Namíchejte si kolagenový zázrak.

Aby vaše pleť byla krásná, potřebuje mít dostatek kolagenu. Kolagen totiž tvoří až 70 % všech bílkovin kůže a právě on je zodpovědný za její vypnutí, hladkost i míru hydratace. Jenže zhruba po 25. roku života se pozvolna přestává v těle přirozeně vytvářet.

Pokud si tedy chcete zachovat sexy pleť bez vrásek a pigmentových skvrn, která bude zářivá a svěží celý život, nezapomeňte si tělo zásobit kolagenem i jinak. Vsaďte na drink z prášku Inca Collagen. Ten se skvěle vstřebává, protože je bio-aktivní a vaše tělo jej tedy použije tak, jako by si ho vyrobilo samo.

Jak si ho namíchat?

Obsah jednoho sáčku rozmíchejte v 200-300 ml pitné vody, ovocného džusu, mléka nebo jiného oblíbeného studeného nápoje. Nejdříve prášek nasypte do suché nádoby a pak zalijte tekutinou. Doporučuje se pít jeden sáček jednou denně, ale pokud potřebuje vaše pleť akutní vzpruhu, můžete si dát až tři sáčky za den. Je jen na vás, jestli si tenhle kouzelný elixír vypijete večer, abyste maximálně podpořila regenerační procesy, které v těle běží, když spíte, nebo se rozhodnete kolagen brát ráno. Hlavní je pravidelnost a abyste dodržela alespoň úvodní dvouměsíční kúru.

Článek zveřejnil web elle.cz.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×