotenství, nemohli bychom slavit ani den matek, otců, rodiny nebo den dětí. Přiďte se podívat v neděli 5. 5. 2019 v Brně na Riviéře na festival Těhotenství a rodiny. Inca Collagen bude samozřejmě u toho. 

Maminky, nezapomínejte po porodu ani na sebe. Váš drobeček si zaslouží krásnou a zdravou maminku.

Stát se poprvé mámou je pro každou ženu nepopsatelný pocit. Nejen těhotenství a porod, ale i kojení a nedostatek spánku dají ženskému tělu zabrat. Pokud se chcete po porodu co nejdřív dostat do formy, dopřejte si kolagen.

Pokožka je během těhotenství a těsně po něm zesláblá. Může to být dáno geneticky, anebo prudkým nárůstem hmotnosti, občas se někde objeví drobné jizvičky – strie. Mohou začít problémy s vlasy, pobolívat klouby, ani zuby nejsou v dokonalé kondici. I když se tyto problémy mohou nebo nemusí objevit, je dobré bojovat proti nim naplno. A to nejlépe kolagenovou výživou.

Jestli chcete pro sebe a svoje miminko to nejlepší, vyzkoušejte Inca Collagen, doplněk stravy obsahující 100% čistý mořský bio-aktivní kolagen bez přísad. Doporučená denní dávka obsahuje 3000 mg čistého kolagenu. Inca Collagen je naprosto bezpečný pro vás i vaše dítě, takže ho můžete užívat i při kojení. Doplníte si tak nezbytnou bílkovinu a zároveň chybějící energii, tolik potřebnou na to, abyste každé ráno po náročné noci zvládli s úsměvem. Odměnou vám bude šťastný úsměv vašeho miminka.

Inca Collagen se doporučuje doplnit pestrou stravou s dostatkem vitamínu C, který je nezbytný pro tvorbu kolagenu v lidském těle.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×