Časté otázky

Jaké jsou účinky a na co přesně Inca Collagen pomáhá?

Kolagen vám může pomoci s řadou problémů. Například při stárnutí pleti, pigmentových skvrnách, suché a popraskané kůži, nekvalitních a padajících vlasech, se slabými a lámavými nehty… Kolagen tvoří 30 % veškeré bílkovinné tkáně v lidském těle a až 70 % kůže. Jeho nedostatek může stát za velkým množstvím potíží.  Kolagen napomáhá vyhlazovat drobné vrásky, zvyšuje elasticitu pokožky a pevnost nehtů, dodává lesk vlasům, podporuje jejich růst a omezuje jejich vypadávání. Podívejte se podrobněji, jak vám kolagen může pomoci s problémy s pokožkou, při cvičení, při péči o pleť a o vlasy a nehty.

Jaké množství mořského kolagenu obsahuje jedno balení Inca Collagenu?

V jednom balení najdete 90 000 miligramů kvalitního mořského kolagenu rozdělených do 30 denních dávek po 3 000 miligramech.

Jak dlouho vydrží jedno balení Inca Collagenu?

Jedno balení vám vydrží 30 dní každodenního užívání.

Jak správně Inca Collagen užívat?

Pokud s Inca Collagenem začínáte, je důležité, abyste absolvovali úvodní dvou až tříměsíční kúru. Tato kúra spočívá v pravidelném užívání přípravku po jednom sáčku denně. Ten si jednoduše rozmícháte v 200-300 ml pitné vody, ovocného džusu nebo mléka. Pokud již Inca Collagen užíváte a máte za sebou úvodní dvou až tříměsíční kúru, je možné pokračovat v užívání v závislosti na problému. Ovšem pravidelně. Jelikož se kolagen věkem z těla ztrácí a v našem organismu hraje nezastupitelnou roli, doporučujeme pokračovat v jeho užívání, nebo podle doporučení lékaře

Přečtěte si více o správném užívání Inca Collagenu.

Je Inca Collagen vhodný pro těhotné ženy?

Stále častěji se setkáváme s otázkou, zda je Inca Collagen vhodný i pro těhotné ženy. I když je Inca Collagen 100% čistá bílkovina vlastní lidskému tělu, nemůžeme Vám odpovědět ano. Důvod je jednoduchý a právní. Potravinové doplňky musí mít uvedeno na obalu “Není vhodné pro děti a těhotné ženy.”

Ale nezoufejte, po porodu a při kojení Inca Collagen vyloženě doporučujeme. Známe opravdu mnoho maminek, které náš kolagen užívaly nebo užívají a mají jen pozitivní zkušenosti. Inca Collagen jim po porodu a při kojení velmi rychle pomohl dostat se znovu do výborné kondice. Inca Collagen Vám může pomoci při regeneraci vlasů, nehtů, pokožky a udržte si ženskou krásu déle než příroda naplánovala.

Jak často je možné užívat Inca Collagen?

Inca Collagen je možné používat dlouhodobě a bez omezení v souladu s odpovědí na předchozí otázku – tj. alespoň dvou až tříměsíční úvodní kúra. Pokud již Inca Collagen užíváte a máte tuto kúru za sebou, je možné pokračovat v užívání v závislosti na problému. Ovšem pravidelně. Jak dlouho budete kolagen užívat, je jen na vás – vy sami na sobě nejlépe poznáte, jak na vás Inca Collagen účinkuje a jak vám pomáhá.

Jak souvisí vitamin C a kolagen?

Vitamín C má totiž nezastupitelnou úlohu při tvorbě kolagenu v lidském těle. Vitamín C je potřebný už v první fázi produkce kolagenu, konkrétně aktivuje enzymy nutné k „zesíťování“ kolagenu. Vlastně odpovídá za základní vlastnost kolagenu, tj. jeho pevnost. Jednoduše řečeno, nedostatek vitamínu C vede k tvorbě defektního a nestabilního kolagenu. Naopak příjem dostatečného množství vitamínu C, ať už pestrou stravou nebo ve formě doplňků stravy, znamená „omlazení“ pohybového aparátu, redukci degenerovaných vaziv a chrupavek. Velmi důležitý je tak vitamín C pro sportovce, kteří podstupují enormní fyzickou zátěž, ale samozřejmě nejen pro ně.

Měla by být při užívání mezi jednotlivými baleními pauza?

Pauzu v užívání nedoporučujeme. Když svoje tělo naučíte na pravidelný přísun kolagenu, je škoda skončit. Ale po 2-3měsíční intenzívní kúře můžete množství kolagenu snížit na 2-3 dávky týdně.

Kde a jak je možné Inca Collagen zakoupit?

Inca Collagen si můžete jednoduše a hned koupit v našem e-shopu nebo ve všech českých lékárnách.

Existují nějaké vedlejší účinky?

Inca Collagen nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky. Jedná se o prémiový potravinový doplněk. Obsahuje jen vysoce kvalitní kolagen, bílkovinu, která se běžně vyskytuje ve vaší stravě. Inca Collagen se liší pouze v kvalitě a molekulární struktuře, takže jej vaše tělo využije lépe než kolagen, který přijímá z jídla.

Smí se Inca Collagen užívat při kojení?

Ano, při kojení žádná omezení neplatí. V tomto období vám kolagen může pomoci proti padání vlasů, s rozpraskanou kůží, proti striím a s dalšími obtížemi.

Jaké jsou účinky a na co přesně Incapet Collagen pomáhá?

Kolagen může pomoci zvířeti s řadou problémů. Například při stárnutí kůže, pigmentových skvrnách, suché a popraskané kůži, nekvalitní a padající srsti a hřívě, se slabými a lámavými drápy a rohovinou… Kolagen tvoří 30 % veškeré bílkovinné tkáně v těle zvířete a až 70 % kůže. Jeho nedostatek může stát za velkým množstvím potíží. Podívejte se podrobněji, jak kolagen může pomoci zvířeti s problémy s kůží, při vysoké fyzické aktivitě, při péči o srst a o hřívu a drápy i rohovinu.

Jaké množství mořského kolagenu obsahuje jedno balení Incapet Collagenu?

V jednom balení najdete 90 000 miligramů kvalitního mořského kolagenu rozdělených do 30 denních dávek po 3 000 miligramech.

Jak dlouho vydrží jedno balení Incapet Collagenu?

Jedno balení vám vydrží 30 dní každodenního přidávání do krmiva těsně před přímým zkrmováním.

Jak správně Incapet Collagen přidávat do krmiva?

Pokud s Incapet Collagenem začínáte, je důležité, aby zvíře absolvovalo úvodní dvou až tříměsíční kúru. Tato kúra spočívá v pravidelném užívání přípravku po jednom sáčku denně. Ten jednoduše přidáte do oblíbeného krmiva těsně před přímým zkrmováním. Pokud již Incapet Collagen podáváte zvířeti a má tak za sebou úvodní dvou až tříměsíční kúru, je možné pokračovat v podávání v závislosti na problému. Ovšem pravidelně. Jelikož se kolagen věkem z těla ztrácí a v organismu hraje nezastupitelnou roli, doporučujeme pokračovat v jeho podávání, nebo podle doporučení veterinárního lékaře

Přečtěte si více o správném užívání Incapet Collagenu.

Je Incapet Collagen vhodný v období březosti?

Stále častěji se setkáváme s otázkou, zda je Incapet Collagen vhodný i během probíhající březosti. Jelikož je Incapet Collagen 100% čistá bílkovina, můžeme Vám odpovědět ano. Důvod je jednoduchý. Regenerace již během období březosti se pozitivně odrazí na zdravotním stavu a kondici zvířete během a po porodu”

Jak často je možné podávat Incapet Collagen?

Incapet Collagen je možné podávat dlouhodobě a bez omezení v souladu s odpovědí na předchozí otázku – tj. alespoň dvou až tříměsíční úvodní kúra. Pokud již Incapet Collagen zvířeti podáváte a má tuto kúru za sebou, je možné pokračovat v podávání v závislosti na problému. Ovšem pravidelně. Jak dlouho budete kolagen podávat, je jen na vás – vy sami nejlépe poznáte, jak u vašeho mazlíčka Incapet Collagen účinkuje a jak mu pomáhá.

Jak souvisí vitamin C a kolagen?

Vitamín C má totiž nezastupitelnou úlohu při tvorbě kolagenu v organismu. Vitamín C je potřebný už v první fázi produkce kolagenu. Vlastně odpovídá za základní vlastnost kolagenu, tj. jeho pevnost. Jednoduše řečeno, nedostatek vitamínu C vede k tvorbě defektního a nestabilního kolagenu. Naopak příjem dostatečného množství vitamínu C, ať už pestrým krmivem nebo ve formě doplňků krmiva, znamená „omlazení“ pohybového aparátu, redukci degenerovaných vaziv a chrupavek. Velmi důležitý je tak vitamín C pro zvířata s vysokou fyzickou zátěží, kteří podstupují enormní fyzickou námahu, ale samozřejmě nejen pro ně.

Měla by být při podávání mezi jednotlivými baleními pauza?

Pauzu v užívání nedoporučujeme. Když tělo zvířete naučíte na pravidelný přísun kolagenu, je škoda skončit. Ale po 2-3 měsíční intenzívní kúře můžete množství kolagenu snížit na 2-3 dávky týdně.

Kde a jak je možné Incapet Collagen zakoupit?

Incapet Collagen si můžete jednoduše a hned koupit v našem e-shopu nebo ve všech českých lékárnách.

Existují nějaké vedlejší účinky?

Incapet Collagen nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky. Jedná se o prémiovou krmnou surovinu. Obsahuje jen vysoce kvalitní kolagen, bílkovinu obsaženou v běžném krmivu. Incapet Collagen se liší pouze v kvalitě a molekulární struktuře, takže jej tělo zvířete využije lépe než kolagen, který přijímá z jídla.

Smí se Incapet Collagen podávat při kojení?

Ano, při kojení žádná omezení neplatí. V tomto období kolagen může pomoci proti vypadávání srsti, s rozpraskanou kůží, pro pevnou kůži a s dalšími obtížemi.

Na vaše dotazy odpovídají

MUDr. Vladimír Holoubek

MUDr. Vladimír Holoubek

Odborný garant

MUDr. Jana Molčanová

MUDr. Jana Molčanová

Dermatologička

MVDr. Markéta Sedlinská Ph.D.

MVDr. Markéta Sedlinská Ph.D.,

Veterinární a farmaceutická univerzita Brno

Odpovídáme následující pracovní den

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Kontaktujte nás na:

  Nice to see you

  We noticed you are visiting us from afar.
  Maybe you are looking for our internetional website?

  Enter website

  Press the button to continue to the international website.

  Or go to the original website.

  Change language

  ×