Tým

Lidé, kteří se stojí za projektem a starají se o vše od zasílání objednávek až po informování o novinkách na Facebooku.

Romana Ljubasová

Zakladatelka značky Inca Collagen

Romana Ljubasová je mimořádně činnou osobou v oblasti společenské zodpovědnosti. Je to pravý milovník a ochránce přírody a filantrop. Tyto soukromé aktivity přetavila do filozofie své společnosti, které vštěpila myšlenku vzájemné pomoci a šíření pozitivní energie a dobra. Svým produktem chce pomáhat lidem – zákazníkům, potřebným komunitám a jednotlivcům. Ambicí je vytvořit z Inca Collagenu oblíbenou, výjimečnou, luxusní, celosvětově známou a úspěšnou značku, a to nejen svým provedením, ale i účinkem.

Radek Pokorný

Obchodní ředitel

Spravuje obchodní záležitosti v ČR kde má na starosti akvizici nových obchodních míst, organizaci školení personálu a management firemních zákazníků.

Ľubomír Šimkovič

PR&Marketing

Má na starosti komunikaci značky Inca Collagen navenek. Vytváří a řídí marketingové a PR strategie pro budování značky, komunikuje s médii, řídí sociální sítě a kreativní promuje značku na Slovensku a v Čechách. Vášnivý motorkář a hudebník v kapele What Else?!, se kterou vystupuje.

Blogeři a odborníci

Lidé, kteří nás inspirují zlepšovat naše služby a produkty.

Richard Štěpánek

Hendikepovaný sportovec

Inca Collagen je s Richardem Štěpánkem od začátku své existence. Richard je nadaným sportovcem a milovníkem jízdy na kole, který má díky svému handicapu tuto činnost poznatelně znevýhodněnou. Díky Inca collagenu se může starat alespoň o to, co je mu umožněno, tudíž svůj pohybový aparát, který je díky pravidelným dávkám Inca Collagenu v lepší kondici, než kdyby své tělo jen využíval, ale nic mu nedával zpět, tak jak říká on sám.

Patrik Kubiček

Sportovec

Je život je pohyb. Jezdí na motorce, sportuje, plave, leze a zdokonaluje se ve všech aspektech života. Ocelové hrazdy, gymnastické kruhy, rovnováha na rukou dole hlavou či hučící motorka pod zadkem vystihuje jeho životní styl. Občas to ale i přežene a tehdy vsadí na účinky Inca Collagene. A tu začala spolupráce.

Ľubica Kubičková

Matka

Zdraví je to nejcennější, co si v životě můžete přát. Vím to, protože je v mém životě někdo, komu bych ho dopřála ze všech nejvíce. Právě on (nebo spíše ona – moje sestra) mě přivedla k tomu, abych se začala zajímat o kolagen a jeho účinky pro zdraví. A to přeji nejen svým blízkým, ale také vám. Proto jsem se rozhodla o své zkušenosti s Inca Collagen podělit nejen jako milující sestra a mamina krásné dcerky, ale i jako blogerka a redaktorka.

MUDr. Vladimír Holoubek

Ortoped

Odpovída zákazníkům na odborné otázky.

MUDr. Jana Molčanová

Dermatologička

Ve své klinice Medoderm poskytuje zdravotní péči v oboru dermatovenerologie. Věnuje se komplexní diagnostice a léčbě onemocnění kůže, vlasů a nehtů. S Inca Collagen úzce spolupracuje právě při poradenství a léčení zmíněných onemocnění.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×