Spokojení uživatelé

Jana Pištejová

módní návrhářka

Já nedám dopustit na INCA Collagen. Protože je mořský, 100% čistý přírodní a bez přísad. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že pokud ho užíváte dlouhodobě a ve správné formě, dokáže s vaším tělem doslova zázraky. Ne nadarmo se asi kolagen přezdívá bílkovinou mládí. Vyhladí vrásky, výrazně zlepšuje elasticitu kůže, pozitivně ovlivňuje klouby, vlasy … Mně po INCA kolagenu vlasy rostou doslova jako z vody, kůže je krásná elastická

Zuzana Šutjak

Make up artist

Netřeba ho líbat, třeba ho pít a pak uvidíte zázrak

Pavla Valentová

modelka

Je to velký poklad pro mne, miluju ho. Pro krásu, zdraví, vlasy, nehty, pokožku, prostě top.

Andrea Verešová

Topmodelka

Z výživových doplňků jsem si velmi oblíbila Inca Collagen. Jedinečný přírodní přípravek na krásnou pleť a zdravé vlasy, pevné, pružné nehty a klouby. Vřele doporučuji.

Vannesa Šunderjuk

Jo, s dvacátým rokem prý stárnou buňky. Tak už přes měsíc doplňuju poctivě rozpustným mořským @incacollagencz. Tento kolagen se nejlépe rozpouští s vitamínem C. Takže vždy vysypu do vody s citróném v rámci mé ranní rutiny.
Tento doplněk posiluje nehty, vlasy, omlazuje kůži a spoustu dalších věcí. A já se s touto nadílkou collagenu dělím s mamkou a jsme obě krásne a spoko čoko 😂👌🏻

Ondřej Ježek

motocyklový závodník

Kromě klasických proteinových nápojů po výkonu jsem každý den užíval také přírodní kolagen. Kromě urychlení regenerace mi pomohl například i s problémy s koleny. Těmi jsem vzhledem ke svému sportu, ale také mé oblíbené doplňkové cyklistice, v minulosti velmi trpěl. Díky kolagenu mi tyto potíže letos odezněli, za což jsem velmi rád

Martin Friedl

sportovec

Při exhibičním vystoupení v televizi přerážel jsem Ytongove tvarnice polité a zapálené. Divili se že to mám velice rychle a pěkně zahojene. Tak díky velké zátěži jakou každý sportovec na tělo vyvyji je potřeba i kvalitní regenerace což Inca Collagen jednoznačně je. Pro mě jednoznačně na funkci vazů, svalů i šlach. A samozřejmě díky úrazu už vím že i na rychlou regeneracipopálení kůže.

Patrik Kubiček

fitnes trenér

Vím o účincích kolagenu na lidské tělo a potřeboval jsem do těla doplnit zvýšenou dávku v rámci regenerace.

Richard Stacha

sportovec a podnikatel

Od operace kolene, které jsem si doslova rozšrotoval z bojových umění mne doprovází stále problémy. Nedokázal jsem uběhnout víc jak kilometr, tak aby mne koleno nezačalo zpívat. Zkoušel jsem různé preparáty a stále nic. Jelikož mne čeká další operace stejného kolene, tak jsem na doporučení Tomáš Pitrun začal na sobě testovat Inca Collagen. Po dvou měsících jsem poprvé překonal 4,5km v běhu a to jsem přestal bežet z důvodu lennosti 🙂
Nebudu tady psát žádnou další “kašu-maltu”. Uzavřu to tak, že tento produkt na mne zcela funguje. Sám jsem zvědavý, co mi sdělí doktor, až porovná výsledky magnetické rezonance před zahájením pravidelného užívání Inca Collagenu a před plánovanou operací.

Tomáš Pitrun

fyziomasér, terapeut

Inca Collagen používám víc jak tři roky. A nejen já a vlastně i moje rodina. Moje máma ho užívá každý den už rok a půl. Má už víc jak deset let artrózu třetího stupně v oblasti chodidel a v zápěstí. Za poslední rok se jí výrazně ulevilo. A poslední kontrola? Artróza prvního stupně. Doporučuji ho svým klientům. A výsledky jsou taktéž neskutečný. Výrazné zlepšení různých problémů s pohybovým ústrojím, vidím to a cítím to na kvalitě pokožky u mých klientů při masáži. Mohl bych uvést tolik příběhů z vlastní zkušenosti. Dnes ho používám i při samotných masážích zevně

Richard Štěpánek

handicapovaný sportovec

Vím, že mi díky Inca collagenu chybějící končetina nedoroste, ale věřím, že mi pomůže se zbytkem mého pohybového aparátu a dodá mu vše, co potřebuje.  Jako jeho pravidelný uživatel vím, že je pro mě Inca collagen ta správná volba. Dnes můžu říct, jak kolagen na mé tělo účinkuje. Nepsal bych o tom, kdybych nebyl z vlastní zkušenosti přesvědčen, že Inca Collagen opravdu funguje.

Stanislav Hervert

český fyzioterapeut a masér českých olympijských reprezentací

Naprostá zpokojenost.

Klára Bartesová

33 roků

„Měla jsem velké problémy s pokožkou. Před několika lety jsem přestala kouřit, mé tělo se začalo detoxikovat a nečistoty se mi „zjevovali“ na mé tváři. Vyzkoušela jsem všechny dostupné možnosti, ale nic v mém případě nefungovalo.

Začala jsem užívat Inca Collagen ještě předtím, než se začal oficiálně prodávat. Už tři roky chodím jednou za měsíc za svou kosmetičkou, která ošetřuje mou tvář organickými produkty. Má kosmetička si všimla výsledků už po dvou měsících užívání a nepochybuje, že kromě její péče mi výrazně pomohl právě kolagen. Nadále užívám Inca Collagen a dnes mi už stačí užívat jedno balení měsíčně. Pozitivní účinky vidím také na svých vlasech a celkové kvalitě pleti.“

Jaroslav Šenk

65, invalidní důchodce

Mám 65 let a můj zdravotní stav má velmi daleko k dokonalosti. Už 15 let mám cukrovku, artritidu a erysipel (růže). Také mám dvojitý bypass srdce a kardiostimulátor. Loni jsem byl na tom tak špatně, že jsem bez pomoci nedokázal vyjít ani 10 schodů.

Na radu mého syna jsem začal užívat Inca Collagen, pouze ze zvědavosti, abych zjistil, jaké to může mít účinky. Výsledek je skvělý.

Už za dva měsíce se můj erysipel výrazně zlepšil. Kůže, která byla dříve červená, popraskaná a v některých místech krvácející, se změnila na normální, možná trochu tvrdší, ale s přirozenou barvou. Také jsem si všiml velkého zlepšení, co se týče mé pohyblivosti. Můj stav se stále zlepšuje a dnes mi nedělá problém ujít pěšky 4 kilometry, abychom si se synem podívali na zápas našeho oblíbeného hokejového týmu.

Naše skvělé recenze

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language