Hladká pleť, zdravé a lesklé vlasy, pevné nehty. Všechny tyto symboly ženské krásy mají společného původce – kolagen. Právě tato jedinečná bílkovina podporuje práci všech buněk tvořících lidské tkáně a je doslova elixírem krásy a mládí. Od 25. roku života se její obsah bohužel v našem těle snižuje a po čtyřicítce se netvoří téměř vůbec. Zbrzdit projevy stárnutí nám určitě pomůže kvalitní kosmetika a krémy, nicméně komplexní podporu celého těla, nejen pleti, obstarají právě výživové doplňky s kolagenem.

Novinka na českém trhu Inca Collagen obsahuje mořský bio-aktivní kolagen, který je nejpodobnější lidskému, takže s ním naše tělo pracuje jako s vlastním a nejefektivněji ho vstřebá. Inca Collagen se vyrábí šetrnou studenou technologií z mořských ryb, aby byla zachována jeho biologická hodnota, proto se mu také říká “živý” kolagen. Je řádově několikanásobně účinnější než běžné kolagenové přípravky. Unikátní je Inca Collagen i svou formou sypkého prášku, který se rozpouští ve vodě a pije, protože právě tato konzistence je jedinou, při které zůstane zachována bio-aktivita kolagenu. Měsíční kúra Inca Collagenu obsahuje 30 sáčků s 3 gramy čisté bílkoviny, což je doporučená denní dávka.

Inca Collagen se vyrábí z mořských ryb zastudena jedinečnou metodou, která se jmenuje hydrolýza. Díky ní má stejnou strukturu trojspirály jako kolagen v lidském těle. Zásluhou této podobnosti dojde k jeho efektivnímu zpracování. Tělo s ním zachází stejně, jako by si ho vyrobilo samo, a distribuuje ho po těle a využívá dle aktuální potřeby. Tato vlastnost se u potravinového doplňku označuje jako bioaktivita.

Inca Collagen navíc stimuluje produkci vlastního kolagenu, a to až po dobu 12 týdnů po přerušení kúry. Další výhodou je přírodnost preparátu – jedná se o doplněk stravy, který lze kombinovat s jakýmikoliv léky, nehrozí riziko nežádoucích účinků či kontraindikací. Velmi důležitá je i doporučená denní dávka, běžně dostupné výrobky obsahují řádově desítky mg kolagenu, v sáčku Inca Collagenu najdete celou doporučenou denní dávku 3000 mg (= 3 g).

Článek zveřejnil portál miluju-boty.cz

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×