Proč Inca Collagen

Na trhu je velký výběr kolagenů, ale naši příznivci zůstávají roky věrní Inca Collagenu. Hlavním důvodem jsou samozřejmě pozorovatelné výsledky, které se při pravidelném užívání u řady z nich začaly projevovat velmi rychle. Hezčí pleť, zmírnění problémů souvisejících s kožními poraněními, zlepšení stavu kloubů či viditelně pevnější vlasy a nehty. Je toho však mnohem víc.

Pokud právě vybíráte nejlepší kolagen pro sebe, možná právě následující osobní příběhy vám pomohou vybrat si.

Proč si vybrat Inca Collagen?

 • Inca Collagen má pozitivní účinky na celou oporní soustavu. Pomáhá chránit klouby a chrupavky, při problémech spojených se zraněními dokáže pomoci v celkové regeneraci. Klouby jsou doslova promazané a aktivní pohyb se stává opět radostí bez bolestí.
 • Inca Collagen pomáhá také při regeneraci tkání v kůži a hladkém svalstvu. Tam, kde potřebujete urychlit hojivý proces, bojuje kolagen na buněčné úrovni a opravuje poškození. Příkladem je zotavení po porodu, kde pomáhá nejen s ranami a jizvami, ale účinný je i proti striím, akné, zlepšuje pleť, pevnost nehtů a vlasů.
 • Podobně dokáže být velkou pomocí při zánětech tkání a šlach v pohybovém ústrojí.
 • Inca Collagen je výborným pomocníkem v létě. Pomáhá chránit pokožku před spálením, regeneruje ji rychleji a prodloužíte si s ním opálení. Slunce pokožku vyčerpává, ničí přirozený kolagen a vysušuje ji. Pokud si začnete doplňovat kolagen, nejlépe spolu s vitamínem C, tělo získá zpět nenahraditelnou bílkovinu mládí a také jeden z nejsilnějších antioxidantů. Kolagen zlepšuje hydrataci pokožky, čímž ji zpevňuje a pomáhá jí vydržet letní zátěž.
 • Inca Collagen podporuje vlasové folikuly a zvyšuje tvorbu bílkovin ve vlasech. Výsledkem je nejen to, že vlasů roste více, rostou také rychleji, ale navíc se do té doby suché a lámavé vlasy dostávají zpět do formy. Konečky vlasů se méně třepí a dokonce má kolagen vliv i na výskyt šedin – právě tím, že podporuje funkci folikul, ve kterých se tvoří pigment vlasu.

Díky Inca Collagenu můžu opět naplno sportovat

“Na trhu je kolagenů přímo šílené množství. Vyzkoušela jsem jich několik a v různých formách a hned jsem zjistila, co mi vyhovuje a co absolutně. Hledala jsem takový, který by měl čisté složení. Bez zbytečných příměsí, bez přidaného cukru či barviv. Zakotvila jsem u Inca Collagen. Přestalo mi hlavně vrzat v koleni, což je asi nejvýraznější změna, odkdy ho užívám. Bez kolagenu bych nemohla sportovat tak, jak mi srdce piští. Inca Collagen mi pomáhá, aby mé klouby fungovaly jako hodinky. Navíc pečuje o mé vlasy, které po neuvěřitelném vypadávání během obou kojení dostaly řádně zabrat. Inca Collagen je mojí každodenní součástí,” hodnotí sportovkyně Jana Šimkovičová.

Inca Collagen mi pomohl zotavit se po porodu

Lucie, maminka tří dětí, začala Inca Collagen užívat při třetím těhotenství, kdy jí hrozily vážné komplikace. Rozhodla se vůči nim preventivně pojistit užíváním Inca Collagenu. Výsledek? “Moje rekonvalescence po třetí sekci byla oproti prvním dvěma mnohem jednodušší. Já jsem se dokázala úplně s přehledem postavit na nohy druhý den, doma jsem byla schopna fungovat normálně a neměla jsem takový problém se zuby, vlasy, nehty ani celkovým hojením ran.” Dnes se těší ze tří zdravých dětí bez sebemenších problémů.

Inca Collagen mi pomohl, když jsem si spálil záda

Hudebník Peter Jarábek z kapely The Rockin´Balls se jednou v létě nepříjemně spálil na zádech. Vzhledem k tomu, že patří mezi ty nejsvětlejší fototypy, spálil se do červena a následkem byly obrovské bolesti, kvůli kterým nemohl hrát na kytaře. Zdálo se, že na několik týdnů je vyřazen ze hry.

Peter od nás dostal doporučení užívat Inca Collagen v trojnásobné dávce. Co následovalo, překvapilo i jeho samotného. Spálená kůže se začala nečekaně rychle regenerovat a už za pár dní dostala zdravou hnědou barvu. Bolesti ustoupily a Peťo se mohl bez problémů vrátit ke zkoušení a koncertům.

Inca Collagen mi zachránil vlasy

Spokojená zákaznice Jaja Maderová si Inca Collagen neumí vynachválit, a to zejména kvůli účinku na vlasy. “Velice mi během jednoho i druhého těhotenství, i při kojení padaly vlasy, že jsem měla v koutech normálně plešinky. Po dvou měsících užívání jsem měla vlasy k nerozeznání. Tak i kvalita pleti se zlepšila a zpevnily mi nehty. Za mě je TOP.

Mně váš výrobek zachránil vlasy, mně bylo do pláče, jsem byla normálně plešatá. Teď mám tak dlouhé a husté vlasy, jaké jsem za celý život neměla. Chápu, že každý má jinou zkušenost, ale já nedám na Inca Collagen dopustit.”

Díky Inca Collagenu jsem se vyhnula operaci přetížené ruky

Atestovaná farmaceutická laborantka a certifikovaná kosmetička Marcela zažila účinky Inca Collagenu, které daleko předčily očekávání. “Primárně jsem začala užívat kolagen zejména kvůli mým věčně pukajícím kolenům a křehkým nehtům. Musím potvrdit, že už po měsíční dávce Inca Collagenu jsem se začala cítit výborně. Moje kolena pukají méně, nehty mám pevnější a kromě toho mě velmi potěšila i skutečnost, že mi pomohl předejít operaci ruky na jednodenní chirurgii, jelikož díky němu se mi krásně začal vstřebávat gangliom, který mi vznikl na ruce z důvodu jejího přesílení.”

Kolagen 4+1

I zvířátka potřebují kolagen. Ke 4 balením Inca Collagene získáte 1ks Incapet Collagene pro vašeho domácího mazlíčka jako dárek. Přidejte mu kolagen do jeho oblíbeného krmiva a sledujte účinky.

Vsaďte i vy na ověřený a účinný kolagen. Důvody, proč je Inca Collagen tou nejlepší volbou:

 • Je to čistý hydrolyzovaný kolagen štěpený na jednotlivé fragmenty, čímž zůstává v bioaktivní, živé formě, která je přirozená pro lidské tělo. Proto se výborně vstřebává do organismu a díky tomu účinkuje rychle a viditelně tam, kde jej nejvíc potřebujete.
 • Inca Collagen je třísložkový kolagen, v jednom sáčku s denní dávkou je 80% kolagenu typu I., 19,5% kolagenu typu II. a asi 0,5% kolagenu typu III. Nejrozšířenější v lidských tkáních je typ I. – nachází především v naší kůži a kostech a tvoří až 90% celkového objemu kolagenů v těle.
 • Je to mořský kolagen vyráběný z kvalitních surovin, vedlejších produktů mořských ryb. Vyznačuje se proto lehkou stravitelností a stabilností.
 • Neobsahuje žádné přídavné látky, aroma ani příchutě, které molekulu kolagenu degradují. Tak si Inca Collagen zachovává maximum svých účinků.
 • Jeden zlatý sáček Inca Collagen obsahuje přesnou doporučenou denní dávku 3000 mg, která je podle odborníků nejideálnějším množstvím pro tělo.
 • Nejlépe funguje spolu s vitamínem C, a proto ke každému balení Inca Collagen posíláme vitamín C s denní dávkou 500 mg grátis.

Jsme vám nesmírně vděční za vaši přízeň a nadále budeme nabízet stoprocentně kvalitní produkt, jakož i osobní péči o zákazníky a partnery.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×