Vyměnili nás, ale pak se k nám vrátili. Tito příznivci nám zůstávají věrní, protože se na vlastní kůži přesvědčili, že Inca Collagen opravdu funguje. Jedním z důvodů je, že Inca Collagen si zachovává status prvotřídní kvality a čistoty, což znamená, že jeho účinky jsou při pravidelném užívání patrné.

Originál je jen jeden. Byli jsme první na trhu s mořským kolagenem a náš produkt nadále vyrábíme poctivě, z prvotřídních surovin a za dodržení nejvyšších standardů. Proto Inca Collagen skutečně funguje a zákazníci jej žádají zpět.

“Incu jsme měli v nabídce 3 roky dozadu. Z osobní zkušenosti dokázala po měsíci vyřešit problém s kyčelním kloubem. Jenže potom…. člověk zkouší. Já i naše zákaznice jsme vyzkoušeli jiné kolageny a víte co? Inca Collagen je zkrátka TOP!”

Barbora Hrdeková, CEO & masérka Viktoria Massage

“Za poslední tři roky jsem zkusila tři asi největší značky, takže to mohu zodpovědně porovnat a za mě vyhrává právě tenhle… Je sice chutí „nejrybovější“, ale zato má nejviditelnější výsledky a to je pro mě důležitější než ovocná příchuť… proto jsem se k němu nakonec s pokorou i vrátila.”

Mamba Dasha

“Už jsme je měli v salonu a prodávali se moc dobře, jen zákaznice chtěly zkusit i jiné značky. Po krátkých pokusech s jinými značkami jsme se rozhodli zase vrátit k Ince. Přece jen, je to ověřený produkt.”

Linh Haplová, šéfka LUXURIA Nails&Beauty

Proč zůstat u Inca Collagen

  • Protože je čistý, stoprocentní a ničím neochucený. Inca Collagen neobsahuje žádné aroma, ochucovadla ani stabilizátory. Zkrátka obsahuje jedinou a nejúčinnější složku, mořský kolagen bez jakýchkoli kyselin a příchutí, které by jej zbytečně degradovaly. Tak si zachovává svůj plný potenciál a účinek.
  • Je to prémiový třísložkový kolagen, vyrobený šetrně pomocí hydrolýzy (za studena), přičemž dochází k jemnému třepení molekuly kolagenu na jednotlivé fragmenty, schopné proniknout k buňkám. Zároveň si takto štěpený kolagen zachovává veškerý svůj potenciál.
  • Tím pádem se jedná o živý, bioaktivní kolagen, který je přirozený lidskému tělu.
  • Protože mořský kolagen je nejkvalitnější typ kolagenu. Inca Collagen, vyrobený z vedlejších produktů ryb, je lehce stravitelný a pro tělo dobře vstřebatelný.
  • A pro to všechno Inca Collagen tak skvěle účinkuje. Je zkrátka vyroben tak, aby účinně pronikl do krve a dopravil se až k buňkám, které ho nejvíce potřebují – do chrupavek, kostí, kloubů, do kůže, až k nehtům a vlasům.

Inca Collagen je záruka spolehlivosti. Inca Collagen nemění typ výroby, neexperimentuje s kvalitou, zůstává věrný tradicím. Inca Collagen je stálice, která mění jediné – a to váš život k lepšímu.

Výhody

Prémiový 100% mořský kolagen typů I, II, a III z ověřených zdrojů
Výborné recenze od spokojených zákazníků
Bio-Aktivní: skvěle se vstřebává
Denní dávka obsahuje 3000 mg čistého mořského kolagenu bez přísad
Hydrolyzovaný mořský kolagen Inca Collagen
Nemaskovaný sladidly ani dochucovadly
Samostatně balená denní dávka pro zachování účinků
Velmi podobný lidskému kolagenu
Inca Collagen je ryze český výrobek

Jak? Hodnotí naši spokojení uživatelé:

“Můj ‘MUST HAVE’ již téměř dva roky – Inca Collagen. Je skvělý pro moji pleť, vlasy, nehty, celkový zdravý životní styl, ale nejvíc jsem vděčná, že mi pomohl s klouby… Při pravidelném užívání bolest v koleni úplně zmizela.”

Zuzana Mikušová

“Asi po měsíčním každodenním užívání mi přestaly začínající bolesti v kloubech, kolenou a ramenou, pohyblivost těla se zlepšila a po 3 měsíčním užívání kolagenu jsem zjistil, že ani po delší namáhavé práci necítím bolesti ve všech kloubech jako předtím a tělo se mi stalo takovým pohyblivějším a pružnějším.”

Pavel Žák, podnikatel a hudebník kapely RockOko

“Díky Inca Collagenu mi přestaly padat vlasy, dokonce začaly růst nové, zlepšila se mi pleť, nehty jsou pevnější. Kromě toho jsem začala cvičit a kolagen, který si stále dám ráno po tréninku s pomerančovým džusem, mi cvičení usnadňuje a nepociťuji bolest svalů či kloubů. Dlouho jsem pro sebe hledala ten pravý kolagen na základě recenzí a doporučení, a vím, že Inca už nevyměním za žádný jiný.”

Livka Galová, blogerka

“Inca Collagen užívám už delší dobu a díky němu mi začaly méně vypadávat vlasy, taktéž mám pocit, že se mi zlepšila kvalita pokožky. Je součástí mého každodenního ranního rituálu.”

Karolína Chomisteková, supermodelka

Neumíte se rozhodnout, který kolagen je nejlepší? Poradíme vám při výběru toho správného kolagenu pro vás. My v Inca Collagen budeme vždy dbát o stoprocentní kvalitu produktu, jakož i osobní péči o zákazníky a partnery. Děkujeme vám za vaši přízeň!

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×