Časté otázky

Jaké jsou účinky a na co přesně Inca Collagen pomáhá?

Kolagen vám může pomoci s řadou problémů. Například při stárnutí pleti, pigmentových skvrnách, suché a popraskané kůži, nekvalitních a padajících vlasech, se slabými a lámavými nehty… Kolagen tvoří 30 % veškeré bílkovinné tkáně v lidském těle a až 70 % kůže. Jeho nedostatek může stát za velkým množstvím potíží. Podívejte se podrobněji, jak vám kolagen může pomoci s problémy s pokožkou, při cvičení, při péči o pleť a o vlasy a nehty.

Jaké množství mořského kolagenu obsahuje jedno balení Inca Collagenu?

V jednom balení najdete 90 000 miligramů kvalitního mořského kolagenu rozdělených do 30 denních dávek po 3 000 miligramech.

Jak dlouho vydrží jedno balení Inca Collagenu?

Jedno balení vám vydrží 30 dní každodenního užívání.

Jak správně Inca Collagen užívat?

Pokud s Inca Collagenem začínáte, je důležité, abyste absolvovali úvodní dvou až tříměsíční kúru. Tato kúra spočívá v pravidelném užívání přípravku po jednom sáčku denně. Ten si jednoduše rozmícháte v 200-300 ml pitné vody, ovocného džusu nebo mléka. Pokud již Inca Collagen užíváte a máte za sebou úvodní dvou až tříměsíční kúru, je možné pokračovat v užívání v závislosti na problému. Ovšem pravidelně. Jelikož se kolagen věkem z těla ztrácí a v našem organismu hraje nezastupitelnou roli, doporučujeme pokračovat v jeho užívání, nebo podle doporučení lékaře Přečtěte si více o správném užívání Inca Collagenu.

Jak často je možné užívat Inca Collagen?

Inca Collagen je možné používat dlouhodobě a bez omezení v souladu s odpovědí na předchozí otázku - tj. alespoň dvou až tříměsíční úvodní kúra. Pokud již Inca Collagen užíváte a máte tuto kúru za sebou, je možné pokračovat v užívání v závislosti na problému. Ovšem pravidelně. Jak dlouho budete kolagen užívat, je jen na vás – vy sami na sobě nejlépe poznáte, jak na vás Inca Collagen účinkuje a jak vám pomáhá.

Měla by být při užívání mezi jednotlivými baleními pauza?

Pokud už máte za sebou úvodní dvou až tříměsíční kúru, je možné pokračovat v užívání v závislosti na problému. Jelikož se kolagen věkem z těla ztrácí a v našem organismu hraje nezastupitelnou roli, doporučujeme pokračovat v jeho užívání, nebo podle doporučení lékaře. Přečtěte si více o správném užívání Inca Collagenu.

Kde a jak je možné Inca Collagen zakoupit?

Inca Collagen si můžete jednoduše a hned koupit v našem e-shopu nebo ve všech českých lékárnách.

Existují nějaké vedlejší účinky?

Inca Collagen nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky. Jedná se o prémiový potravinový doplněk. Obsahuje jen vysoce kvalitní kolagen, bílkovinu, která se běžně vyskytuje ve vaší stravě. Inca Collagen se liší pouze v kvalitě a molekulární struktuře, takže jej vaše tělo využije lépe než kolagen, který přijímá z jídla.

Můžu Inca Collagen užívat i v těhotenství?

Inca Collagen je potravinový doplněk. Potravinové doplňky se nesmí testovat na těhotných ženách, takže jeho užívání v těhotenství nedoporučujeme. Pokud jej i přesto v těhotenství užívat chcete, poraďte se o tom prosím se svým lékařem.

Smí se Inca Collagen užívat při kojení?

Ano, při kojení žádná omezení neplatí. V tomto období vám kolagen může pomoci proti padání vlasů, s rozpraskanou kůží, proti striím a s dalšími obtížemi.

Na vaše dotazy odpovídají

MUDr. Vladimír Holoubek

MUDr. Vladimír Holoubek

Odborný garant

MUDr. Jana Molčanová

MUDr. Jana Molčanová

Dermatologička

Odpovídáme následující pracovní den

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Kontaktujte nás na:

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Ke každému nákupu dárek zdarma! Do každé zásilky Vám přidáme jedno balení vitamínu C.

1 260,00 

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language