Kolagen v prášku, Inca Collagen je nejvyšší kvality se stejnou strukturou, jakou má kolagen v lidském těle, díky čemuž se snadno vstřebává.

Jde o čistý kolagen v prášku ověřený zákazníky. Kolagen na pití je nejlepší forma, jakou tělo dokáže efektivně kolagen vstřebat a využít.

Popis výrobku: Výživový doplněk s obsahem 100 % čistého mořského kolagenu bez přísad. Forma: Kolagen prášek rozpustný v tekutině, kterou je možné bez problémů vypít. Složení výrobku:Hydrolyzovaný kolagen z ryb. Obsah 1 sáčku: 3 g hydrolyzovaného kolagenu. Doporučené dávkování: 1 sáček (3 g) 1× denně. Uvedená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Hmotnost obsahu: 90 g (30 sáčků)

Použití: Obsah 1 sáčku (3 g) rozmíchejte v 200-300 ml pitné vody, ovocného džusu, mléka nebo jiného nápoje a vypijte. Při míchání v tekutině prášek nasypte do suché nádoby a následně zalijte tekutinou.

Upozornění: Inca Collagen je doplněk stravy a nesmí se používat jako náhrada pestré stravy! Není vhodný pro děti a těhotné ženy. Ukládejte mimo dosah malých dětí! Uchovávejte na suchém a tmavém místě při teplotě +4 až +25°C, chraňte před vlhkem, přímým slunečním zářením a sálavým teplem.

Výrobce: Inca Collagen s.r.o. Distributor: Inca Collagen s.r.o.

Inca Collagen s vitaminem C

Koupit Inca Collagen

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×