Vše o nákupu

Péče o vlasy a nehty

Kolagen vám pomůže ke kvalitnějším vlasům a nehtům

Růst vlasů
Vypadávání vlasů
Péče o nehty

S přibývajícím věkem se kvalita vlasů a nehtů zhoršuje. Vlasy řídnou, padají, šediví, jsou lámavější a slabší. Nehty jsou roztřepené, lámavé, štěpí se a jsou slabé. Jak to? Je to kvůli úbytku kolagenu – základní stavební bílkovině lidského organismu, která v těle od 25 let začne ubývat a ve 40 se už netvoří skoro vůbec.

Co je pro někoho přirozený projev lidského těla, je pro nás proces, který je možné zpomalit. Možná by vás vaše lámavé nehty a oslabené vlasy nemusely tolik trápit. Doplněním kolagenu ve vysoké kvalitě a množství můžete stárnutí předcházet a trochu si tak zpříjemnit život. Kolagen navíc není v těle jen kvůli hezkým vlasům a nehtům.

Kolagen tvoří až 70 % bílkovin kůže. Čím je kvalitnější a regenerovanější pokožka hlavy a nehtových lůžek, tím lepší vám narostou nehty a vlasy. Kolagen se nachází i v samotných vlasech a nehtech.

Kolagen a vlasy

Vlasy člověka s dostatečnou zásobou kolagenu jsou pružnější, pevnější, lesklejší, vyživenější a mají větší objem. Také mají menší sklon šedivět, padat a lámat se. Je možné, že po doplnění kolagenu dojde k masivnímu přírůstku nových vlasů. Vlasy také po kolagenu rostou znatelně rychleji

Kolagen a nehty

Doplnění kolagenu v lidském těle má příznivý vliv na kvalitu nehtů. Jsou pak pevné, pružné, rychleji rostou, méně se lámou a nejsou křehké a neštěpí se.

Více o Inca Collagenu

Inca Collagen

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Ke každému nákupu dárek zdarma! Do každé zásilky Vám přidáme jedno balení vitamínu C.

1 260 Kč s DPH
"Co to je?", ptala jsem se kamarádky Romany, když přijela ke mně na návštěvu a s hrdostí a potutelným úsměvem mi dávala do ruky "jakousi" modrou krabičku se zlatým nápisem: Inca Collagen.
Přečíst celý příběh
Dana Stratilová, 40 +
Manažerka
Všechny ohlasy

Inca Collagen

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Ke každému nákupu dárek zdarma! Do každé zásilky Vám přidáme jedno balení vitamínu C.

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách