Výměna kolagenu v našem organismu není trvalý proces. Proto bychom měli znát nějaké cesty, jejichž prostřednictvím ho lze tělu doplnit a zajistit tak jeho dostatečné množství v organismu. Takzvaný bioaktivní kolagen můžeme označit za obrovský vynález v oblasti světové biochemie. Ptáte se proč?

Co je to bioaktivní kolagen

Jeho jedinečnost spočívá zejména ve způsobu jeho zpracování, které zajišťuje uchování jeho biologické hodnoty. Připravuje se takzvanou studenou technologií neboli hydrolýzou, díky které lze extrahovat kvalitní a čistý kolagen. Hydrolýza přitom představuje rozkladnou reakci, která je v tomto případě prováděna velmi šetrně. Takto připravený kolagen následně můžeme nazvat i jako živý či biologicky aktivní. Bioaktivní kolagen si totiž po zpracování zachovává strukturu trojité šroubovice, zvané i helissa.

Ta je typická pouze pro bílkoviny živých organismů. To znamená, že takto připravený kolagen je nejvíce podobný tomu lidskému. Tělo člověka ho proto po přijetí umí využít přesně tak, jakoby si ho vytvořilo úplně samo. Navíc dokáže stimulovat buňky, aby si svůj vlastní kolagen začaly opět vyrábět i samy. V souvislosti se zpracováváním a získáváním kolagenu můžeme zmínit ještě šetrnou fyzikální metodu, takzvanou mikronizaci, při níž jsou původní částice konkrétní přírodní látky roztříštěny a zmenšeny, a to až na velikost několika mikrometrů. Tím se mnohonásobně zvětšuje její povrch, vlivem čehož dochází i ke zvýšení rozpustnosti a vstřebávání látky do organismu. Díky mikronizaci je tak v případě kolagenu výrazně urychlena jeho biologická účinnost.

Kde najít bioaktivní kolagen?

Bioaktivní kolagen je ukryt i našem Inca Collagenu, který obsahuje 100 % čistého mořského kolagenu bez rozličných přísad. Původ samotného kolagenu je přitom nesmírně důležitý a při jeho výběru je nutné věnovat pozornost kvalitě zdrojů. Nevhodný je kolagen z neověřených zdrojů či s umělými sladidly, která mohou kvalitu samotného kolagenu maskovat. Mořský kolagen, který je přítomen i v Inca Collagenu, je sekundárním produktem rybářského průmyslu a je získáván z mořských ryb. V lidském těle se velmi rychle a dobře vstřebává. Obsahuje v jedné dávce až 3000 miligramů bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu v prášku, se kterým umí naše tělo pracovat jako s vlastním. Tento přípravek je dobře rozpustný i lehce stravitelný.

Naše tělo přitom takový bioaktivní kolagen umí použít přesně tam, kde momentálně potřebuje. Inca Collagen přitom obsahuje až třísložkový kolagen. Věděli jste o tom, že v současnosti známe až 27 různých typů kolagenů? Inca Collagen dokáže zajistit přísun kolagenů typu I, II i III. Právě první z trojice zmíněných je v našem těle nejrozšířenější, tvoří až 90 % kolagenu v lidském organismu. Nachází se v našich kostech, šlachách a kůži a také stimuluje produkci vlastního kolagenu v těle člověka.

Incapet Collagen

Na trh uvádíme absolutní novinku, Incapet Collagen. 100% čistý mořský kolagen pro koně, pejsky a kočičky. Jeho účinky už znáte z Inca Collagenu, takže Incapet Collagen je testován na lidech.

Jaké jsou jeho účinky?

Doplňování kolagenu organismu ovlivňuje krásu i zdraví člověka. Jak jsme již zmiňovali výše, tato bílkovina má v lidském těle nemalý význam a značně zastoupena je v našich pojivových tkáních. Dostatek kolagenu v organismu podporuje zvýšení pevnosti pokožky a ovlivňuje i zpomalení jejího stárnutí či hloubkovou hydrataci. Kromě toho podněcuje vyhlazování drobných vrásek či okrajů jizev a regeneruje nehty i vlasy. Kolagen také ovlivňuje dobrý stav pohybového aparátu.

Kvalitní bioaktivní hydrolyzovaný kolagen Inca Collagen ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenových vláken. Díky jeho jedinečné stavbě je zajištěno, že pokožka, nehty či vlasy získají dostatečnou výživu. Jelikož je bioaktivní kolagen se zachovanou biologickou strukturou velmi podobný tomu našemu, tělo ho dokáže bez problémů a zejména správně využít.

Ušetřete při nákupu Inca Collagenu

Nakupte nyní o 140 korun výhodněji přes e-shop. Získáte dopravu zdarma a také dárek – balení vitamínu C
pro lepší vstřebávání.

Zadejte v e-shopu kód: C01000666 a objednejte.

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Teď ke každému nákupu vám přidáme vitamín C jako dárek zdarma.

1 260,00 

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách. Inca Collagen v českých lékárnách

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×