Přečtěte si jaké mají zkušenosti s kolagenem skuteční uživatelé, kterým náš produkt pomohl zlepšit kvalitu života. Recenze na mořský kolagen nám poslali sami lidé, vybrané jsme s jejich souhlasem publikovali.

Spokojení uživatelé

Monika Brešťanská

Milujemefitness.cz

Již roky se potýkám s problémy se špatnou kvalitou pleti, nehtů a vlasů. Boj s akné byl pro mě denní rutinou a s pěknými přírodními nehty jsem se už dávno rozloučila. Vyzkoušela jsem už kde co, někdy byly výsledky alespoň patrné, jindy se žádné nedostavily. Když jsem zkoušela kolagen, moc jsem tomu nevěřila – o to větší překvapení bylo, že nehty byly již po měsíci výrazně pevnější a přestaly se lámat. Viditelně se zlepšil i stav akné. Pleť působí svěže a hydratovaně, i když ji přípravky proti pupínkům často vysušuji. S čistým svědomím tedy můžu říct, že Inca Collagen vážně funguje.

uzivatelka kolagenu

Radka Skácelová

spokojená zákaznice

Když jsem byla mladá, dívala jsem se na padesátnice, jako by to byla hudba budoucnosti, kterou nikdy neuslyším. Uslyšela jsem ji a bohužel se této melodie už nikdy nezbavím. Oslavila jsem padesátku a pohled do zrcadla mi pořád připadá více neuvěřitelný, neutěšený někdy až nepříjemný. Samozřejmě jsem vyzkoušela mnoho výrobků, zabalených do nejkrásnějších reklamních sloganů, z nichž se dá jedině omládnout. Neomládla jsem ani po jednom a bylo by naivní se domnívat, že elixír mládí už někdo vymyslel.

Když mi kamarádka donesla jako dárek Inca Collagen, říkala jsem si, zase nějaká kosmetická bomba, která jen prskne a zhasne. Byla jsem kamarádkou poučena o nutnosti denního užívání a prý neuvěřím. Nevěřila jsem, ale vykonala jsem. Když mi po dvou týdnech říkali v práci: “Ty máš milence?”, musela jsem opět našroubovat v koupelně plné osvětlení, které jsem ztlumila, abych nemusela vidět to, co by v zájmu zachování duševního zdraví stárnoucí krasavice, nikdy nemělo být vidět.

Po měsíci jsem musela konstatovat, že Inca Collagen funguje. Mám méně viditelné vrásky ve tváři, bohatší vlasy i nelámající se nehty. Pokožka celého těla je dokonce i hebká. Opět. I když je mi pořád padesát, pohled do zrcadla už není na šero, ani pološero.

Všem doporučuji dodat výživu pokožce celého těla v jedinečném složení kolagenu, který se nám prý přestává v těle vyrábět po 25. roku života!! Bohužel. Takže proč si nepomoct tím, že buňkám v pokožce doplníme životobudič, který kdysi naše mladé tělo umělo dokonce i samo vyrábět. Před čtvrtstoletím!!!

Michaela Vondráčková

křídlo BK Žabiny Brno, 28 let

Inca Collagen už beru skoro rok a jsem s ním nadmíru spokojená

Klára Bartesová

33 roků

Měla jsem velké problémy s pokožkou. Před několika lety jsem přestala kouřit, mé tělo se začalo detoxikovat a nečistoty se mi „zjevovali“ na mé tváři. Vyzkoušela jsem všechny dostupné možnosti, ale nic v mém případě nefungovalo.

Začala jsem užívat Inca Collagen ještě předtím, než se začal oficiálně prodávat. Už tři roky chodím jednou za měsíc za svou kosmetičkou, která ošetřuje mou tvář organickými produkty. Má kosmetička si všimla výsledků už po dvou měsících užívání a nepochybuje, že kromě její péče mi výrazně pomohl právě kolagen. Nadále užívám Inca Collagen a dnes mi už stačí užívat jedno balení měsíčně. Pozitivní účinky vidím také na svých vlasech a celkové kvalitě pleti.

recenze na mořský kolagen Inca Collagen

Markéta Bartoňová

matka

Používala jsem ho před těhotenstvím na pleť a úžasné. Počas těhotenství jsem jen snížila dávky na poloviční a myslím, že i to mně zachránilo před striemi, které mám dědičné. Používam i teď při kojení a nepadají mi tolik vlasy jako jiným maminkám. Pleť mám krásnou, bez pupínků a cítím, že i energii. Je to takový malý zázrak a já na něj nedám dopustit.

Inca Collagen zkušenosti

Kristýna Svobodová

finalistka Miss Česko 2014

Po úrazu vazu jsem začala tento kolagen používat denně a již po par týdnech jsem viděla pozitivní změny a výsledky. Jako bonus se mi zpevnily nehty a vlasy. Nejvysší kvalita na českém trhu!

Lenka L.

Dlouho jsem hledala doplněk stravy, kterým bych si zlepšila stav svých kloubů, pleti, vlasů a nehtů. Až jsem ho našla v podobě Inca Collagen. Líbí se mi, že se jedná o ryze český kolagen bez dalších přídavných složek, bez barviv a chuti. Dnes už objednávám pravidelně a po několikáté. A stále spokojena.

Inca Collagen recenze

Helena Kohoutová

podnikatelka

Inca Collagen je super na vlasy, nehty, pokožku a každá žena, která má pár měsíců po porodu ví, jak je to důležité a s čím se případně potýká…I můj velký pomocník, již dva roky a nyní zejména

Bohumíra Paldrmanová

podnikatelka

Mám již druhé balení kolagenu a po třech týdnech užívání, se mi zlepšily vlasy i nehty. A nejen to. I pohybový aparát “funguje” lépe. Budu rozhodně objednávat dál.

Eva Kopaničáková

copywriterka

Již po měsíci užívání Inca Collagen jsem si všimla výrazně pevnějších nehtů. S těmi mám po celý život problém, protože se štěpí, jsou křehké a lámou se. S užíváním Inca Collagen se mé nehty staly výjimečně pevné, jaké jsem nikdy předtím neměla. Pozitivem bylo i to, že se mi rychleji hojily ranky a poškození v okolí nehtů. Nehty mi i rychleji rostly.
Změnu jsem pozorovala i na vlasech. Po třicítce mi začala linie vlasů viditelně ustupovat zejména v oblasti koutů, v době užívání Inca Collagen však tato oblast opět viditelně zarůstala vlasy. Takže za mě – palec nahoru.

pozitivní zkušenosti na Inca Collagen

Tomáš Pitrun

fyziomasér, terapeut

Inca Collagen používám víc jak tři roky. A nejen já a vlastně i moje rodina. Moje máma ho užívá každý den už rok a půl. Má už víc jak deset let artrózu třetího stupně v oblasti chodidel a v zápěstí. Za poslední rok se jí výrazně ulevilo. A poslední kontrola? Artróza prvního stupně. Doporučuji ho svým klientům. A výsledky jsou taktéž neskutečný. Výrazné zlepšení různých problémů s pohybovým ústrojím, vidím to a cítím to na kvalitě pokožky u mých klientů při masáži. Mohl bych uvést tolik příběhů z vlastní zkušenosti. Dnes ho používám i při samotných masážích zevně

Alice a její pejsek Cumlee

Před nedávnem jsme si pořídili štěně japonského plemene Shiba Inu. Bohužel nám začala naše „lištička“ kulhat na přední tlapku a začalo jí v ní hlasitě praskat a tak nám pan veterinář doporučit, ať nasadíme kolagen, aby se kloub „zpevnil“ a podpořil správný vývoj. Volba kolagenového doplňku stravy byla u nás naprosto jasná. Během pár týdnů kloub přestal naši „lišce“ praskat, kožíšek ji viditelně zhoustnul a drápky rostou, jak houby po dešti.

Sabína Šálová

chovatelka

Hledala jsem čistý produkt pro zkvalitnění regenerace a prevenci kloubů pro psy v zátěži. Svým složením mě oslovil právě Incapet Collagen. Po prvním měsíci užívání vidět změnu na kvalitě odrostlých drápů – i to je pro nás důležitý faktor, jelikož psi běhají v různých terénech a poškozený dráp pro nás znamená tréninkovou přestávku. Věřím, že přispěje k dlouhé sportovní kariéře bez zranění.

Fenky Blackie, Safirka a Niraya

Nikol Pospíšilová z chovatelské stanice Bohemian Crystals

Máme za sebou měsíc užívání mořského kolagenu od IncaPet Collagen. Myslím, že větší zhodnocení budu moci dělat až po několika měsíčním užívání, ale za tento měsíc mohu určitě říci, že mi přijde, že se všem našim psím holkám o něco zlepšila srst, je hebčí a vypadá lépe – třeba Blackie měla i kůži před užíváním dost suchou a nyní vidím rozdíl. Také poslední týdny naše seniorka Blackie (14 let) krásně ožila, je super vidět, jak se vždy radostně se štěkotem proběhne ♥, myslím, že spojením IncaPet Collagenu a přicházejícího jara to dělá skvělou kombinaci. U našich mladších aktivních chodských holek zas příchod jara znamená zvýšení aktivit – začínáme pořádně s tréninkem agility, frisbeečka a běhu u kola, u nich je IncaPet Collagen pomocníkem pro prevenci před naší náročnou sezónou. Za nás zatím velká spokojenost a těším se na další měsíce. 🙂

Hydrolyzovaný mořský kolagen Inca Collagen

Ušetřete při nákupu Inca Collagenu

Nakupte nyní o 140 korun výhodněji přes e-shop. Získáte dopravu zdarma a také dárek – balení vitamínu C
pro lepší vstřebávání.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

Edita Němcová

event manager

Určitě vám nebudu mazat med kolem pusy a říkat, že když začnete používat kolagen budete mít krásné vlasy, nehty, pokožku a pleť…na to má vliv spousta dalších faktorů jako je životní styl- jako každodenní pohyb, péče o pleť, nehty a vlasy, dostatečné množství tekutin a jiné. Pokud však ale k těmto činnostem doplníte každodenní konzumaci kolagenu, může se vaše pleť, nehty a vlasy zlepšit a to se také stalo po spotřebě 3 měsiční kůry. Musím říct, že takovou pleť jako mám nyní jsem několik let předtím neměla, vlasy mám zdravější a lesklejší, také pravidelně běhám a netrápí mě bolest kloubů…mohu tento 100% přírodní mořský kolagen doporučit

pozitivní recenze na Inca Collagen

Michaela Kelešová

starostlivost o pleť

Ať už to bylo k pomoci v rekonvalescenci po operacích nebo ke krásné pleti, nehtů, vlasů a řas, vždy mi byla potěsěnim zpětná vazba ve vyslovení spokojenosti.Tímto bych chtěla poděkovat ředitelce a zakladatelce Romana Ljubasová a celému jejímu týmu.

Markéta Kozumplíková

matka

Inca to je moje láska, muj každodenní rituál. Vysypu a smíchám s vodou, není třeba manuál. Po ňem cítím se tak mladě, I když sem skoro nad hrobem, že tam ještě neulehnu vnímám každým pohybem. A to díky kolagenu, který piju s chutí, vlasy mi zas podrustají, klouby mě k behu nutí. Bez něj moje ráno není, chci se cítit mladá, když tíha mojich dlouhých let občas na mne padá.

Klára Křivánková

křídlo BK Žabiny Brno, 23 let

Kolagen používám už skoro rok a neměnila bych. Rostou mi rychleji vlasy i nehty a cítím, že se mi zpevnilo bolavé koleno

Ivana Cachová

majitelka salónu krásy

Je to už rok a půl, co užívám výživový doplněk Inca Collagen. Jaké účinky jsem na sobě vypozorovala?
Moje pleť je vyživenější a pevnější, zlepšila se mi kvalita nehtů, rostou mi rychleji vlasy a mám je lesklejší a příjemnější na dotek, zpevnila se mi pokožka celého těla. Než něco doporučím své rodině, přátelům a klientkám, potřebuji být na 100 % přesvědčena o kvalitě a výsledcích. Inca Collagen mě nadchl, jsem s ním maximálně spokojená.

Petra Burešová

PB Kosmetika

Po nehodě jsem začala používat Inca Collagen Česko, primárně na rychlejší hojení zlomeniny pánve. Už po měsíci používání jsem si všimla krásných pevných nehtů , které mám jinak velmi lámavé. Vlasy po pobytu v nemocnici, kde jsem se o ně nemohla postarat jak jsem zvykla, tak dostaly pěkně zabrat, ale po kolagenu se začala kvalita zlepšovat. Co jsem opravdu nečekala, že budu mít po kolagenu takhle nádherně dlouhé řasy nepoužívám už delší dobu žádné sérum, takže tento výsledek je jen díky Inca Collagenu. Tímto moc děkuji za tak úžasný český produkt.

Richard Stacha

sportovec a podnikatel

Od operace kolene, které jsem si doslova rozšrotoval z bojových umění mne doprovází stále problémy. Nedokázal jsem uběhnout víc jak kilometr, tak aby mne koleno nezačalo zpívat. Zkoušel jsem různé preparáty a stále nic. Jelikož mne čeká další operace stejného kolene, tak jsem na doporučení Tomáš Pitrun začal na sobě testovat Inca Collagen. Po dvou měsících jsem poprvé překonal 4,5km v běhu a to jsem přestal bežet z důvodu lennosti 🙂

Nebudu tady psát žádnou další “kašu-maltu”. Uzavřu to tak, že tento produkt na mne zcela funguje. Sám jsem zvědavý, co mi sdělí doktor, až porovná výsledky magnetické rezonance před zahájením pravidelného užívání Inca Collagenu a před plánovanou operací.

Lenka Šoukalová

křídlo BK Žabiny Brno, 23 let

S vůní Inca Collagen jsem měla ze začátku problém, postupem času jsem si ale zvykla a jsem ráda, že jsem zvolila právě tento produkt

Richard Štěpánek

handicapovaný sportovec

Vím, že mi díky Inca collagenu chybějící končetina nedoroste, ale věřím, že mi pomůže se zbytkem mého pohybového aparátu a dodá mu vše, co potřebuje.  Jako jeho pravidelný uživatel vím, že je pro mě Inca collagen ta správná volba. Dnes můžu říct, jak kolagen na mé tělo účinkuje. Nepsal bych o tom, kdybych nebyl z vlastní zkušenosti přesvědčen, že Inca Collagen opravdu funguje.

Gabriela Zorgovská

chovatelka koní

Máme malou rodinnou stáj. Dcera je vášnivá koníčkářka a samozřejmě jim dává to nejlepší. Naše koně užívají Incapet Collagen pár měsíců jeden sáček denně, dávali jsme jim ho jako prevenci před sezónou. Mohu říct, že za tu dobu se jim výrazně oživila srst, je hebká, lesklá a doslova září. Také kopyta jsou silnější a koně vypadají už na pohled zcela zdravě.

Fena zlatého retrívra Eliška

Majitelka Dagmar

Eliška se narodila s vrozenou vadou, má skoliózu páteře. Absolvovali jsme s ní řadu vyšetření, pravidelně chodíme na K-Laser terapii, má různé druhy masážních terapií a hydroterapii zkusila také. Začali se dít opravdu velké změny, když jsem začala přidávat Elišce kolagen. Vlastně my ho užíváme všichni:) Eliška nabrala síly, nemá už ztuhlé svalstvo a je vidět, že si více užívá života. Konečně se z ní stal pejsek, který může běhat a je dokonce i někdy rychlejší, než normální hafani a moje srce plesá radostí, že je konečně zdravá a šťastná. Veterinář říkal, že se opravdu zlepšila. A říkají to všichni, co nás znají. To je tak nádherný pocit štěstí a já vám za to děkuji!

(aktualizace) Eliška se má k světu a veterinář řekl, že přemýšlí, že jí už nebude předepisovat pilulky na její problémy s páteří, protože se má super. Eliška už ani nechce chodit k veterináři ? Veterinář řekl, že je to dobré znamení, protože ví, že jí je lépe. I terapie se nám zredukovaly na každých 5-6 týdnů, což je super. A také jsem přesvědčena, že začala více vymýšlet, jakoby chtěla dohnat ten čas, kdy ještě jako štěňátko byla v bolestech a nemohla. Energie má na rozdávání a hrabe zahradu a já se na ní hihňám spolu s manželem. Je to lepší než sledovat televizi.

Hydrolyzovaný mořský kolagen Inca Collagen

Ušetřete při nákupu Inca Collagenu

Nakupte nyní o 140 korun výhodněji přes e-shop. Získáte dopravu zdarma a také dárek – balení vitamínu C
pro lepší vstřebávání.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

sportovec a kolagen

Patrik Kubiček

pohybový coach

Vím o účincích kolagenu na lidské tělo a potřeboval jsem do těla doplnit zvýšenou dávku v rámci regenerace.

Jana Pištejová

módní návrhářka

Já nedám dopustit na INCA Collagen. Protože je mořský, 100% čistý přírodní a bez přísad. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že pokud ho užíváte dlouhodobě a ve správné formě, dokáže s vaším tělem doslova zázraky. Ne nadarmo se asi kolagen přezdívá bílkovinou mládí. Vyhladí vrásky, výrazně zlepšuje elasticitu kůže, pozitivně ovlivňuje klouby, vlasy … Mně po INCA kolagenu vlasy rostou doslova jako z vody, kůže je krásná elastická

Pavla Valentová

modelka

Je to velký poklad pro mne, miluju ho. Pro krásu, zdraví, vlasy, nehty, pokožku, prostě top.

Andrea Verešová

Topmodelka

Z výživových doplňků jsem si velmi oblíbila Inca Collagen. Jedinečný přírodní přípravek na krásnou pleť a zdravé vlasy, pevné, pružné nehty a klouby. Vřele doporučuji.

Zuzana Šutjak

Make up artist

Netřeba ho líbat, třeba ho pít a pak uvidíte zázrak

Tereza z Brna

fashion bloggerka

Jaké jsou moje dojmy? Nejvíc je to u mě vidět na vlasech, rostou tak rychle, jako bych je hnojila. S kadeřnicí to kontrolujeme a jsou to minimálně dva centimetry za měsíc a půl. Co jsem ale vysledovala a docela mě to pobavilo, tak mi po něm roste rychle obočí! Nechávám si ho totiž upravovat. Doba nutnosti úpravy se začala hodně zkracovat, už po týdnu bych mohla jít znovu.

Ondřej Ježek

motocyklový závodník

Kromě klasických proteinových nápojů po výkonu jsem každý den užíval také přírodní kolagen. Kromě urychlení regenerace mi pomohl například i s problémy s koleny. Těmi jsem vzhledem ke svému sportu, ale také mé oblíbené doplňkové cyklistice, v minulosti velmi trpěl. Díky kolagenu mi tyto potíže letos odezněli, za což jsem velmi rád

Vannesa Šunderjuk

Jo, s dvacátým rokem prý stárnou buňky. Tak už přes měsíc doplňuju poctivě rozpustným mořským @incacollagencz. Tento kolagen se nejlépe rozpouští s vitamínem C. Takže vždy vysypu do vody s citróném v rámci mé ranní rutiny.
Tento doplněk posiluje nehty, vlasy, omlazuje kůži a spoustu dalších věcí. A já se s touto nadílkou collagenu dělím s mamkou a jsme obě krásne a spoko čoko 🙂

Martin Friedl

sportovec

Při exhibičním vystoupení v televizi přerážel jsem Ytongove tvarnice polité a zapálené. Divili se že to mám velice rychle a pěkně zahojene. Tak díky velké zátěži jakou každý sportovec na tělo vyvyji je potřeba i kvalitní regenerace což Inca Collagen jednoznačně je. Pro mě jednoznačně na funkci vazů, svalů i šlach. A samozřejmě díky úrazu už vím že i na rychlou regeneracipopálení kůže.

Stanislav Hervert

český fyzioterapeut a masér českých olympijských reprezentací

Naprostá spokojenost.

Fenka Beky

Manažerka Zdenka - majitelka Beky

Beky je fenka ve zralém věku a začaly se u ní projevovat problémy s klouby a chůzí. Odmítala aportovat, což miluje nejvíce ze všeho. Od té doby, co užívá Incapet, znovu ožila, zlepšila se jí mobilita a znovu šťastně běhá.

Naše skvělé recenze

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language