Říká se, že zdraví máme jen jedno. Dříve nebo později si to na vlastní kůži uvědomí každý. Začnou se objevovat drobné bolístky, únava, vrásky… S něčím neuděláte nic – třeba s dědičností. Ale hodně věcí ovlivnit lze. A je na vás, jestli se rozhodnete své tělo poslouchat a starat se o něj, aby vám dlouho vydrželo zdravé a v dobré kondici.

Lidské tělo a kolagen

Od 25. roku života se obsah kolagenu v lidském těle snižuje každoročně o 1,5 %, po 40. roku se netvoří už skoro vůbec. Vznikají vrásky, suchá pokožka, ztrácí se lesk nehtů a vlasů… Zkrátka začínáte stárnout.

Kolagen se často zmiňuje hlavně v kosmetice a v medicíně. Tvoří 30 % celkové hmoty lidských bílkovin a až 75 % pokožky. Zajišťuje pružnost pokožky, minimalizuje vznik vrásek, nepřetržitě obnovuje kožní buňky a brání dehydrataci.

Kolagen v lidském těle je bílkovina tvořená třemi proteinovými vlákny. Pod mikroskopem vypadá jako trojitá spirála, která se skládá přibližně z 20 druhů aminokyselin. Pokud se rozhodnete brát kolagenové přípravky, je důležité, aby měly stejnou molekulární strukturu.

Proč Inca Collagen?

Inca Collagen se vyrábí zastudena jedinečnou metodou, která se jmenuje hydrolýza. Díky ní má stejnou strukturu trojspirály jako kolagen v lidském těle. Tato vlastnost se u potravinového doplňku označuje jako Bio-Aktivita.

Odpověď na otázku proč Inca Collagen tedy zní: protože je Bio-Aktivní a v denní dávce se nachází celých 3 000 mg kvalitního kolagenu. Díky Bio-Aktivitě a vysokému množství v denní dávce se na českém a slovenském trhu řadí mezi nejsilnější produkty.

Ušetřete při nákupu Inca Collagenu

Nakupte nyní o 140 korun výhodněji přes e-shop. Získáte dopravu zdarma a také dárek – balení vitamínu C
pro lepší vstřebávání.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

Inca Collagen a zdravá strava

Užívání Inca Collagenu není proti zásadám racionální stravy, naopak. Jeho konzumace se nevylučuje ani s většinou redukčních diet. Inca Collagen je bezlepkový a raw, bez přidaných konzervačních látek, je vhodný i při paleo dietě, při keto dietě a při dalších speciálních režimech, které výrazně neomezují příjem proteinů.

Inca Collagen a cvičení

Pokud pravidelně cvičíte, nemusíte se bát Inca Collagen užívat. Kvalitní bílkoviny hrají významnou úlohu při budování svalové hmoty a při regeneraci po cvičení. Pokud cvičíte pro redukci váhy a zpevnění a vyrýsování, kolagen vám pomůže získat lepší elasticitu kůže.

Inca Collagen v těhotenství a při kojení

Inca Collagen je potravinový doplněk a jako takový není vhodný k užívání v těhotenství. Při kojení už žádná omezení neplatí.

 

Péče o pleť

Ze všech stran na nás útočí fotky krásných lidí se svěží a zářivou pletí. Krásná kůže je zdravá kůže. Jenomže jak jí docílit? Pro péči o pleť je velmi důležitá správná výživa, která vám může ušetřit spousty peněz, které byste utratili za omlazující krémy a další přípravky.

Říká se, že zdraví máme jen jedno. Dříve nebo později si to na vlastní kůži uvědomí každý. Začnou se objevovat drobné bolístky, únava, vrásky… S něčím neuděláte nic – třeba s dědičností. Ale hodně věcí ovlivnit lze. A je na vás, jestli se rozhodnete své tělo poslouchat a starat se o něj, aby vám dlouho vydrželo zdravé a v dobré kondici. Aby vaše pleť byla krásná, potřebuje mít dostatek kolagenu. Kolagen tvoří až 70 % všech bílkovin kůže a s věkem se z ní vytrácí. Právě kolagen je zodpovědný za její vypnutí, hladkost a míru hydratace. Pokud má vaše pleť málo kolagenu, nemůžete čekat, že bude zářivá, že vám zmizí vrásky, ubydou pigmentové skvrny a další problémy.

Jednoduché a přirozené řešení kosmetických obtíží

Projevy stárnutí je možné zpomalit užíváním Bio-Aktivního pitného kolagenu, jako je Inca Collagen. Bio-Aktivita znamená, že má stejnou molekulární strukturu jako kolagen, který vaše tělo produkuje samo, a tak se efektivně vstřebá a distribuuje po těle.

Kolagen pro pleť a kůži funguje jako opora a jako její výplň. Zpevňuje její hluboké vrstvy a tím ji vypíná – zbavuje vás nových vrásek a změkčuje staré vrásky a strie, takže jsou méně viditelné. Úplně vyléčí suché vrásky.

Kolagen vám také pomáhá uchovávat v pleti vodu – je pak zářivější, plnější, vypnutější a bez suchých vrásek. Vyšší hydratace sjednocuje barevný tón pleti a vyhlazuje její texturu. Díky kolagenu vaše pleť získá vlastnosti, kvůli kterým si lidé často kupují drahé krémy. Ale pokud v pleti chybí něco, co tam patří, přirozeně krásná nikdy nebude.

Incapet Collagen

Na trh uvádíme absolutní novinku, Incapet Collagen. 100% čistý mořský kolagen pro koně, pejsky a kočičky. Jeho účinky už znáte z Inca Collagenu, takže Incapet Collagen je testován na lidech.

Proč kolagen pít? Není lepší používat kolagenové krémy?

Aby se kolagen dobře vstřebal musíte ho pít a musí být Bio-Aktivní. Na trhu existuje mnoho kolagenových přípravků. Ale pokud nejsou ve formě určené ke konzumaci zevnitř a Bio-Aktivní, určitě nebudou mít stejně kvalitní efekt na vaši pleť. Kvalitním krémem pleti určitě dodáte mnoho potřebných a prospěšných živin. Ale jelikož samotná molekula kolagenu je příliš velká, nedostane se dovnitř přes vrchní vrstvu kůže a časem se smyje nebo setře. Proto si kolagen nejlepší a nejefektivnější doplníte jeho pitím.

Ušetřete při nákupu Inca Collagenu

Nakupte nyní o 140 korun výhodněji přes e-shop. Získáte dopravu zdarma a také dárek – balení vitamínu C
pro lepší vstřebávání.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

Péče o vlasy a nehty

S přibývajícím věkem se kvalita vlasů a nehtů zhoršuje. Vlasy řídnou, padají, šediví, jsou lámavější a slabší. Nehty jsou roztřepené, lámavé, štěpí se a jsou slabé. Jak to? Je to kvůli úbytku kolagenu – základní stavební bílkovině lidského organismu, která v těle od 25 let začne ubývat a ve 40 se už netvoří skoro vůbec.

Co je pro někoho přirozený projev lidského těla, je pro nás proces, který je možné zpomalit. Možná by vás vaše lámavé nehty a oslabené vlasy nemusely tolik trápit. Doplněním kolagenu ve vysoké kvalitě a množství můžete stárnutí předcházet a trochu si tak zpříjemnit život. Kolagen navíc není v těle jen kvůli hezkým vlasům a nehtům.
Kolagen tvoří až 70 % bílkovin kůže. Čím je kvalitnější a regenerovanější pokožka hlavy a nehtových lůžek, tím lepší vám narostou nehty a vlasy. Kolagen se nachází i v samotných vlasech a nehtech.

Kolagen a vlasy

Vlasy člověka s dostatečnou zásobou kolagenu jsou pružnější, pevnější, lesklejší, vyživenější a mají větší objem. Také mají menší sklon šedivět, padat a lámat se. Je možné, že po doplnění kolagenu dojde k masivnímu přírůstku nových vlasů. Vlasy také po kolagenu rostou znatelně rychleji

Kolagen a nehty

Doplnění kolagenu v lidském těle má příznivý vliv na kvalitu nehtů. Jsou pak pevné, pružné, rychleji rostou, méně se lámou a nejsou křehké a neštěpí se.

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Teď ke každému nákupu vám přidáme vitamín C jako dárek zdarma.

1 260,00 

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách. Inca Collagen v českých lékárnách

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×