kolagen pro psy

Kvalitní kolagen prospívá nejen lidem. Během několika let existence Inca Collagen jsme obdrželi nespočet nadšených recenzí od zákazníků a postupně se k nim přidává stále více spokojených chovatelů pejsků. Ti svým čtyřnohým přátelům podávají Incapet Collagen – unikátní bio-aktivní kolagen určený speciálně pro zvířata.

Kromě psů jeho benefity pocítí i kočky či koně. Co přesně Incapet Collagen podávaný zvířátkům dokáže?

Účinky Incapet Collagene u zvířat

Kolagen je pro savce včetně člověka nenahraditelnou bílkovinou. Stará se o zdraví pohybového aparátu, různých tkání a kůže tak, že spojuje buňky. Díky němu je kůže u lidí pružná a zdravá, méně náchylná na stárnutí a vrásky i na různá poškození. S dobrou výživou kůže souvisí i zdravější vlasy a nehty. Neméně podstatná je jeho role v udržení zdravých kostí, chrupavek, šlach a kloubů.

U pejsků se jeho účinky projevují takto:

  • posiluje chrupavky, klouby a měkké tkáně
  • zlepšuje kvalitu srsti zvířat
  • pomáhá udržet zdravé zuby
  • zlepšuje kvalitu drápků
  • je účinný jako pomoc při rekonvalescenci po operačních zákrocích
  • napomáhá hojení ran po zraněních
  • zpomaluje projevy stárnutí u zvířat ve vyšším věku – zlepšuje mobilitu
  • u zvířat s vysokou fyzickou zátěží, například závodních chrtů, pomáhá k rychlejší regeneraci svalstva a pohybového aparátu

Incapet Collagen

Na trh uvádíme absolutní novinku, Incapet Collagen. 100% čistý mořský kolagen pro koně, pejsky a kočičky. Jeho účinky už znáte z Inca Collagenu, takže Incapet Collagen je testován na lidech.

Otestovali jsme ho na nás

Protože si tělo kolagen vyrábí samo pouze v mladém věku a později jeho produkce klesá, jediný způsob jak ho nahradit je dodávat ho v podobě stravy a výživových doplňků zvenčí. Ze stravy jej však tělo nezíská dostatek, a tak je kvalitní kolagenový doplněk ideálním řešením. Proto vznikl Inca Collagen – prémiový třísložkový kolagen bez příchuti a aroma, který je vyrobený pomocí studené metody zvané hydrolýza.

Že Inca Collagen skutečně funguje, jsme si nejlépe odzkoušeli sami na sobě. S radostí a nadšením ho celá léta zkoušejí i naši zákazníci. Incapet Collagen byl proto přirozeným vyústěním těchto pozitivních zkušeností a jsme rádi, že dnes už slouží mnohým spokojeným chovatelům, nejen pejskařům.

Kolagen pro psy zlepšuje kvalitu života

Je mnoho psích plemen, která mají genetické predispozice pro různá degenerativní onemocnění pohybového aparátu. Způsobené je to primárně rychlým růstem těchto plemen. Nejmarkantněji se to projevuje u retrívrů, labradorů či německých dog. Výsledkem může být například dysplazie kyčelních kloubů, což má negativní dopad na pohybovou aktivitu a nezřídka zkracuje psovi život. Podáváním kolagenu v krmivu dokážete riziko takových onemocnění do určité míry eliminovat.

Incapet Collagen je ale vhodný pro jakákoliv plemena pejsků, ať už ve vyšším věku jako způsob náhrady chybějícího kolagenu, nebo u mladších zvířat, která jsou vystavována opakované vysoké fyzické zátěži.

Chovatelé psů v tom mají jasno. Takto hodnotí účinky Incapet Collagen na svých domácích mazlíčcích:

„Mám doma americkou buldočicu Kiru, která má dysplazii 4. stupně a natažený vaz. Incapet Collagen jí velmi pomáhá při regeneraci a obnovuje pohyblivost kloubů. Stejně jí kolagen zlepšil kvalitu srsti. „

Lucka Valentovičová

„Beky je fenka ve zralém věku a začaly se u ní projevovat problémy s klouby a chůzí. Odmítala aportovat, což milovala nejvíce ze všeho. Od té doby, co užívá Incapet, znovu ožila, zlepšila se jí mobilita a znovu šťastně běhá.

manažerka Zdenka

Jak podávat kolagen Incapet Collagen psům?

Tak jako u člověka i u psů byste měli začít s dvou až tříměsíční úvodní kúrou, kdy pejskovi podáváte Incapet Collagen denně. Každý zlatý sáček Incapet Collagen obsahuje 3 gramy čistého hydrolyzovaného kolagenu a toto množství je vhodné jako denní dávka pro zvířata do 20 kilogramů. Větším psům můžete podávat až 2 balení denně.

Po úvodní kúře je důležité i nadále psovi podávat kolagen, ale už není nutné podávat ho denně. Podstatnější je pravidelnost. Kolagen stačí přimíchat pejskovi do oblíbeného krmiva.

Podobným způsobem podávejte kolagen i koňům a kočkám. U koní s váhou vyšší než 50 kilogramů můžete během úvodní tříměsíční kúry podávat až tři balíčky Incapet Collagen denně.

Testovaný na lidech

Účinky Incapet Collagene vycházejí z poznatků o Inca Collagene, takže s nadsázkou můžeme říci, že nejprve jsme ho otestovali na lidech.

Účinky Incapet Collagenu vychází z Inca Collagenu, který je na trhu již 4 roky a stal se bestsellerem.

My jsme se na vlastní oči setkali se psy ve věku 12 a více let, které Incapet Collagen doslova postavil na nohy. Také klisna s rakovinou kopyt po dlouhodobém užívání nejen, že byla podkována a mohla chodit, dokonce přivedla na svět zdravé hříbě a dožila kvalitní život. Některé kočky pak zkrásněly ať už čtyřnohé nebo ty dvounohé. Vaše vlastní zkušenost má však nejvyšší  váhu. On se zázrak stane, protože vysoce účinný 100% bio-aktivní  kolagen pomůže zvířeti tam, kde kolagen pomoci může,“ objasňujě majitelka Romana Ljubasová.

Jednoduše tedy Incapet Collagen přidávejte malým i velkým zvířatům do oblíbeného krmiva těsně před přímým zkrmováním.

Vyzkoušejte jej nyní v zaváděcí akci: Kupte si najednou 4 Inca Collageny a Incapet Collagen dostanete jako dáreček. Vitamín C a doprava zdarma je samozřejmostí. K dostání v našem e-shopu.

Ušetřete při nákupu Inca Collagenu

Nakupte nyní o 140 korun výhodněji přes e-shop. Získáte dopravu zdarma a také dárek – balení vitamínu C
pro lepší vstřebávání.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×