Spokojení uživatelé

finalistka Miss Cesko uziva Inca Collagen

Kristýna Svobodová

finalistka Miss Česko 2014

Po úrazu vazu jsem začala tento kolagen používat denně a již po par týdnech jsem viděla pozitivní změny a výsledky. Jako bonus se mi zpevnily nehty a vlasy. Nejvysší kvalita na českém trhu!

Helena Kohoutová

podnikatelka

Inca Collagen je super na vlasy, nehty, pokožku a každá žena, která má pár měsíců po porodu ví, jak je to důležité a s čím se případně potýká…I můj velký pomocník, již dva roky a nyní zejména

Tomáš Pitrun

fyziomasér, terapeut

Inca Collagen používám víc jak tři roky. A nejen já a vlastně i moje rodina. Moje máma ho užívá každý den už rok a půl. Má už víc jak deset let artrózu třetího stupně v oblasti chodidel a v zápěstí. Za poslední rok se jí výrazně ulevilo. A poslední kontrola? Artróza prvního stupně. Doporučuji ho svým klientům. A výsledky jsou taktéž neskutečný. Výrazné zlepšení různých problémů s pohybovým ústrojím, vidím to a cítím to na kvalitě pokožky u mých klientů při masáži. Mohl bych uvést tolik příběhů z vlastní zkušenosti. Dnes ho používám i při samotných masážích zevně

zena, wellnes, kolagen

Michaela Kelešová

starostlivost o pleť

Ať už to bylo k pomoci v rekonvalescenci po operacích nebo ke krásné pleti, nehtů, vlasů a řas, vždy mi byla potěsěnim zpětná vazba ve vyslovení spokojenosti.Tímto bych chtěla poděkovat ředitelce a zakladatelce Romana Ljubasová a celému jejímu týmu.

Markéta Kozumplíková

matka

Inca toje moje láska, muj každonenní ritual. Vysypu a smíchám s vodou, neni třeba manual. Po ňem cítím se tak mladě I když sem skoro nad hrobem, že tam ješte neulehnu vnímám každým pohybem. A to díky kolagenu, který piju s chutí, vlasy mi zas podrustají, klouby mě k behu nutí. Bez něj moje ráno není, chci se cítit mladá, když tíha mojich dlouhých let občas na mne padá.

Markéta Bartoňová

matka

Používala jsem ho před těhotenstvím na pleť a úžasné. Počas tehotenství jsem jen snížila dávky na poloviční a myslím, že i to mně zachránilo před striemi které mám dedičné.  Používam i teď při kojení a nepadaji mi tolik vlasy jako jiným maminkám. Pleť mám krásnou, bez pupínku a cítim že i energii. Je to takový malý zázrak a ja na nej nedám dopustit.

Ivana Cachová

majitelka salónu krásy

Je to už rok a půl, co užívám výživový doplněk Inca Collagen. Jaké účinky jsem na sobě vypozorovala?
Moje pleť je vyživenější a pevnější, zlepšila se mi kvalita nehtů, rostou mi rychleji vlasy a mám je lesklejší a příjemnější na dotek, zpevnila se mi pokožka celého těla. Než něco doporučím své rodině, přátelům a klientkám, potřebuji být na 100 % přesvědčena o kvalitě a výsledcích. Inca Collagen mě nadchl, jsem s ním maximálně spokojená.

Richard Stacha

sportovec a podnikatel

Od operace kolene, které jsem si doslova rozšrotoval z bojových umění mne doprovází stále problémy. Nedokázal jsem uběhnout víc jak kilometr, tak aby mne koleno nezačalo zpívat. Zkoušel jsem různé preparáty a stále nic. Jelikož mne čeká další operace stejného kolene, tak jsem na doporučení Tomáš Pitrun začal na sobě testovat Inca Collagen. Po dvou měsících jsem poprvé překonal 4,5km v běhu a to jsem přestal bežet z důvodu lennosti 🙂

Nebudu tady psát žádnou další “kašu-maltu”. Uzavřu to tak, že tento produkt na mne zcela funguje. Sám jsem zvědavý, co mi sdělí doktor, až porovná výsledky magnetické rezonance před zahájením pravidelného užívání Inca Collagenu a před plánovanou operací.

Richard Štěpánek

handicapovaný sportovec

Vím, že mi díky Inca collagenu chybějící končetina nedoroste, ale věřím, že mi pomůže se zbytkem mého pohybového aparátu a dodá mu vše, co potřebuje.  Jako jeho pravidelný uživatel vím, že je pro mě Inca collagen ta správná volba. Dnes můžu říct, jak kolagen na mé tělo účinkuje. Nepsal bych o tom, kdybych nebyl z vlastní zkušenosti přesvědčen, že Inca Collagen opravdu funguje.

sportovec a kolagen

Patrik Kubiček

pohybový coach

Vím o účincích kolagenu na lidské tělo a potřeboval jsem do těla doplnit zvýšenou dávku v rámci regenerace.

Jana Pištejová

módní návrhářka

Já nedám dopustit na INCA Collagen. Protože je mořský, 100% čistý přírodní a bez přísad. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že pokud ho užíváte dlouhodobě a ve správné formě, dokáže s vaším tělem doslova zázraky. Ne nadarmo se asi kolagen přezdívá bílkovinou mládí. Vyhladí vrásky, výrazně zlepšuje elasticitu kůže, pozitivně ovlivňuje klouby, vlasy … Mně po INCA kolagenu vlasy rostou doslova jako z vody, kůže je krásná elastická

Pavla Valentová

modelka

Je to velký poklad pro mne, miluju ho. Pro krásu, zdraví, vlasy, nehty, pokožku, prostě top.

Andrea Verešová

Topmodelka

Z výživových doplňků jsem si velmi oblíbila Inca Collagen. Jedinečný přírodní přípravek na krásnou pleť a zdravé vlasy, pevné, pružné nehty a klouby. Vřele doporučuji.

Zuzana Šutjak

Make up artist

Netřeba ho líbat, třeba ho pít a pak uvidíte zázrak

Tereza z Brna

fashion bloggerka

Jaké jsou moje dojmy? Nejvíc je to u mě vidět na vlasech, rostou tak rychle, jako bych je hnojila. S kadeřnicí to kontrolujeme a jsou to minimálně dva centimetry za měsíc a půl. Co jsem ale vysledovala a docela mě to pobavilo, tak mi po něm roste rychle obočí! Nechávám si ho totiž upravovat. Doba nutnosti úpravy se začala hodně zkracovat, už po týdnu bych mohla jít znovu.

Ondřej Ježek

motocyklový závodník

Kromě klasických proteinových nápojů po výkonu jsem každý den užíval také přírodní kolagen. Kromě urychlení regenerace mi pomohl například i s problémy s koleny. Těmi jsem vzhledem ke svému sportu, ale také mé oblíbené doplňkové cyklistice, v minulosti velmi trpěl. Díky kolagenu mi tyto potíže letos odezněli, za což jsem velmi rád

Vannesa Šunderjuk

Jo, s dvacátým rokem prý stárnou buňky. Tak už přes měsíc doplňuju poctivě rozpustným mořským @incacollagencz. Tento kolagen se nejlépe rozpouští s vitamínem C. Takže vždy vysypu do vody s citróném v rámci mé ranní rutiny.
Tento doplněk posiluje nehty, vlasy, omlazuje kůži a spoustu dalších věcí. A já se s touto nadílkou collagenu dělím s mamkou a jsme obě krásne a spoko čoko ???

Martin Friedl

sportovec

Při exhibičním vystoupení v televizi přerážel jsem Ytongove tvarnice polité a zapálené. Divili se že to mám velice rychle a pěkně zahojene. Tak díky velké zátěži jakou každý sportovec na tělo vyvyji je potřeba i kvalitní regenerace což Inca Collagen jednoznačně je. Pro mě jednoznačně na funkci vazů, svalů i šlach. A samozřejmě díky úrazu už vím že i na rychlou regeneracipopálení kůže.

Stanislav Hervert

český fyzioterapeut a masér českých olympijských reprezentací

Naprostá spokojenost.

Klára Bartesová

33 roků

„Měla jsem velké problémy s pokožkou. Před několika lety jsem přestala kouřit, mé tělo se začalo detoxikovat a nečistoty se mi „zjevovali“ na mé tváři. Vyzkoušela jsem všechny dostupné možnosti, ale nic v mém případě nefungovalo.

Začala jsem užívat Inca Collagen ještě předtím, než se začal oficiálně prodávat. Už tři roky chodím jednou za měsíc za svou kosmetičkou, která ošetřuje mou tvář organickými produkty. Má kosmetička si všimla výsledků už po dvou měsících užívání a nepochybuje, že kromě její péče mi výrazně pomohl právě kolagen. Nadále užívám Inca Collagen a dnes mi už stačí užívat jedno balení měsíčně. Pozitivní účinky vidím také na svých vlasech a celkové kvalitě pleti.“

Naše skvělé recenze

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language