Během studených měsíců roku jsme si zvykli užívat různé vitamíny a doplňky výživy. Ale i když jsme zdraví, pozorujeme na sobě nedostatky, které nás trápí.

Kolagen si tělo vytváří samo. Věděli jste, že tvoří až 70% všech bílkovin kůže? Bohužel, od 25. roku začíná v těle ubývat a kolem čtyřicítky se netvoří skoro vůbec. Tvorbu kolagenu negativně ovlivňuje i stres, málo spánku, špatná životospráva, nebo nedostatek slunce, které nám chybí právě v zimě.

Dehydratovaná pleť a první vrásky

V zimě naše pleť doslova trpí – je dehydratovaná a oslabená. Pokožka totiž nemá dostatek živin, hůře se regeneruje a pak vypadá nezdravě. Souvisí to s tím, že přijímáme méně tekutin a prudce se střídají teploty. Aby vaše pleť byla krásná i v zimě, potřebuje mít právě dostatek kolagenu. Právě ten tvoří až 70 % bílkovin kůže, je zodpovědný za její vypnutí a míru hydratace.

Suché a lámavé vlasy

Vlasy potřebují výživu zejména v zimě. Suchý vzduch, střídání teplot a čepice, to vše je obírá o přirozenou krásu. Kolagenn se postará o jejich pružnost, pevnost a lesk.

Štěpící se nehty

Během zimy netrpí jen naše pokožka či vlasy, ale i nehty. Neustálé změny teploty, rukavice a nedostatečná výživa s nimi dokáží nadělat velké škody. I jim v zimě tedy kolagen prospěje.

Ušetřete při nákupu Inca Collagenu

Využijte nyní slevu 140 korun při nákupu přes e-shop. Získáte dopravu zdarma a také dárek – balení vitamínu C pro lepší vstřebávání.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

 

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Ke každému nákupu dárek zdarma! Do každé zásilky Vám přidáme jedno balení vitamínu C.

1 260,00 

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language