Inca Collagen a charita

Filozofií firmy bylo a i je pomáhat. Ať už lidem nebo i zvířatům. Za těch pět let na trhu náš produkt změnil kvalitu života k lepšímu mnohým spokojeným zákazníkům. Nepřestáváme v tom pokračovat a nadále se činíme i v charitativním odvětví.

Inca Collagen jsme rozdali mnohým pacientským organizacím na pomoc dětem s nemocí motýlích křídel nebo i v rámci seniorských a sportovních programech. Objevili jsme v charitativním kalendáři na pomoc seniorům. Koupí obrovského plyšového medvěda jsme finančně podpořili Národní ústav dětských nemocí, který prostředky využije na nákup potřebných přístrojů pro dětičky.

Náš nejnovější produkt Incapet Collagen jsme rozdali i týraným nebo zraněným zvířátkům pro útulek Svoboda zvířat v Bratislavě. V útulku je jich tolik až to je smutné. Navíc když jsou ještě zraněné, postižené nebo nebodaj jim bylo ublíženo. Proto jsme IncaPet Collagen přinesli do Svobody zvířat aby jím ošetřili vhodných adeptů pro regeneraci. Při pravidelném užívání jim brzy pomůže postavit se doslova na nohy a snad i najít nový domov.

Inca Collagen a zvierata

V dobročinných aktivitách budeme samozřejmě pokračovat i v roce 2020.

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech.

Teď ke každému nákupu vám přidáme vitamín C jako dárek zdarma.

1 260,00 

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách. Inca Collagen v českých lékárnách

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×