Vše o nákupu

Inca Collagen pro aktivní životní styl

Hubnutí
Dieta
Výživa
Posílení imunity

Říká se, že zdraví máme jen jedno. Dříve nebo později si to na vlastní kůži uvědomí každý. Začnou se objevovat drobné bolístky, únava, vrásky… S něčím neuděláte nic – třeba s dědičností. Ale hodně věcí ovlivnit lze. A je na vás, jestli se rozhodnete své tělo poslouchat a starat se o něj, aby vám dlouho vydrželo zdravé a v dobré kondici.

Lidské tělo a kolagen

Od 25. roku života se obsah kolagenu v lidském těle snižuje každoročně o 1,5 %, po 40. roku se netvoří už skoro vůbec. Vznikají vrásky, suchá pokožka, ztrácí se lesk nehtů a vlasů… Zkrátka začínáte stárnout.

Kolagen se často zmiňuje hlavně v kosmetice a v medicíně. Tvoří 30 % celkové hmoty lidských bílkovin a až 75 % pokožky. Zajišťuje pružnost pokožky, minimalizuje vznik vrásek, nepřetržitě obnovuje kožní buňky a brání dehydrataci.

Kolagen v lidském těle je bílkovina tvořená třemi proteinovými vlákny. Pod mikroskopem vypadá jako trojitá spirála, která se skládá přibližně z 20 druhů aminokyselin. Pokud se rozhodnete brát kolagenové přípravky, je důležité, aby měly stejnou molekulární strukturu.

Proč Inca Collagen?

Inca Collagen se vyrábí zastudena jedinečnou metodou, která se jmenuje hydrolýza. Díky ní má stejnou strukturu trojspirály jako kolagen v lidském těle. Tato vlastnost se u potravinového doplňku označuje jako bioaktivita.

Odpověď na otázku proč Inca Collagen tedy zní: protože je bioaktivní a v denní dávce se nachází celých 3 000 mg kvalitního kolagenu. Díky bioaktivitě a vysokém množství v denní dávce na českém trhu zatím nemá konkurenci.

Inca Collagen a zdravá strava

Užívání Inca Collagenu není proti zásadám racionální stravy, naopak. Jeho konzumace se nevylučuje ani s většinou redukčních diet. Inca Collagen je bezlepkový a raw, bez přidaných konzervačních látek, je vhodný i při paleo dietě, při keto dietě a při dalších speciálních režimech, které výrazně neomezují příjem proteinů.

Inca Collagen a cvičení

Pokud pravidelně cvičíte, nemusíte se bát Inca Collagen užívat. Kvalitní bílkoviny hrají významnou úlohu při budování svalové hmoty a při regeneraci po cvičení. Pokud cvičíte pro redukci váhy a zpevnění a vyrýsování, kolagen vám pomůže získat lepší elasticitu kůže.

Inca Collagen v těhotenství a při kojení

Inca Collagen je potravinový doplněk a jako takový není vhodný k užívání v těhotenství. Při kojení už žádná omezení neplatí.

Více o Inca Collagenu

Inca Collagen

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Ke každému nákupu dárek zdarma! Do každé zásilky Vám přidáme jedno balení vitamínu C.

1 260 Kč s DPH

Inca Collagen

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Ke každému nákupu dárek zdarma! Do každé zásilky Vám přidáme jedno balení vitamínu C.

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách