kolagen v zimě

V zimě jsme si zvykli užívat různé vitamíny a doplňky výživy. Ale i když jsme zdraví, pozorujeme na sobě nedostatky, které nás trápí.

Kolagen si tělo vytváří samo. Věděli jste, že tvoří až 70% všech bílkovin kůže? Bohužel, od 25. roku začíná v těle ubývat a kolem čtyřicítky se netvoří skoro vůbec. Tvorbu kolagenu negativně ovlivňuje i stres, málo spánku, špatná životospráva, nebo nedostatek slunce, které nám chybí právě v zimě.

Dehydratovaná pleť a první vrásky

V zimě naše pleť doslova trpí – je dehydratovaná a oslabená. Pokožka totiž nemá dostatek živin, hůře se regeneruje a pak vypadá nezdravě. Souvisí to s tím, že přijímáme méně tekutin a prudce se střídají teploty. Aby vaše pleť byla krásná i v zimě, potřebuje mít právě dostatek kolagenu. Právě ten tvoří až 70 % bílkovin kůže, je zodpovědný za její vypnutí a míru hydratace.

Suché a lámavé vlasy

Vlasy potřebují výživu zejména v zimě. Suchý vzduch, střídání teplot a čepice, to vše je obírá o přirozenou krásu. Kolagen se postará o jejich pružnost, pevnost a lesk.

Štěpící se nehty

Během zimy netrpí jen naše pokožka či vlasy, ale i nehty. Neustálé změny teploty, rukavice a nedostatečná výživa s nimi dokáží nadělat velké škody. I jim v zimě tedy kolagen prospěje.

Hydrolyzovaný mořský kolagen Inca Collagen

Ušetřete při nákupu Inca Collagenu

Nakupte nyní o 140 korun výhodněji přes e-shop. Získáte dopravu zdarma a také dárek – balení vitamínu C
pro lepší vstřebávání.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

 

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×