nejčastější otázky o kolagenu

V souvislosti s užíváním kolagenu a našeho produktu Inca Collagen vás zajímá množství otázek. Ty nejčastější jsme shrnuli a přinášíme vám odpovědi.

Pro koho je Inca Collagen vhodný?

Kolagen je látka tělu vlastní, proto jeho doplňováním svému tělu jen pomůžete. Inca Collagen užívají ženy, muži, sportovci, umělci, starší lidé… Je vhodný pro každého. Tedy kromě dětí, ty mají kolagenu ještě dostatek, ale pokud sportují, mohou brát menší dávky, vždy ale po konzultaci s lékařem.

Jaké účinky má kolagen a při jakých problémech pomáhá?

Kolagen je přirozenou součástí lidského těla. Tvoří 30% bílkovin v těle a v kůži je ho dokonce 70-ti procentní podíl. S přibývajícím věkem se množství kolagenu v našem těle přirozeně snižuje, vytrácí se elasticita kůže, proto je třeba kolagen doplňovat nejlépe pomocí výživových doplňků jako je Inca Collagen.

Po 25. roku klesá i samotná tvorba kolagenu v našem těle, po 35. roce je dobré začít kolagen do těla doplňovat. V tomto věku začnou být nehty lámavější, vlasy vysušenější, pokožka ztrácí pružnost, mohou se objevovat pigmentové skvrny. Kolagen napomáhá vyhlazovat drobné vrásky, zvyšuje elasticitu pokožky a pevnost nehtů, dodává lesk vlasům, podporuje jejich růst a omezuje jejich vypadávání.

Jak dlouho mi vydrží jedno balení Inca Collagenu?

Při pravidelném každodenním užívaní a dávkovaní podle návodu, vám jedno balení vydrží 30 dní.

Jaké množství mořského kolagenu obsahuje jedno balení?

V jednom balení Inca Collagenu je obsaženo 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu, rozdělených do 30 sáčků po 3000 miligramech. Navíc ke každému balení Inca Collagenu dostanete vitamín C jako dárek.

Jak správně Inca Collagen užívat?

Inca Collagen se užívá jednou denně. Nezáleží na tom, jestli ho užijete ráno anebo před spaním, na jeho účinku se nic nezmění. Kolagenový prášek si rozpustíte ve sklenici neperlivé vody, džusu nebo mléka a vypijte. Doporučená denní dávka je 3000 mg kolagenu, což odpovídá jednomu sáčku. Při akutním nedostatku kolagenu můžete užívat i 3 sáčky denně.

Jak dlouho Inca Collagen užívat?

Doporučené dávkování je jeden sáček denně po dobu dvou až tří měsíců. Počet opakovaní měsíční kúry je individuální. Závisí na vašem zdravotním stavu, viditelných výsledcích a doporučení lékaře.

Měla by být mezi užíváním Inca Collagenu pauza?

Pauzu v užívání nedoporučujeme. Když svoje tělo naučíte na pravidelný přísun kolagenu, je škoda skončit. Ale po 2-3 měsíční intenzívní kúře můžete množství kolagenu snížit na 2-3 dávky týdně.

Kde lze Inca Collagen koupit?

Inca Collagen si můžete koupit buď na našem e-shopu nebo v každé dobré lékárně.

Má Inca Collagen nějaké vedlejší účinky?

Při užívaní Inca Collagenu nebyli dosud zaznamenané žádné vedlejší účinky. Jedná se o prémiový bioaktivní třísložkový kolagen (kolagen typu I, II, III). Inca Collagen obsahuje 100% mořský kolagen bez přísad. Pokud však současně užíváte léky na léčbu osteoporózy, konzultujte užívání kolagenu se svým lékařem.

Lze Inca Collagen užívat v těhotenství, po porodu a při kojení?

S otázkou, zda je Inca Collagen vhodný také pro těhotné, se setkáváme stále častěji. I když je Inca Collagen 100% čistá bílkovina lidskému tělu vlastní, nemůžeme odpovědět ano. Důvod je jednoduchý a má právní základ. Doplňky stravy musí mít na obalu uvedeno: „Není vhodné pro děti a těhotné ženy.“

Ale nezoufejte, po porodu a při kojení vyloženě doporučujeme. Inca Collagen Vám v tomto období může pomoci s regenerací vlasů, nehtů, kůže, pomůže Vám, abyste si krásu udržely mnohem déle, než příroda naplánovala.

Mohou Inca Collagen užívat také muži?

Už jste určitě slyšeli tvrzení, že muži stárnou později. Ne později, ale pomaleji. Přesto jim kolagenu v těle, stejně jako ženám, s přibývajícím věkem ubývá. Ještě víc se může nedostatek projevit, pokud sportují a vedou aktivní život. Užívání Inca Collagenu lze samozřejmě mužům doporučit, jen tak zůstanou bezpečným přístavem pro své ženy.

Ušetřete při nákupu Inca Collagenu

Nakupte nyní o 140 korun výhodněji přes e-shop. Získáte dopravu zdarma a také dárek – balení vitamínu C
pro lepší vstřebávání.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Teď ke každému nákupu vám přidáme vitamín C jako dárek zdarma.

1 260,00 

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách. Inca Collagen v českých lékárnách

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×