Protože mi je více jak 40 let, žiju aktivně a sporuji, věděla jsem, že je to přípravek přímo pro mě!

Proto jsem byla ráda, když jsem mohla vyzkoušet novinku – Inca Collagen, obsahující mořský bio-aktivní kolagen, který je nejpodobnější lidskému, takže s ním naše tělo pracuje jako s vlastním a nejefektivněji ho vstřebá.

Důležité pro mne bylo i to, že Inca Collagen se vyrábí šetrnou studenou technologií z mořských ryb, aby byla zachována jeho biologická hodnota, proto se mu také říká „živý“ kolagen. Dle odborníků je několikanásobně účinnější než běžné kolagenové přípravky.

Jaké mám po měsíční kůře pocity? Rozhodně dobré! Vlasy nevypadají unaveně a nehty se mi zpevnily. Mám dobrý pocit z toho, že moje svaly a klouby dostávají, co potřebují, sportuji a často bývám unavená. Jak stárnu, je nutností myslet na to, aby bylo tělo v pohodě a já mu dodala potřebné vitamíny a další látky. Inca Collagen  mi tedy velmi vyhovoval, myslím, že si za čas koupím další kúru. Jedna dávka denně v podobě nápoje je snadné dávkování, já jsem si ji dávala hned ráno.

Článek zveřejnil web zena-in.cz.

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Teď ke každému nákupu vám přidáme vitamín C jako dárek zdarma.

1 260,00 

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách. Inca Collagen v českých lékárnách

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×