Vše o nákupu

Péče o pleť

Kolagen pomáhá pečovat o vaši pleť

Vrásky
Pigmentové skvrny
Strie
Suchá a dehydrovaná pokožka
Povadlá pleť

Ze všech stran na nás útočí fotky krásných lidí se svěží a zářivou pletí. Krásná kůže je zdravá kůže. Jenomže jak jí docílit? Pro péči o pleť je velmi důležitá správná výživa, která vám může ušetřit spousty peněz, které byste utratili za omlazující krémy a další přípravky.

Říká se, že zdraví máme jen jedno. Dříve nebo později si to na vlastní kůži uvědomí každý. Začnou se objevovat drobné bolístky, únava, vrásky… S něčím neuděláte nic – třeba s dědičností. Ale hodně věcí ovlivnit lze. A je na vás, jestli se rozhodnete své tělo poslouchat a starat se o něj, aby vám dlouho vydrželo zdravé a v dobré kondici. Aby vaše pleť byla krásná, potřebuje mít dostatek kolagenu. Kolagen tvoří až 70 % všech bílkovin kůže a s věkem se z ní vytrácí. Právě kolagen je zodpovědný za její vypnutí, hladkost a míru hydratace. Pokud má vaše pleť málo kolagenu, nemůžete čekat, že bude zářivá, že vám zmizí vrásky, ubydou pigmentové skvrny a další problémy.

Jednoduché a přirozené řešení kosmetických obtíží

Projevy stárnutí je možné zpomalit užíváním bio-aktivního pitného kolagenu, jako je Inca Collagen. Bioaktivita znamená, že má stejnou molekulární strukturu jako kolagen, který vaše tělo produkuje samo, a tak se efektivně vstřebá a distribuuje po těle.

Kolagen pro pleť a kůži funguje jako opora a jako její výplň. Zpevňuje její hluboké vrstvy a tím ji vypíná – zbavuje vás nových vrásek a změkčuje staré vrásky a strie, takže jsou méně viditelné. Úplně vyléčí suché vrásky.

Kolagen vám také pomáhá uchovávat v pleti vodu – je pak zářivější, plnější, vypnutější a bez suchých vrásek. Vyšší hydratace sjednocuje barevný tón pleti a vyhlazuje její texturu. Díky kolagenu vaše pleť získá vlastnosti, kvůli kterým si lidé často kupují drahé krémy. Ale pokud v pleti chybí něco, co tam patří, přirozeně krásná nikdy nebude.

Proč kolagen pít? Není lepší používat kolagenové krémy?

Aby se kolagen dobře vstřebal, musí být bio-aktivní. A bio-aktivní kolagen se zatím vyrábí pouze v prášku, který se rozpouští ve vodě a pije se. Na trhu existuje spousta kolagenových přípravků. Ale pokud nejsou ve formě jednosložkového prášku, bio-aktivní nejsou, a tak vám tolik nepomohou. Kvalitním krémem pleti určitě dodáte mnoho potřebných a prospěšných živin. Ale kolagen si nejlépe doplníte jeho pitím.

Více o Inca Collagenu

Inca Collagen

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Ke každému nákupu dárek zdarma! Do každé zásilky Vám přidáme jedno balení vitamínu C.

1 260 Kč s DPH
"Co to je?", ptala jsem se kamarádky Romany, když přijela ke mně na návštěvu a s hrdostí a potutelným úsměvem mi dávala do ruky "jakousi" modrou krabičku se zlatým nápisem: Inca Collagen.
Přečíst celý příběh
Dana Stratilová, 40 +
Manažerka
Všechny ohlasy

Inca Collagen

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Ke každému nákupu dárek zdarma! Do každé zásilky Vám přidáme jedno balení vitamínu C.

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách