Výrobce oblíbené značky Inca Collagen přichází na trh s novinkou, kolagenem pro zvířata, Incapet Collagen.Incapet Collagen je 100% Bio-aktivní kolagen, který pozitivně ovlivňuje organismus zvířete, jeho regeneraci a výživu, kvalitu srsti a kůže, drápků, rohovinu kopyt i pohybový  aparát.

Incapet Collagen je vhodný pro kočky, psy i koně jako doplněk krmiva. Mezi kočkami se najdou modelky s krásnou srstí, mezi pejsky vrcholoví sportovci a koně jsou prostě šampioni od narození.  I posteloví povaleči však mohou trpět projevy stárnutí a to je třeba zvrátit. Incapet Collagen je tedy vhodný pro mazlíčky aktivní i ty poléhavé, mladé i seniorského věku, domácí i venku se courající. Hlavně když je máme rádi a oni nás. Pak jim Incapet Collagen pomůže udržet zdraví a krásu dále než jim příroda naplánovala.

“Účinky Incapetu Collagenu vychází ze známého Inca Collagenu, který je ne trhu již 4 roky a stal se bestsellerem”

Jednoduše tedy Incapet Collagen přidávejte malým i velkým zvířatům do oblíbeného krmiva těsně před přímým zkrmováním. Užívejte si společně čas ať již při nejrůznějších sportovních aktivitách, nebo jen tak při povalování v pelíšku v teple domova.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×