První krabička Inca Collagenu spatřila světlo světa na jaře 2015. To, co tomu předcházelo, je nerozlučně spjaté s životní a profesní cestou Romany Ljubasové.

Inca Collagen je ambiciózní produkt směřovaný nejen na český a slovenský trh. Firma se svým produktem expanduje také do zahraničí, kde fungují nebo jsou rozjednané spolupráce s evropskými partnery, zájem projevili také v Americe a Asii. Společnost pravidelně investuje nemalé prostředky a úsilí do marketingu a PR, věnuje se charitativní činnosti, podporuje sportovní talenty, kluby a handicapované sportovce.

Kdo je Romana Ljubasová?

Romana Ljubasová jako jednatelka Inca Collagen je mimořádně činnou osobou v oblasti společenské zodpovědnosti. Je to pravý milovník a ochránce přírody a filantrop. Tyto soukromé aktivity přetavila do filozofie své společnosti, které vštěpila myšlenku vzájemné pomoci a šíření pozitivní energie a dobra. Inca Collagen spolupracuje a podporuje
pacientskou organizaci DEBRA, která zastřešuje komunitu pacientů s chorobou motýlích křídel, sponzoruje motocyklového závodníka Ondřeje Ježka nebo na Slovensku podporuje hendikepované pacienty formou hipoterapie. Šíření povědomí o značce a účincích produktu napomáhá rozsáhlá marketingová kampaň a pravidelná účast Romany
a jejího týmu na veletrzích a výstavách. Romanin životní příběh, jak se od sestřičky vypracovala až po úspěšnou majitelku nadnárodní firmy, inspiruje mnoho ambiciózních lidí na motivačních přednáškách a seminářích,
kde rozdává cenné rady a zkušenosti ostatním účastníkům. Samozřejmě tak jako firma i Romana se neustále rozvíjí, jde kupředu a nepřestává svoje nápady přetvářet do podnikatelského úsilí.

 „Úspěch se měří kvalitou našeho života.“

Inca Collagen skvěle naplňuje její představu o úspěšném byznysu, kdy za úspěch nepovažuje pouze hospodářské výsledky společnosti, ale zejména možnost pomáhat lidem – zákazníkům, potřebným komunitám a jednotlivcům, možnost naplňovat své sny a dosáhnout vytčených cílů. Sama říká, že si přeje pomáhat, podnikat globálně, vytvořit z Inca Collagenu oblíbenou, výjimečnou, luxusní, celosvětově známou a úspěšnou značku, a to nejen svým provedením, ale i účinkem. Chce dosáhnout tam, kam až jí život dovolí a neplatit vlastním zdravím a štěstím.

Inca Collagen dnes

Dnes má Inca Collagen tisíce nadšených uživatelů z celého světa. Je k dostání ve všech českých lékárnách, ambicí je také proniknout do Evropy a také na arabský a americký trh. Sbírá jednu pozitivní recenzi za druhou. Nemůžou si ho vynachválit především ženy, které oceňují, že po něm mizí strie a zlepšuje stav pleti, vlasů a nehtů.

Romana se také aktivně zúčastňuje různých bussiness konferencí a seminářů a vede svůj vlastní blog, který můžete najít na www.romanaljubasova.com.

Inca Collagen s vitaminem C

Inca Collagen je doplněk stravy, který pozitivně ovlivňuje buněčnou obnovu, regeneraci a výživu pleti, pokožky, nehtů a vlasů.

  • 100% rybí kolagen v prášku k pití
  • Prémiový třísložkový kolagen (obsahuje kolagen typu I, II, III)
  • V denní dávce až 3000 miligramů
  • Nejlepší poměr kvality a ceny
  • Ověřen zákazníky
  • Český výrobek

 

Teď ke každému nákupu vám přidáme vitamín C jako dárek zdarma a při zadání slevového kuponu DECKO dostanete k objednávce i jedno balení vitaminu D.

Při objednávce zadejte slevový kód: DECKO

 

1 400,00 

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách. Inca Collagen v českých lékárnách

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×