vitez testu

Že  Inca Collagen je z kolagenů na trhu jednička, není náš výmysl. Potvrdilo to už několik nezávislých testů, ve kterých vítězí. A neděje se tak náhodou. Tajemství úspěchu našeho kolagenu spočívá v tom, že splňuje všechna kritéria kvalitního kolagenu. Jednoduše řečeno –  funguje.

Kolagen. Velmi populární bílkovina, která tvoří základ našich chrupavek, kůže, šlach či kostí, ale podporuje také dobrý stav vlasů či nehtů. Bohužel lidské tělo si ji tvoří v dostatečném množství jen do určitého věku. Po 25. roce života se zásadním způsobem snižuje tvorba vlastního kolagenu. Řešením jsou kolagenové doplňky získávané ze živočišných zdrojů. V posledních letech patří kolagen mezi nejhledanější výživové doplňky vůbec. A s tím přicházejí i otázky týkající se kvality: Jak se v tom vyznat? Který kolagen je nejlepší? Který skutečně pomůže mým kloubům, zlepší mi pleť, vlasy, nehty?

Inca Collagen dlouhodobě vede nejen v počtu spokojených zákazníků, ale i v hodnocení na nezávislých webech včetně „porovnávačů“, jakým je například Heuréka, ale i e-shopů, které ho mají v nabídce. Skutečně účinkuje a mnozí zákazníci mu po první kúře zůstávají dlouhodobě věrní.

Hydrolyzovaný mořský kolagen Inca Collagen

Ušetřete při nákupu Inca Collagenu

Nakupte nyní o 140 korun výhodněji přes e-shop. Získáte dopravu zdarma a také dárek – balení vitamínu C
pro lepší vstřebávání.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

Proč se dá Inca Collagen bez patosu označit za nejlepší kolagen? Protože jde o prémiový produkt, jehož výroba zahrnuje nejnovější poznatky světové biochemie. Je to mořský kolagenový hydrolyzát, který je skvěle vstřebatelný a podobný tomu lidskému. Zpracovává se unikátní metodou enzymatické hydrolýzy, při které velmi šetrně štěpí molekuly kolagenu z vedlejších produktů kvalitních mořských ryb na fragmenty. Výhodou je i jeho stoprocentní čistota.

Portál kombo.cz hodnotí: “Na trhu existuje opravdu hodně produktů, které obsahují kolagen, ale takových, které ho mají v takovémto velkém množství, jako přípravek Inca Collagen, je málo. Tento přípravek vám pomůže nejen dobře vypadat, ale hlavně se i dobře cítit. Od koupě vás sice může odradit vyšší cena, ale je třeba říct, že investice do zdraví se vždy vyplatí.”

Portál fitnessrevolution.sk: “Rovněž je 100% čistý, čímž se zaručuje vysoká kvalita a vstřebatelnost doplňku. Součástí balení je vitamín C jako dárek. Aby byla zaručená co nejvyšší vstřebatelnost, nepřidává se přímo do tohoto  kolagenu, na rozdíl od některých jiných kolagenů. “

Portál výživovo.cz: “Včetně skutečně výborných výsledků vás překvapí i cena. Ta je však s přihlédnutím na kvalitu výrobku adekvátní.”

Hydrolyzovaný mořský kolagen Inca Collagen

Ušetřete při nákupu Inca Collagenu

Nakupte nyní o 140 korun výhodněji přes e-shop. Získáte dopravu zdarma a také dárek – balení vitamínu C
pro lepší vstřebávání.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

Výsledky účinků Inca Collagenu poznáte na celém těle

Účinky hydrolyzovaného kolagenu potvrzuje i velké množství odborných studií. A Inca Collagen díky obsahu tří nejdůležitějších typů kolagenů je velmi všestranný:

Vyhledávané jsou benefity Inca Collagene na pleť. Může pomoci vyhladit, zlepšit její kvalitu, redukovat jemné vrásky, pigmentové skvrny, pomůže i s vyrážkou a problémovou pletí, celkově ji hydratuje a regeneruje. V tomto období může pomoci i s maskné. “Jsem maximálně spokojená, nevím, jestli je to možné  už po měsíci užívání, ale opravdu se mi zlepšila pleť a vlasy se mi konečně začínají probouzet k životu,” zákaznice Kvetka Pagáčová.

Pomůže zastavit vypadávání vlasů, zlepší jejich kvalitu, podpoří jejich opětovný růst. “Začala jsem ho brát pro vypadávající a lámající se vlasy. Inca Collagen je takový malý zázrak. Nové vlasy rostou jako divé, kvalita se zlepšila, “chválí spokojená zákaznice Zuzana H.

Je výborným pomocníkem i pro maminky pro rychlejší hojení po porodu. Nejen s vlasy a nehty, ale i při hojení ran. “Já jsem Inca Collagen užívala a užívat budu. Velmi mi během jednoho i druhého těhotenství i při kojení padaly vlasy, že jsem měla v koutech normálně pěšinky. Po dvou měsících užívání jsem měla vlasy k nepoznání, ” hodnotí zákaznice Jaja  Maderová.

Bonusem je účinek na lámavé nehty. “Vlásky a nehtíky mi rostou rychlostí blesku a já jsem šťastná, že konečně něco funguje,” Erika Smolenová.

Inca Collagen disponuje certifikátem ISO a vyzdvihuje ho také anti-dopingová komise Deutsche Sporthochschule v německém Kolíně jako ideální kolagen pro sportovce. Dokáže pomoci posílit klouby, šlachy a celý pohybový aparát. Hodnotí biatlonista Matej Baloga: “Inca Collagen je můj pomocník při regeneraci i při bolestech kloubů po sezóně a v přípravě na další.”

A navíc existuje už i verze pro vaše domácí mazlíčky! Incapet Collagen je mladším bratrem Inca Collagenu, který je určený pro zvířata a který si již získal mnoho příznivců. “Tento kolagen změnil mému jorkimu život,” raduje se majitelka Paula Jablonovská.

Kolagen pro zvířata Incapet Collagen

Incapet Collagen pro zvířata se slevou

Nakupte nyní o 140 korun výhodněji přes e-shop. Incapet Collagen je ideální kloubní výživa pro psy, koně i kočky.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

Proč Inca Collagen

Důvody, pro které se vyplatí sáhnout po Inca Collagen, jsou přesně tytéž, pro které dlouhodobě vede v žebříčcích hodnocení. Je to tělu přirozený prémiový certifikovaný kolagenový hydrolyzát, obsahuje tři typy kolagénů – typ I., II. a III.; získává se enzymatickou hydrolýzou bez tepelné úpravy. Je čistý, bez příměsí, příchutí a aromat. Je zpracovaný do podoby jemného prášku, nepotřebuje konzervanty. Na pití si ho připravíte až těsně před užíváním. To vše jsou přesně ta kritéria, která by měl nejlepší kolagen splňovat. Proto tak účinkuje, má tolik spokojených zákazníků a vítězí v testech.

Tak co, přesvědčila vás tato hodnocení? Inca Collagen je garancí reálných účinků této zázračné bílkoviny, které se bez přehánění říká “elixír mládí.”

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×