Vše o nákupu

Příběh Inca Collagenu

První krabička Inca Collagenu spatřila světlo světa na jaře 2015. To, co tomu předcházelo, je nerozlučně spjaté s životní a profesní cestou Romany Ljubasové.

Romana je věčný snílek a optimista. Chce změnit svět k lepšímu – nic víc, nic míň. Když uváděla Inca Collagen na trh, bylo jí 36 a do té doby toho stihla opravdu hodně. Dopředu ji vždy hnala touha pomáhat lidem. Kolagen si okamžitě získal tisícovky věrných fanoušků, kteří na něj nedají dopustit, protože jim výrazně zlepšil život.

Od zdravotní sestřičky k velkému businessu

Romana se nejdříve chtěla stát právničkou. Studium na vysoké škole bohužel nebylo možné, a tak se stala zdravotnicí. Po nástupu do nemocnice ji ale odradila neochota kolegů měnit cokoliv k lepšímu. Do práce nastoupila odhodlaná rozdat se a odcházela plná rozčarování a zklamání.

Po deziluzi z českého zdravotnictví odešla do Rakouska, kde se zdokonalila v němčině, získala zkušenosti a po návratu domů zanedlouho získala práci, kde v 19 letech šéfovala týmu 50 mužů, u kterých si rychle zjednala respekt. Pak potkala svého manžela a spolu vedli firmu, která pomáhala zastat se lidí, kteří se snažili domoci finanční kompenzace od pojišťoven po nejrůznějších zraněních a nehodách. Tak se jí podařilo skloubit touhu aktivně pomáhat lidem a pracovat v právní oblasti.

Vyhoření, rozvod a Thajsko

Tvrdou prací se Romana dostala do situace, kdy její firma bezchybně fungovala a nepředstavovala pro ni už nové výzvy, začala být vyhořelá. Bohužel se jí také rozpadlo manželství a osobní krize na sebe nenechala čekat. A tak si prostě ze dne na den sbalila kufr a odletěla do Thajska.

Rozhodnutí odletět na druhou stranu zeměkoule teď hodnotí jako jedno z nejlepších v životě. Už proto, že ji přivedlo k dalšímu způsobu, jak pomáhat lidem. Romana nevěří v náhody. A proto když si v místní lékárně koupila kolagen pro regeneraci pokožky po opalování a zjistila, jak skvěle na ní působí, neváhala a začala kolagen s nadšením a do detailů studovat.

Jak se zrodila značka Inca Collagen

Po nastudování obrovského množství materiálů o účincích kolagenu a o tom, který druh kolagenu je pro lidský organismus nejlepší, se Romana vydala na exkurzi do thajské továrny, kde se kolagen vyrábí. Věděla, že je důležité, aby se kolagen vyráběl zastudena a z mořských ryb – jedině tak se dosáhne nejvyšší kvality a lidské tělo jej použije stejně, jako by si ho vyrobilo samo. Bohužel narazila na překážku, se kterou nepočítala. Kvůli spoustě předpisů a byrokratických peripetií se ukázalo jako nemožné kolagen z Thajska do České republiky dovážet. A jinde se nevyráběl v tak vysoké kvalitě.

Než aby slevila z nároků na kvalitu, rozhodla se pokusit se o vlastní výrobu. Usmálo se na ni štěstí a ani nevěděla jak, seděla naproti majiteli jedné významné farmaceutické firmy a líčila mu, jak se svým kolagenem změní svět k lepšímu. Ten na to řekl jen: „ženská, vy mě bavíte“. Pak stačilo dořešit logistiku a další potřebné věci a první krabička Inca Collagenu – české značky kolagenu – byla na světě.

Inca Collagen dnes

Dnes má Inca Collagen tisíce nadšených uživatelů z celého světa. Je k dostání ve všech českých lékárnách, běžně se distribuuje všude po Evropě a pomalu proniká na arabský a americký trh. Sbírá jednu pozitivní recenzi za druhou. Nemůžou si ho vynachválit především ženy, které oceňují, že po něm mizí strie a zlepšuje stav pleti, vlasů a nehtů. 


Zdá se, že se Romanina vize o zlepšení světa začíná pomalu naplňovat. Jsme zvědaví, s čím přijde příště…

 

Inca Collagen

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Ke každému nákupu dárek zdarma! Do každé zásilky Vám přidáme jedno balení vitamínu C.

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách