Namíchejte si kolagenový zázrak

Aby vaše pleť byla krásná, potřebuje mít dostatek kolagenu. Kolagen totiž tvoří až 70 % všech bílkovin kůže a právě on je odpovědný za její krásný vzhled, hladkost i míru hydratace. Jenže zhruba po 25. roku života se pozvolna přestává v těle přirozeně vytvářet.

Pokud si tedy chcete zachovat sexy pleť bez vrásek a pigmentových skvrn, která bude zářivá a svěží celý život, nezapomeňte si tělo zásobit kolagenem i jinak. Vsaďte na drink z prášku Inca Collagen. Ten se skvěle vstřebává, protože je bio-aktivní a vaše tělo jej tedy použije tak, jako by si ho vyrobilo samo.

Jak si ho namíchat?

Obsah jednoho sáčku rozmíchejte v 200-300 ml pitné vody, ovocného džusu, mléka nebo jiného oblíbeného studeného nápoje. Nejdříve prášek nasypte do suché nádoby a pak zalijte tekutinou. Doporučuje se pít jeden sáček jednou denně, ale pokud potřebuje vaše pleť akutní vzpruhu, můžete si dát až tři sáčky za den. Je jen na vás, jestli si tenhle kouzelný elixír vypijete večer, abyste maximálně podpořila regenerační procesy, které v těle běží, když spíte, nebo se rozhodnete kolagen brát ráno. Hlavní je pravidelnost a dodržet alespoň úvodní dvouměsíční kúru.

Hydrolyzovaný mořský kolagen Inca Collagen

Ušetřete při nákupu Inca Collagenu

Nakupte nyní o 140 korun výhodněji přes e-shop. Získáte dopravu zdarma a také dárek – balení vitamínu C
pro lepší vstřebávání.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

1. MANGO-ZÁZVOR-KOLAGEN SMOOTHIE

Základem tohoto nápoje pro krásnou pleť je mango. Zázračné ovoce, které má díky vysokému obsahu vitamínů, beta-karotenu a dalších antioxidantů množství pozitivních účinků nejen na naši pleť, ale i celkové zdraví, seženete v obchodech po celý rok. Mango-zázvor-Inca Collagen smoothie vám dodá energii, posílí imunitu a při pravidelném pití výrazně omladí i vzhled vaší pleti!

Budete potřebovat:
– menší očištěné mango nakrájené na kostičky
– čerstvý nastrouhaný zázvor (stačí čajová lžička)
– šálek vody
– 1 sáček Inca Collagenu

Vše spolu rozmixujte a na závěr ozdobte mletou skořicí. Doporučuji jako nejlepší lék na studená sychravá rána!

2. MANDLE-HROZNY-KOLAGEN SMOOTHIE

S podzimem se nám vytratila zeleň, tak si ji namixujme alespoň v kuchyni. Milovnice smoothies vědí, že pohár zdravé vlákniny denně nám může výrazně zlepšit den, dodat energii a doslova zrychlit krok. Věděli jste, že například taková hruška obsahuje až 25% denní potřeby vlákniny? Navíc má schopnost udržovat v těle správné pH a dostatek vápníku, takže v kombinaci s Inca Collagenem a hrozny je to doslova přírodní zbraň proti hromadnému ničení naší pleti chladem a minusovými teplotami. Šťavnaté bobulky hroznů totiž obsahují fenoly, které bojují proti volným radikálům a stárnutí pleti. Trojkombinace mandle-hrozny-Inca Collagen vám zaručeně namixuje krásně hladkou pokožku.

Budete potřebovat:
-mandlové mléko
-šálek zelných listů (pokud nemáme, výborné jsou i špenátové)
-1 hrušku (nebo jablíčko)
-šálek bílých hroznů
-1 malý banán
-1 sáček Inca Collagenu

Mixujeme a vychutnáváme. 🙂

3. Řepné KOLAGEN SMOOTHIE
Červená řepa je z pohledu alternativní medicíny cenným omlazujícím prostředkem. A to zejména díky obsahu křemíku, který se nazývá také minerálem krásy. Je důležitý pro tvorbu a pevnost vazivových tkání a kostí, elasticitu a zdraví cévních stěn. Měď, zinek a jód zase dodávají pružnost a lesk pokožce, vlasům i nehtům. V kombinaci s Inca Collagenem hotový elixír krásy a mládí!

Budete potřebovat:
-1 červenou řepu
-čajovou lžičku čerstvě nastrouhaného zázvoru
-2 červená jablíčka
-sklenici vody
-1 sáček Inca Collagenu
a výbornou chuť dodá čerstvá máta
Rozmixujeme a vypijeme nebo sbalíme s sebou, a vyzbrojení vyrážíme do chladného rána.


*foto Martin Lačný

Článek zveřejnil původně web elle.cz.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×