Klára Bartesová

33 roků

„Měla jsem velké problémy s pokožkou. Před několika lety jsem přestala kouřit, mé tělo se začalo detoxikovat a nečistoty se mi „zjevovali“ na mé tváři. Vyzkoušela jsem všechny dostupné možnosti, ale nic v mém případě nefungovalo.

Začala jsem užívat Inca Collagen ještě předtím, než se začal oficiálně prodávat. Už tři roky chodím jednou za měsíc za svou kosmetičkou, která ošetřuje mou tvář organickými produkty. Má kosmetička si všimla výsledků už po dvou měsících užívání a nepochybuje, že kromě její péče mi výrazně pomohl právě kolagen. Nadále užívám Inca Collagen a dnes mi už stačí užívat jedno balení měsíčně. Pozitivní účinky vidím také na svých vlasech a celkové kvalitě pleti.“

Jaroslav Šenk

65, invalida

Mám 65 let a můj zdravotní stav má velmi daleko k dokonalosti. Už 15 let mám cukrovku, artritidu a erysipel (růže). Také mám dvojitý bypass srdce a kardiostimulátor. Loni jsem byl na tom tak špatně, že jsem bez pomoci nedokázal vyjít ani 10 schodů.

Na radu mého syna jsem začal užívat Inca Collagen, pouze ze zvědavosti, abych zjistil, jaké to může mít účinky. Výsledek je skvělý.

Už za dva měsíce se můj erysipel výrazně zlepšil. Kůže, která byla dříve červená, popraskaná a v některých místech krvácející, se změnila na normální, možná trochu tvrdší, ale s přirozenou barvou. Také jsem si všiml velkého zlepšení, co se týče mé pohyblivosti. Můj stav se stále zlepšuje a dnes mi nedělá problém ujít pěšky 4 kilometry, abychom si se synem podívali na zápas našeho oblíbeného hokejového týmu.

Naše skvělé recenze

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language