Vše o nákupu
KOUPIT INCA COLLAGEN
9 varovných signálů, že vám v těle chybí kolagen
24. 4. 2017, Inca Collagen

Není to botox. A přece dokáže vyhladit vrásky, ubrat pár let a pomoci s nejedním zdravotním problémem. Co to je? Řeč je opět o (INCA) kolagenu! Pokud vás trápí první vrásky, lámavé vlasy či bolavé klouby, je velmi pravděpodobné, že i vám už začaly pomaličku docházet zásoby nejdůležitější stavební bílkoviny. Zejména pokud patříte do věkové kategorie 35+! Pro všechny, kteří chtějí zjistit, jestli jim v těle kolagen skutečně chybí, máme KRÁTKÝ TEST.

Soutěž na Facebooku
18. 4. 2017, News

Pravidla a podmínky KOMPLETNÍ PRAVIDLA SOUTĚŽE (dále též „pravidla")

Kouříte? Toto s vaší pletí udělá už jedna cigareta denně!
6. 4. 2017, Inca Collagen

Milé kuřačky, o škodlivosti kouření nejen pro vaši pleť jste už určitě slyšely. Kuřačky prostě MAJÍ horší pleť, bez ohledu na počet absolvovaných omlazujících procedur. Jak to s tím vlivem kouření na pleť vlastně je?

Linda Beniačová, běžkyně tělem i duší
30. 3. 2017, Testimonials

Lindě Beniačové je 38 let, pochází ze Žiliny a je běžkyně tělem i duší. Pochází ze Žiliny a v současné době působí jako trenérka v Běžeckém klubu v Brně BKB. Je ambasadorkou značky Adidas outdoor team.

 

Její největší úspěchy:

  • 4 vítězství na Mistrovství České republiky v extrémním závodě na 24 hodin, LH24.

  • 1. a 2. místo na Mistrovství České republiky dvojic v ultratailovém závodu Beskydská sedmička B7

  • 1. místo v ultratailovém závodu dvojic Nizkotatranská stíhačka (100 km)

  • 1. a 2. místo v ultratailovém závodu Malofatranská 100 (100 km)  

5 jednoduchých tipů, jak dát do léta konečně SBOHEM celulitidě
31. 1. 2017, Inca Collagen

Máme ji téměř všechny. A je velmi pravděpodobné, že ji máte i vy, protože jste klikla právě na tento článek. Nebojte se dámy, nejste v tom samy. Strašák jménem celulitida alias nepěkná pomerančová kůže postihuje prý téměř každé ženské tělo bez výjimky. Statistiky hovoří až o 95 procentech! Takže, pokud ji i náhodou ještě nemáte, nechci vás strašit, ale zřejmě se jí nevyhnete. Samozřejmě, stadium, do kterého ji necháte zajít, je na vás. Se správným plánem, trochou sebezapření a Inca Collagenem můžete výrazně zredukovat celulitidu už do příštího léta. Zkuste začít OPRAVDU již dnes a dodržovat tyto jednoduché triky příštích pár měsíců. Nemáte co ztratit - leda nehezké bulky a ošklivé jamky na břiše, stehnech a hýždích :)

1 2 3

Inca Collagen

Balení obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 miligramech. Vydrží vám měsíc.

Ke každému nákupu dárek zdarma! Balení vitamínu C.

1 260 Kč s DPH

Inca Collagen si také můžete koupit ve všech českých lékárnách